Home - Algemeen - Voorinschrijving - Prijzen - Parcours - Sponsors - Fotoalbums Overmuntheloop

Route - Uitslagen 2017 - Archief - Tijd Registratie - Links - Gastenboek

Overmunthe Loop 2004
Toelichting G-lopers 1km
Exacte afstand is 1008 meter.
In totaal 16 deelnemers.
Leeftijd 6 jaar en ouder.
Categorie Toelichting Omschrijving Aantal
HG Heren 6 jaar en ouder Heren G 12
DG Dames 6 jaar en ouder Dames G 4

 

Overmunthe Loop 2004
Uitslag G-lopers 1km
Plts Startnr
Tijd
Atleet
Club/Plaats
km/u
kmtijd
HG DG
1 890
0:04:33.5
Ewald Cloudt
Unitas AV
13,27
4:31.3
HG
1
 
2 879
0:04:36.0
Michel Deckers
atletiek maastricht
13,15
4:33.8
HG
2
 
3 887
0:04:43.9
Ronald Daalmeijer,
Unitas AV
12,78
4:41.6
HG
3
 
4 880
0:05:12.9
Sjoerd Franssen
atletiek maastricht
11,60
5:10.4
HG
4
 
5 884
0:05:27.7
Mark Beke op de
Unitas AV
11,07
5:25.1
HG
5
 
6 891
0:05:39.3
Rik Claessens
Unitas AV
10,69
5:36.6
HG
6
 
7 881
0:05:53.8
Robert Schoot van der
atletiek maastricht
10,26
5:51.0
HG
7
 
8 886
0:07:47.0
Nicole Bremen
Unitas AV
7,77
7:43.3
  DG
1
9 876
0:09:25.2
Conny Bemelmans
Atletiek Maastricht
6,42
9:20.7
  DG
2
10 882
0:09:38.8
Angelique Sijen
atletiek maastrichtl
6,27
9:34.2
  DG
3
11 877
0:09:39.6
Tilly Cloudt
atlethiek Maastricht
6,26
9:35.0
  DG
4
12 885
0:11:51.8
Sascha Friedmann
Unitas AV
5,10
11:46.2
HG
8
 
13 888
0:13:43.2
Tom Peppinoj
Unitas AV
4,41
13:36.7
HG
9
 

 

Overmunthe Loop 2004
Toelichting G-lopers 2 km
Exacte afstand is 2000 meter.
In totaal 1 deelnemers.
Leeftijd 6 jaar en ouder.
Categorie Toelichting Omschrijving Aantal
HG Heren 6 jaar en ouder Heren G 0
DG Dames 6 jaar en ouder Dames G 1

 

Overmunthe Loop 2004
Uitslag G-lopers 2 km
Plts Startnr
Tijd
Atleet
Club/Plaats
km/u
kmtijd
HG DG
1 568
0:08:50.7
Danny Hoelbeekx
Atletiek Maastricht
13,57
4:25.4
  DG
1

 

Overmunthe Loop 2004
Toelichting Jeugd 6 t/m 9 jaar
Exacte afstand is 1008 meter.
In totaal 15 deelnemers.
Leeftijd 6 t/m 9 jaar.
Categorie Toelichting Omschrijving Aantal
J06 Jongens 6 t/m 9 jaar Jongens 6 t/m 9 jaar 10
M06 Meisjes 6 t/m 9 jaar Meisjes 6 t/m 9 jaar 5

 

Overmunthe Loop 2004
Uitslag Jeugd 6 t/m 9 jaar
Plts Startnr
Tijd
Atleet
Club/Plaats
km/u
kmtijd
J06 M06
1 783
0:04:06.1
Glenn Boessen
Unitas AV
14,75
4:04.1
J06
1
 
