Home - Algemeen - Voorinschrijving - Prijzen - Parcours - Sponsors - Fotoalbums Overmuntheloop

Route - Uitslagen 2017 - Archief - Tijd Registratie - Links - Gastenboek

Overmunthe Loop 2002
Toelichting Jeugd 6 t/m 9 jaar
Exacte afstand is 1008 meter.
In totaal 11 deelnemers.
Leeftijd 6 t/m 9 jaar.
Categorie Toelichting Omschrijving Aantal
J06 Jongens 6 t/m 9 jaar Jongens 6 t/m 9 jaar 5
M06 Meisjes 6 t/m 9 jaar Meisjes 6 t/m 9 jaar 6

Overmunthe Loop 2002
Uitslag Jeugd 6 t/m 9 jaar
Plts Startnr
Tijd
Atleet
Club/Plaats
km/u
kmtijd
J06 M06
1 761
0:04:06.4
Senna Driessen
Unitas AV
14,73
4:04.4
  M06
1
2 759
0:04:21.9
Fabienne Puts
Unitas AV
13,86
4:19.8
  M06
2
3 764
0:04:24.6
Glenn Boessen
Geleen
13,71
4:22.5
J06
1
 
4 762
0:04:56.5
Veerle Gillissen
STB
12,24
4:54.1
  M06
3
5 763
0:05:16.9
Rochelle Peters
Berg a.d. Maas
11,45
5:14.4
  M06
4
6 769
0:05:27.0
Vadsko Grigoryan
Urmond
11,10
5:24.4
J06
2
 
7 766
0:05:32.7
Sanne Boelhouwers
Loopgroep Meers
10,91
5:30.1
  M06
5
8 767
0:05:34.3
Deatvon Frenken
Stein
10,85
5:31.6
J06
3
 
9 765
0:06:15.5
Lin Haberland
sportschool haberland
9,66
6:12.5
  M06
6
10 768
0:06:16.5
Crifven Frenken
Stein
9,64
6:13.5
J06
4
 

Overmunthe Loop 2002
Toelichting Jeugd 10 t/m 14 jaar
Exacte afstand is 2000 meter.
In totaal 14 deelnemers.
Leeftijd 10 t/m 14 jaar.
Categorie Toelichting Omschrijving Aantal
J10 Jongens 10 t/m 14 jaar Jongens 10 t/m 14 jaar 3
M10 Meisjes 10 t/m 14 jaar Meisjes 10 t/m 14 jaar 11

Overmunthe Loop 2002
Uitslag Jeugd 10 t/m 14 jaar
Plts Startnr
Tijd
Atleet
Club/Plaats
km/u
kmtijd
J10 M10
1 640
0:07:21.9
Naomi Driessen
Unitas AV
16,29
3:41.0
  M10
1
2 647
0:07:27.8
Thijs V.d.sterren
urmondia
16,08
3:43.9
J10
1
 
3 641
0:07:35.9
Niki Collaris
Caesar AV
15,79
3:48.0
  M10
2
4 639
0:07:56.0
Rodolfo Hamers
Stein
15,13
3:58.0
J10
2
 
5 638
0:08:19.4
Laurent Puts
Unitas AV
14,42
4:09.7
J10
3
 
6 643
0:08:29.4
Kimberley Peters
Berg a.d. Maas
14,13
4:14.7
  M10
3
7 642
0:08:37.1
Christel Van dongen
Caesar AV
13,92
4:18.6
  M10
4
8 637
0:09:53.4
Eva Wagemans
urmondia
12,13
4:56.7
  M10
5
9 646
0:09:55.1
Joyce Lemmens
Berg a.d. Maas
12,10
4:57.6
  M10
6
10 636
0:10:29.6
Britt Wagemans
Urmond
11,44
5:14.8
  M10
7
11 648
0:10:43.0
Fleur Boelhouwers
Loopgroep Meers
11,20
5:21.5
  M10
8
12 645
0:10:43.3
Veri Dautzenberg
Berg a.d. Maas
11,19
5:21.7
  M10
9
13 649
0:10:45.6
Karlijn Diederen
Berg a.d. Maas
11,15
5:22.8
  M10
10
14 644
0:12:09.0
Minou Sipers
Berg a.d. Maas
9,88
6:04.5
  M10
11