2 779
0:04:12.8
Wouter Rooyen van
lgm
14,35
4:10.8
J06
2
 
3 784
0:04:32.3
Robin Lemmens
Caesar AV
13,33
4:30.1
J06
3
 
4 777
0:04:40.0
Tommy Gelissen
urmondia
12,96
4:37.8
J06
4
 
5 782
0:04:41.3
Nadia Coolen
Elsloo
12,90
4:39.1
  M06
1
6 775
0:04:51.2
Crifoen Frenken
Stein TV
12,46
4:48.9
J06
5
 
7 776
0:04:53.1
Deafoon Frenken
Stein TV
12,38
4:50.8
J06
6
 
8 772
0:05:01.4
Stijn Martens
Elsloo
12,04
4:59.0
J06
7
 
9 780
0:05:05.1
Mandy Sabel
Caesar AV
11,89
5:02.7
  M06
2
10 773
0:05:12.4
Anne Martens
Caesar AV
11,62
5:09.9
  M06
3
11 778
0:05:16.2
Froukje Bosch
Caesar AV
11,48
5:13.7
  M06
4
12 770
0:05:20.7
Vera Maessen
Loopgroep Meers
11,32
5:18.2
  M06
5
13 771
0:05:30.6
Vatcho Cricorijn
Urmond
10,98
5:28.0
J06
8
 
14 774
0:05:33.6
Luuk Ommen van
Caesar AV
10,88
5:31.0
J06
9
 
15 781
0:05:49.2
`erwin Jeurissen
Berg a.d. Maas
10,39
5:46.4
J06
10
 

 

Overmunthe Loop 2004
Toelichting Jeugd 10 t/m 14 jaar
Exacte afstand is 2000 meter.
In totaal 18 deelnemers.
Leeftijd 10 t/m 14 jaar.
Categorie Toelichting Omschrijving Aantal
J10 Jongens 10 t/m 14 jaar Jongens 10 t/m 14 jaar 10
M10 Meisjes 10 t/m 14 jaar Meisjes 10 t/m 14 jaar 8

 

Overmunthe Loop 2004
Uitslag Jeugd 10 t/m 14 jaar
Plts Startnr
Tijd
Atleet
Club/Plaats
km/u
kmtijd
J10 M10
1 665
0:06:57.0
Ìvo Eijkenboom
STB
17,27
3:28.5
J10
1
 
2 676
0:07:23.8
Thijs Sterren van de
t.v. stein
16,22
3:41.9
J10
2
 
3 671
0:07:28.3
Naomi Driessen
Unitas AV
16,06
3:44.2
  M10
1
4 666
0:07:35.3
Luc Schepers
Loopgroep Meers
15,81
3:47.7
J10
3
 
5 670
0:07:41.5
Senna Driessen
Unitas AV
15,60
3:50.8
  M10
2
6 673
0:07:44.1
Laurent Puts
Unitas AV
15,51
3:52.1
J10
4
 
7 659
0:08:01.9
Stijn Jennen
Loopgroep Meers
14,94
4:01.0
J10
5
 
8 672
0:08:07.5
Fabienne Puts
Unitas AV
14,77
4:03.8
  M10
3
9 660
0:08:09.4
Selma Jennen
Loopgroep Meers
14,71
4:04.7
  M10
4
10 661
0:08:14.2
Shaun Janssen
Loopgroep Meers
14,57
4:07.1
J10
6
 
11 662
0:08:19.5
Britta Didden van
Loopgroep Meers
14,41
4:09.8
  M10
5
12 675
0:08:32.4
Stan Rooyen van
lgm
14,05
4:16.2
J10
7
 
13 663
0:08:44.6
Tim Didden van
Loopgroep Meers
13,72
4:22.3
J10
8
 
14 667
0:09:41.0
Eva Wagemans
Urmond
12,39
4:50.5
  M10
6
15 674
0:10:06.4
Nicky Gelissen
Reddingsbrigade Elsloo
11,87
5:03.2
J10
9
 
16 668
0:10:42.0
Stacy Wagemans
Urmond
11,21
5:21.0
  M10
7
17 664
0:13:49.5
Armine Grigoryan
Urmond
8,68
6:54.8
  M10
8