Overmunthe Loop 2002
Toelichting 3,3 km
Exacte afstand is 3449 meter.
In totaal 9 deelnemers.
Leeftijd 15 jaar en ouder.
Categorie Toelichting Omschrijving Aantal
HS Heren 15 t/m 39 jaar Heren Senioren 7
H40 Heren 40 jaar en ouder Heren Veteranen 0
DS Dames 15 t/m 34 jaar Dames Senioren 2
D35 Dames 35 jaar en ouder Dames Veteranen 0

Overmunthe Loop 2002
Uitslag 3,3 km
Plts Startnr
Tijd
Atleet
Club/Plaats
km/u
kmtijd
HS H40 DS D35
1 205
0:12:50.1
Ralf Staps
Caesar AV
16,12
3:43.3
HS
1
     
2 202
0:13:45.4
Thijs Kemp
urmondia
15,04
3:59.3
HS
2
     
3 207
0:14:20.0
Ivo Verboort
Loopgroep Meers
14,44
4:09.3
HS
3
     
4 201
0:14:48.8
Ivo Gijzen
urmondia
13,97
4:17.7
HS
4
     
5 206
0:15:00.9
Louis Rosenboom
Urmond
13,78
4:21.2
HS
5
     
6 203
0:15:24.5
Xanne Janssen
Caesar AV
13,43
4:28.0
    DS
1
 
7 204
0:17:49.6
Gerte Offeringa
STB
11,61
5:10.1
    DS
2
 
8 208
0:19:27.1
Rob Keulers
ADC
10,64
5:38.4
HS
6
     
9 209
0:19:27.7
Marijn Ghijsen
ADC
10,63
5:38.6
HS
7
     

Overmunthe Loop 2002
Toelichting 6,6 km
Exacte afstand is 6898 meter.
In totaal 20 deelnemers.
Leeftijd 15 jaar en ouder.
Categorie Toelichting Omschrijving Aantal
HS Heren 15 t/m 39 jaar Heren Senioren 13
H40 Heren 40 jaar en ouder Heren Veteranen 3
DS Dames 15 t/m 34 jaar Dames Senioren 3
D35 Dames 35 jaar en ouder Dames Veteranen 1

Overmunthe Loop 2002
Uitslag 6,6 km
Plts Startnr
Tijd
Atleet
Club/Plaats
km/u
kmtijd
HS H40 DS D35
1 131
0:23:16.2
Math Roberts
Unitas AV
17,79
3:22.4
HS
1
     
2 135
0:23:17.5
Wiel Peter
Heerlen
17,77
3:22.6
HS
2
     
3 132
0:23:53.0
Luc Van es
Neerbeek
17,33
3:27.7
HS
3
     
4 127
0:24:46.2
Maarten Van pamelen
tv weert
16,71
3:35.5
HS
4
     
5 136
0:27:07.9
Tom Sterren van de
triathlon ver. Stein
15,25
3:56.0
HS
5
     
6 137
0:27:10.3
Roel Hermans
Gulick Runners
15,23
3:56.3
HS
6
     
7 129
0:28:33.1
Dorian Teensma
urmondia
14,50
4:08.3
HS
7
     
8 126
0:28:58.6
Bas Otten
Unitas AV
14,28
4:12.0
HS
8
     
9 142
0:29:51.3
Wilma Rusman
Unitas AV
13,86
4:19.7
    DS
1
 
10 143
0:30:29.5
Bert Kuml
Geleen
13,57
4:25.2
HS
9
     
11 128
0:30:30.6
Arne-willem Kroonen
rz
13,57
4:25.4
HS
10
     
12 138
0:31:21.3
Manci Groot de
Stein
13,20
4:32.7
      D35
1
13 140
0:31:22.3
Adrie Peters
Stein
13,19
4:32.9
HS
11
     