 

Overmunthe Loop 2004
Toelichting 3,3 km
Exacte afstand is 3450 meter.
In totaal 8 deelnemers.
Leeftijd 15 jaar en ouder.
Categorie Toelichting Omschrijving Aantal
HS Heren 15 t/m 39 jaar Heren Senioren 3
H40 Heren 40 jaar en ouder Heren Veteranen 1
DS Dames 15 t/m 34 jaar Dames Senioren 2
D35 Dames 35 jaar en ouder Dames Veteranen 2

 

Overmunthe Loop 2004
Uitslag 3,3 km
Plts Startnr
Tijd
Atleet
Club/Plaats
km/u
kmtijd
HS H40 DS D35
1 204
0:13:38.0
Gerwin Geelen
Unitas AV
15,18
3:57.1
  H40
1
   
2 202
0:13:58.3
Tim Wall van de
Urmond
14,82
4:03.0
HS
1
     
3 205
0:16:14.3
Maurice Schijns
Kerkrade
12,75
4:42.4
HS
2
     
4 208
0:16:49.5
Miranda Winkelhuyzen
Stein
12,30
4:52.6
      D35
1
5 203
0:18:23.9
Gerte Offeringa
STB
11,25
5:20.0
    DS
1
 
6 206
0:20:04.2
Britt Wagemans
Urmond
10,31
5:49.0
    DS
2
 
7 207
0:21:22.6
Lison Cruts
Beek
9,68
6:11.8
      D35
2

 

Overmunthe Loop 2004
Toelichting 6,6 km
Exacte afstand is 6889 meter.
In totaal 18 deelnemers.
Leeftijd 15 jaar en ouder.
Categorie Toelichting Omschrijving Aantal
HS Heren 15 t/m 39 jaar Heren Senioren 8
H40 Heren 40 jaar en ouder Heren Veteranen 9
DS Dames 15 t/m 34 jaar Dames Senioren 0
D35 Dames 35 jaar en ouder Dames Veteranen 1

 

Overmunthe Loop 2004
Uitslag 6,6 km
Plts Startnr
Tijd
Atleet
Club/Plaats
km/u
kmtijd
HS H40 DS D35
1 305
0:25:09.6
Ralf Buntink
atla
16,43
3:39.1
HS
1
     
2 312
0:25:31.6
John Vaessen
Caesar AV
16,19
3:42.3
  H40
1
   
3 302
0:26:05.8
Boy Hayen
Avon
15,84
3:47.3
HS
2
     
4 311
0:26:28.9
Ger Cruts
Caesar AV
15,61
3:50.6
HS
3
     
5 310
0:26:45.3
Ralf Staps
Caesar AV
15,45
3:53.0
HS
4
     
6 313
0:26:53.6
Gerard Gijzen
t.v.s.
15,37
3:54.2
  H40
2
   
7 314
0:28:28.6
Chris Hendrix
av caeser
14,52
4:08.0
HS
5
     
8 307
0:28:38.8
Bas Otten
Schinnen
14,43
4:09.5
HS
6
     
9 304
0:29:22.1
Hans Bosch
Ulestraten
14,07
4:15.8
  H40
3
   
10 306
0:29:28.9
Theij Luckers
Unitas AV
14,02
4:16.8
  H40
4
   
11 303
0:30:48.3
Jac Knoben
Montfort
13,42
4:28.3
HS
7
     
12 308
0:31:29.0
Hans Scheuermann
Loopgroep Meers
13,13
4:34.2
  H40
5
   
13 301
0:31:58.8
Hans Martens
Elsloo
12,92
4:38.5
  H40
6
   
14 317
0:32:12.6
Nico Bastens
Atlethiek Maastricht
12,83
4:40.5
  H40
7
   
15 309
0:32:43.0
Dim Linsen
Susteren
12,63
4:44.9
HS
8
     
16 315
0:33:14.5
Harrie Driessen
Caesar AV
12,43
4:49.5
  H40
8
   
17 316
0:35:17.3
Gerard Gunther
Achilles Top Kerkrade
11,71
5:07.3
  H40
9
   
18 318
0:35:52.8
Vera Joosten
Atlethiek Maastricht
11,52
5:12.5
      D35
1

 

Overmunthe Loop 2004
Toelichting 10 km
Exacte afstand is 10349 meter.
In totaal 99 deelnemers.
Leeftijd 15 jaar en ouder.
Categorie Toelichting Omschrijving Aantal
HS Heren 15 t/m 39 jaar Heren Senioren 43
H40 Heren 40 t/m 49 jaar Heren Veteranen 1 32
H50 Heren 50 jaar en ouder Heren Veteranen 2 15
DS Dames 15 t/m 34 jaar Dames Senioren 5
D35 Dames 35 jaar en ouder Dames Veteranen 4

 

Overmunthe Loop 2004
Uitslag 10 km
Plts Startnr
Tijd
Atleet
Club/Plaats
km/u
kmtijd
HS H40 H50 DS D35
1 106
0:33:55.6
Ron Wijnen
Caesar AV
18,30
3:16.7
HS
1
       
2 2
0:33:58.4
Patrick Heubel
team jogger jo
18,28
3:17.0
HS
2
       
3 111
0:33:59.5
Luc Es van
Caesar AV
18,27
3:17.1
HS
3
       
4 105
0:34:00.7
Wil Pepels
Caesar AV
18,26
3:17.2
  H40
1
     
5 6
0:34:14.9
Renio Roumen
Caesar AV
18,13
3:18.6
HS
4
       
6 118
0:35:25.4
Roger Heiligers
Caesar AV
17,53
3:25.4
HS
5
       
7 3
0:35:27.2
Roger Rousseau
team jogger jo
17,51
3:25.5
HS
6
       
8 9
0:35:48.4
Leo Kokkelkorn
STB
17,34
3:27.6
HS
7
       
9 109
0:35:59.6
Jos Krist
STB
17,25
3:28.7
  H40
2
     
10 129
0:36:00.4
Gerrie Lemmens
s.t.a.p. brunssum
17,25
3:28.8
HS
8
       
11 5
0:36:29.5
Ger Lemmens
Caesar AV
17,02
3:31.6
  H40
3
     
12 103
0:37:17.5
Jo Schoonbroodt
team jogger jo
16,65
3:36.2
    H50
1
   
13 48
0:37:31.5
Rene Uum van
atletiek maastricht
16,55
3:37.6
  H40
4
     
14 37
0:37:46.6
John Bosch
atletiek maastricht
16,44
3:39.0
  H40
5
     
15 8
0:38:23.8
Patrick Lenaerts
Ert Kelmis
16,17
3:42.6
HS
9
       
16 145
0:38:36.9
Richard Hendrix
Sittard
16,08
3:43.9
HS
10
       
17 102
0:38:46.1
Ruud Coolen
DSM Running Team
16,02
3:44.8
  H40
6
     
18 112
0:38:49.4
Inge Bergen van
Ron for run
15,99
3:45.1
      DS
1
 
19 17
0:38:50.7
Fons Bie de
cbs runners
15,99
3:45.2
  H40
7
     
20 110
0:39:07.8
Danny Hendrix
Caesar AV
15,87
3:46.9
HS
11
       
21 131
0:39:10.1
Bert Kuhl
Geleen
15,85
3:47.1
HS
12
       
22 115
0:39:40.2
Hans Smeets
Achilles Top
15,65
3:50.0
    H50
2
   
23 147
0:39:48.0
Ralph Jacobs
Stein TV
15,60
3:50.7
HS
13
       
24 24
0:40:04.7
Martin Nieuwenhoven van
Buggenum
15,49
3:52.4
  H40
8
     
25 18
0:40:12.1
Frank Eisenga
STB
15,45
3:53.1
  H40
9
     
26 126
0:40:15.5
Paul Koeijmans
atletiek maastricht
15,42
3:53.4
  H40
10
     
27 132
0:40:16.9
Michael Dijck van
Bree
15,41
3:53.5
HS
14
       
28 30
0:40:17.3
Jurgen Wins