14 144
0:31:24.6
Leo Wenmeckers
Obbicht
13,18
4:33.2
  H40
1
   
15 134
0:31:25.2
Hub De rooy
Gulick Runners
13,17
4:33.3
  H40
2
   
16 145
0:31:34.3
Martijn Wenmeckers
Obbicht
13,11
4:34.6
HS
12
     
17 130
0:34:08.3
Kaer Huizinga
urmondia
12,12
4:56.9
HS
13
     
18 133
0:36:53.1
Anne Hooijkaas-lansk
Urmond
11,22
5:20.8
    DS
2
 
19 139
0:37:33.2
Hans Friederichs
Einighausen
11,02
5:26.6
  H40
3
   
20 141
0:41:24.3
Francis Hornesch
Loopgroep Meers
10,00
6:00.1
    DS
3
 

Overmunthe Loop 2002
Toelichting 10 km
Exacte afstand is 10347 meter.
In totaal 97 deelnemers.
Leeftijd 15 jaar en ouder.
Categorie Toelichting Omschrijving Aantal
HS Heren 15 t/m 39 jaar Heren Senioren 45
H40 Heren 40 t/m 49 jaar Heren Veteranen 1 27
H50 Heren 50 jaar en ouder Heren Veteranen 2 13
DS Dames 15 t/m 34 jaar Dames Senioren 6
D35 Dames 35 jaar en ouder Dames Veteranen 6

Overmunthe Loop 2002
Uitslag 10 km
Plts Startnr
Tijd
Atleet
Club/Plaats
km/u
kmtijd
HS H40 H50 DS D35
1 97
0:34:08.8
Nico Weerkamp
Run for Fun
18,18
3:18.0
HS
1
       