Veldwezelt België
15,41
3:53.6
HS
15
       
29 122
0:40:20.1
Heleen Vaate bij de
Caesar AV
15,39
3:53.8
      DS
2
 
30 104
0:40:34.5
Rudy Aarts
Bunde
15,30
3:55.2
HS
16
       
31 19
0:40:40.5
Erik Loo van
yama tani
15,27
3:55.8
HS
17
       
32 135
0:40:46.8
Ralf Broek op het
parketreus nl
15,23
3:56.4
HS
18
       
33 140
0:40:51.9
Wil Goessens
Unitas AV
15,19
3:56.9
HS
19
       
34 31
0:41:03.6
Pierre Veerts
Unitas AV
15,12
3:58.1
  H40
11
     
35 143
0:41:06.9
Harry Aart van der
av maastricht
15,10
3:58.4
HS
20
       
36 117
0:41:11.1
Roel Hendriks
Caesar AV
15,08
3:58.8
  H40
12
     
37 128
0:41:27.1
Leo Kan van
Geleen
14,98
4:00.3
  H40
13
     
38 116
0:41:32.3
Patrick Heijnen
Stein TV
14,95
4:00.8
HS
21
       
39 38
0:41:52.5
Ron Klijnen
Maastricht
14,83
4:02.8
HS
22
       
40 13
0:42:03.1
Michel Lemmens
Voerendaal
14,77
4:03.8
HS
23
       
41 36
0:42:07.7
Raymond Eberson
eberselassie
14,74
4:04.2
HS
24
       
42 20
0:42:10.5
Maurice Quaedvlieg
stap brunssum
14,72
4:04.5
HS
25
       
43 134
0:42:10.8
Patrick Bonne
Eindhoven
14,72
4:04.5
HS
26
       
44 35
0:42:16.0
Rene Bastiaens
Urmond
14,69
4:05.0
  H40
14
     
45 133
0:42:39.5
Leo Jagers
Landgraaf
14,56
4:07.3
HS
27
       
46 120
0:43:19.4
Hay Bilsen van
Buggenum
14,33
4:11.2
  H40
15
     
47 144
0:43:25.8
Joep Drent
maastricht av
14,30
4:11.8
    H50
3
   
48 1
0:43:36.7
`ed Sabel
Maasrunners
14,24
4:12.8
  H40
16
     
49 23
0:43:40.7
Loes Jacobs
seven hills running team
14,22
4:13.2
      DS
3
 
50 114
0:43:53.3
Sjeng Florack
Geleen
14,15
4:14.4
  H40
17
     
51 127
0:43:58.2
Jean Pierre Immerix
Veldwezelt België
14,12
4:14.9
  H40
18
     
52 44
0:44:03.3
Patrick Adriaens
loopgroep posterholt
14,09
4:15.4
HS
28
       
53 139
0:44:07.8
Marc Claessen
Roggel
14,07
4:15.9
HS
29
       
54 49
0:44:44.5
Jan Geraerts
Echt
13,88
4:19.4
  H40
19
     
55 40
0:45:17.4
Chritien Peters
Berg a.d. Maas
13,71
4:22.6
  H40
20
     
56 47
0:45:27.7
Leo Wenmeckers
Obbicht
13,66
4:23.6
    H50
4
   
57 22
0:45:54.1
John Jacobs
Schimmert
13,53
4:26.1
    H50
5
   
58 146
0:46:02.1
John Pantus
Stein
13,49
4:26.9
HS
30
       
59 25
0:46:06.9
Jean Houben
Loopgroep Meers
13,47
4:27.4
  H40
21
     
60 123
0:46:08.4
Paul Schoonbroodt
Bunde
13,46
4:27.5
    H50
6
   
61 108
0:46:29.0
Twan Ehren
Beesel
13,36
4:29.5
HS
31
       
62 50
0:46:29.7
Tim Wall van de