2 64
0:34:10.4
Wil Pepels
Caesar AV
18,17
3:18.2
HS
2
       
3 46
0:34:51.1
Louis Tummers
Unitas AV
17,81
3:22.1
  H40
1
     
4 3
0:34:58.5
Ger Bodelier
STB
17,75
3:22.8
HS
3
       
5 12
0:34:59.8
Martin Hasebos
sv swift
17,74
3:22.9
HS
4
       
6 1
0:35:08.3
Jos Krist
STB
17,67
3:23.8
  H40
2
     
7 65
0:35:22.6
Mark Erp van
Caesar AV
17,55
3:25.1
HS
5
       
8 57
0:35:32.4
Folkert Van der eerden
Run for Fun
17,47
3:26.1
HS
6
       
9 4
0:36:12.9
Rob Riksen
STB
17,14
3:30.0
HS
7
       
10 2
0:36:36.0
Leo Kokkelkorn
STB
16,96
3:32.2
HS
8
       
11 61
0:36:45.7
Jan-willem Housmans
kranenbroek
16,89
3:33.2
HS
9
       
12 63
0:36:48.5
Roger Deckers
kranenbroek
16,87
3:33.4
HS
10
       
13 79
0:38:01.9
Richard Hendrix
Sittard
16,32
3:40.5
HS
11
       
14 94
0:38:03.5
Gerard Gijzen
t.v.s.
16,31
3:40.7
  H40
3
     
15 14
0:38:35.0
Danny Hendrix
Unitas AV
16,09
3:43.7
HS
12
       
16 23
0:38:40.7
Lars Eerden van der
rv kranenbroek
16,05
3:44.3
HS
13
       
17 15
0:38:51.3
Zef Budsijn
Sittard
15,98
3:45.3
    H50
1
   
18 16
0:39:05.8
Sjaak Vleeshouwers
Unitas AV
15,88
3:46.7
  H40
4
     
19 50
0:39:07.8
Willem Van oranje
ach top
15,87
3:46.9
    H50
2
   
20 72
0:39:31.8
Alex Lamberix
Berg en Terblijt
15,71
3:49.2
HS
14
       
21 17
0:39:36.3
John Parren
Born
15,68
3:49.7
  H40
5
     
22 62
0:39:40.9
Jos Beckers
kranenbroek
15,65
3:50.1
HS
15
       
23 19
0:40:06.2
Bert Verboort
Caesar AV
15,48
3:52.6
HS
16
       
24 74
0:40:09.5
Funs De bie
cbs runners
15,46
3:52.9
HS
17
       
25 38
0:40:10.4
John Vleugels
achilles top
15,45
3:53.0
  H40
6
     
26 52
0:40:15.6
Ralph Jacobs
tv stein
15,42
3:53.5
HS
18
       
27 59
0:40:17.6
Jac Waaijen
kranenbroek
15,41
3:53.7
  H40
7
     
28 43
0:40:38.3
Koen Van der sterren
tvs
15,28
3:55.7
HS
19
       
29 85
0:40:39.6
André Reinders
Maasrunners
15,27
3:55.8
  H40
8
     
30 89
0:40:43.6
Jean Harry Notermans
Grevenbicht
15,24
3:56.2
HS
20
       
31 53
0:40:50.9
Jack Peters
tv stein
15,20
3:56.9
  H40
9
     
32 32
0:40:58.1
Jacky Drenth
LG Rockmart
15,15
3:57.6
HS
21
       
33 71
0:41:04.7
Ralph Zeetsen
Caesar AV
15,11
3:58.2
HS
22
       
34 76
0:41:24.8
They Luckers
Unitas AV
14,99
4:00.1
    H50
3
   
35 66
0:41:39.1
Manon Wenmekers
Caesar AV
14,91
4:01.5
      DS
1
 
36 80
0:41:56.5
Raul Hendriks
Caesar AV
14,80
4:03.2
HS
23
       
37 75
0:41:57.1
Michel Lemmens
Voerendaal
14,80
4:03.3
HS
24
       
38 81
0:41:59.1
Ivo Meeuwsen
Maastricht
14,79
4:03.5
HS
25
       
39 93
0:42:02.4
Pierre Weerts
Unitas AV
14,77
4:03.8
  H40
10
     
40 21
0:42:10.0
Maud Golstijn
kranenbroek
14,72
4:04.5
      DS
2
 
41 83
0:42:21.9
Michel Kamp op den
Geleen
14,65
4:05.7
HS
26
       
42 37
0:42:24.5
Fred Lambermon
rv kranenbroek
14,64
4:05.9
  H40
11
     
43 5
0:42:31.0
Henri Saes
Geleen
14,60
4:06.5
HS
27
       
44 28
0:42:48.9
Joep Bremt
AV 34
14,50
4:08.3
    H50
4
   
45 36
0:42:56.8
Paul Smeets
Loopgroep Meers
14,46
4:09.0
    H50
5
   
46 51
0:43:02.3
Kelly Schellings
achilles-top
14,42
4:09.6
HS
28
       
47 78
0:43:03.0
Charles Diederen
atlas
14,42
4:09.6
  H40
12
     
48 54
0:43:04.6
Wim Schepers
tvs
14,41
4:09.8
  H40
13
     
49 27
0:43:19.6
Fred Geilenkirchen
STB
14,33
4:11.2
HS
29
       
50 30
0:43:25.5
Marjon Royakkers
Heythuizen AV
14,30
4:11.8
      DS
3
 
51 9
0:43:36.7
Chretien Peter
Loopgroep Meers
14,24
4:12.9
  H40
14
     
52 56
0:43:54.0
Jean Pierre Immerix
veldwezelt
14,14
4:14.6
  H40
15
     
53 70
0:43:58.8
Paul Smeets
Caesar AV
14,12
4:15.0
  H40
16
     
54 55
0:44:09.5
Jean Pierre Franssen
t.v.stein
14,06
4:16.1
HS
30
       
55 25
0:44:22.6
Albert Verbunt
STB
13,99
4:17.3
    H50
6
   
56 20
0:44:39.5
Rudy Aarts
Bunde
13,90
4:19.0
HS
31
       
57 41
0:44:42.4
Herbert Hooijkaas
Urmond
13,89
4:19.2
HS
32
       
58 22
0:44:43.7
Bjorn Slaessen
Stein
13,88
4:19.4
HS
33
       
59 29
0:45:15.9
Theo Staps
Caesar AV
13,72
4:22.5
  H40
17
     
60 13
0:45:36.5
Nick Boerjan
Gulick Runners
13,61
4:24.5
  H40
18
     
61 10
0:46:08.9
Tim Shally
Meers
13,45
4:27.6
HS
34
       
62 8
0:46:14.1
Roger Gillissen
STB
13,43
4:28.1
  H40
19
     
63 87
0:46:21.4
Jeau Houben
Loopgroep Meers
13,39
4:28.8
HS
35
       
64 77
0:46:21.9
Boy Van oppen
atlas
13,39
4:28.9
  H40
20
     
65 60
0:46:22.9
Bert De jong
Kimbria
13,39
4:29.0
    H50
7
   
66 90
0:46:33.4
Marielle Goossens
AV 34
13,33
4:30.0
      DS
4
 
67 91
0:46:34.1
Jeroen De Jong
AV 34
13,33
4:30.0
HS
36
       
68 26
0:47:30.4
Roger Steens
STB
13,07
4:35.5
HS
37
       
69 7
0:47:53.5
Saskia Rademakers
STB Landgraaf
12,96
4:37.7
        D35
1
70 58
0:48:08.3
Janneke Goossens
Run for Fun
12,90
4:39.1
      DS
5
 
71 33
0:48:11.2
Jan Staal
Maasrunners
12,88
4:39.4
    H50
8
   
72 68
0:48:25.8
Marcel Derks
Caesar AV
12,82
4:40.8
  H40
21
     
73 44
0:48:53.0
Pieter Van helvert
Tilburg
12,70
4:43.5
HS
38
       
74 67
0:48:57.8
Richard Mil van
Caesar AV
12,68
4:43.9
HS
39
       
75 45
0:49:03.0
Jos Verboort
DSM Running Team
12,66
4:44.4
  H40
22
     
76 86
0:49:15.7
Rens Backhuis
Urmond
12,60
4:45.7
  H40
23
     
77 6
0:49:37.0
Jos Hamers
Loopgroep Meers
12,51
4:47.7
    H50
9
   
78 73
0:50:08.6
Robert Driessen
tvs
12,38
4:50.8
HS
40
       
79 84
0:50:22.7
Jos Vrancken
Maasrunners
12,32
4:52.1
  H40
24
     
80 98
0:50:23.9
Wim Doors
Geleen
12,32
4:52.2
  H40
25
     
81 82
0:50:27.6
Fred Janssen
Moorveld
12,30
4:52.6
    H50
10
   
82 88
0:50:41.3
Raymond Fasen
Stein
12,25
4:53.9
HS
41
       
83 96
0:50:54.0
Patrick Bijsmans
Maastricht
12,20
4:55.2
HS
42
       
84 95
0:50:54.5
Bert Imandt
Caesar AV
12,19
4:55.2
HS
43
       
85 47
0:51:32.6
Gerard Ten dam
atlas
12,04
4:58.9
HS
44
       
86 42
0:52:19.8
Hein Bodelier
stb landgraaf
11,86
5:03.5
    H50
11
   
87 69
0:52:23.7
Nico Volleberg
Caesar AV
11,85
5:03.8
  H40
26
     
88 48
0:55:51.2
Wil Donkers
Mierlo
11,12
5:23.9
    H50
12
   
89 11
0:56:11.2
Yvonne Van loon
atlas project
11,05
5:25.8
        D35
2
90 34
0:59:19.5
Ria Lemmens
Grevenbicht
10,46
5:44.0
        D35
3
90 35
0:59:19.5
Riny Roost
Grevenbicht
10,46
5:44.0
        D35
3
91 39
1:02:05.8
Christa Hartman
achilles top
10,00
6:00.1
        D35
4
92 49
1:05:26.9
Ineke Donkers
Mierlo
9,49
6:19.5
        D35
5
93 40
1:08:07.0
Verona Janssen
Stein
9,11
6:35.0
      DS
6