Urmond
13,35
4:29.6
HS
32
       
63 4
0:46:31.3
Guy Schrooten
Urmond
13,35
4:29.7
HS
33
       
64 21
0:46:36.9
Wim Doors
Geleen
13,32
4:30.3
  H40
22
     
65 125
0:46:47.0
Huub Rokx
running team
13,27
4:31.2
    H50
7
   
66 138
0:46:52.6
Stefan Peters
Elsloo
13,25
4:31.8
HS
34
       
67 29
0:47:23.0
Jo Dobbelstein
Beek
13,10
4:34.7
    H50
8
   
68 136
0:47:24.0
Wil Bouts
Loopgroep Meers
13,10
4:34.8
    H50
9
   
69 14
0:47:38.5
Harry Hamers
Simpelveld
13,03
4:36.2
  H40
23
     
70 121
0:48:13.7
John Lemmens
Unitas AV
12,88
4:39.6
HS
35
       
71 27
0:48:34.1
Will Buggenum van
square athletics
12,78
4:41.6
  H40
24
     
72 12
0:48:39.1
Lydia Son van
Loopgroep Meers
12,76
4:42.1
      DS
4
 
73 113
0:48:45.1
Ton Hoop
Unitas AV
12,74
4:42.6
  H40
25
     
74 16
0:48:45.6
Gerard Dam ten
Sittard
12,73
4:42.7
HS
36
       
75 28
0:49:24.4
Sjeng Francot
Square Athletics
12,57
4:46.4
    H50
10
   
76 101
0:49:26.1
Guillaume Buntiux
bjc
12,56
4:46.6
    H50
11
   
77 39
0:49:40.9
Bertha Peters
Berg a.d. Maas
12,50
4:48.0
        D35
1
78 141
0:49:41.4
Bjorn Claessen
Stein
12,50
4:48.1
HS
37
       
79 33
0:49:44.4
Piet Thomassen
Loopgroep Meers
12,48
4:48.4
  H40
26
     
80 32
0:49:50.9
Jos Verboort
Loopgroep Meers
12,46
4:49.0
  H40
27
     
81 26
0:50:09.4
Kathryn Heber
square athletics
12,38
4:50.8
        D35
2
82 7
0:50:10.5
Harry Mure
Margraten
12,38
4:50.9
    H50
12
   
83 142
0:50:30.8
Huub Raven
Stein
12,29
4:52.9
  H40
28
     
84 137
0:50:31.4
Laura Peeters
triatlon ver. Stein
12,29
4:52.9
      DS
5
 
85 42
0:51:25.5
Roger Wijckmans
Eijsden
12,07
4:58.1
HS
38
       
86 41
0:51:27.3
Dirk Lagerweij
Maastricht
12,07
4:58.3
HS
39
       
87 15
0:51:32.8
Henk Janssen
Unitas AV
12,05
4:58.9
    H50
13
   
88 130
0:53:16.3
John Veldmoen
Heerlen
11,66
5:08.9
HS
40
       
89 34
0:53:16.7
Jos Mannens
Heerlen
11,65
5:08.9
  H40
29
     
90 10
0:53:52.1
Paul Smeets
Loopgroep Meers
11,53
5:12.3
    H50
14
   
91 107
0:53:52.6
Joop Moorsel van
Loopgroep Meers
11,53
5:12.4
    H50
15
   
92 124
0:56:30.3
Ed Kroes
Susteren
10,99
5:27.6
HS
41
       
93 100
0:57:15.6
Gerthy Alberts
Unitas AV
10,84
5:32.0
        D35
3
94 43
0:57:15.9
William Curfs
Unitas AV
10,84
5:32.0
  H40
30
     
95 45
1:03:20.9
Ineke Stolk
Oost-maarland
9,80
6:07.3
        D35
4
96 46
1:03:21.2
Herman Vanmulken
Stein
9,80
6:07.3
  H40
31