Home - Algemeen - Voorinschrijving - Prijzen - Parcours - Sponsors - Fotoalbums Overmuntheloop

Route - Uitslagen 2017 - Archief - Tijd Registratie - Links - Gastenboek

 

Overmuntheloop 2008
Toelichting G-lopers 1km
Exacte afstand is 1008 meter.
In totaal 2 deelnemers.
Leeftijd 6 jaar en ouder.
Categorie Toelichting Omschrijving Aantal
HG Heren 6 jaar en ouder Heren G 0
DG Dames 6 jaar en ouder Dames G 2

Overmuntheloop 2008
Uitslag G-lopers 1km
Plts Startnr
Tijd
Atleet
Club/Plaats
km/u
kmtijd
HG DG
1 55
0:06:31.8
Whitney Bastiaans
atletiek maastricht
9,26
6:28.7
  DG
1
2 56
0:10:19.9
Angelique Sijen
atletiek maastricht
5,85
10:15.0
  DG
2

Overmuntheloop 2008
Toelichting G-lopers 2 km
Exacte afstand is 2000 meter.
In totaal 4 deelnemers.
Leeftijd 6 jaar en ouder.
Categorie Toelichting Omschrijving Aantal
HG Heren 6 jaar en ouder Heren G 3
DG Dames 6 jaar en ouder Dames G 1

Overmuntheloop 2008
Uitslag G-lopers 2 km
Plts Startnr
Tijd
Atleet
Club/Plaats
km/u
kmtijd
HG DG
1 91
0:06:46.8
Rick Vroemen
atletiek maastricht
17,70
3:23.4
HG
1
 
2 89
0:10:42.5
Sjoerd Franssen
atletiek maastricht
11,21
5:21.3
HG
2
 
3 92
0:11:29.7
Christian -
G Sport Athl.Maastricht
10,44
5:44.9
HG
3
 
4 90
0:12:17.5
Maria Frederix
atletiek maastricht
9,76
6:08.8
  DG
1

Overmuntheloop 2008
Toelichting Jeugd 6 t/m 9 jaar
Exacte afstand is 1008 meter.
In totaal 22 deelnemers.
Leeftijd 6 t/m 9 jaar.
Categorie Toelichting Omschrijving Aantal
J06 Jongens 6 t/m 9 jaar Jongens 6 t/m 9 jaar 18
M06 Meisjes 6 t/m 9 jaar Meisjes 6 t/m 9 jaar 4

Overmuntheloop 2008
Uitslag Jeugd 6 t/m 9 jaar
Plts Startnr
Tijd
Atleet
Club/Plaats
km/u
kmtijd
J06 M06
1 166
0:04:17.2
Korak Herpers
Raeren
14,11
4:15.2
J06
1
 
2 165
0:04:20.0
Glenn Janssen
Stein
13,96
4:17.9
J06
2
 
3 146
0:04:27.1
Levi Hanckmann
Urmond
13,59
4:25.0
J06
3
 
4 148
0:04:42.2
Wahik Grigoryan
Urmondia
12,86
4:40.0
J06
4
 
5 147
0:04:45.8
Mennie Driessen
urmondia
12,70
4:43.5
J06
5
 
6 155
0:04:46.4
Jules Schoffelen
Neeroeteren
12,67
4:44.1
J06
6
 
7 157
0:04:47.2
Famke Paulussen
Caesar AV
12,64
4:44.9
  M06
1
8 163
0:04:58.1
Koen Rademakers
urmondia
12,17
4:55.7
J06
7
 
9 167
0:04:59.8
Dionne Claessens
Caesar AV
12,10
4:57.4
  M06
2
10 153
0:05:04.9
Lars Pottgens
urmondia
11,90
5:02.5
J06
8
 
11 152
0:05:06.9
Martijn Eijssen
urmondia
11,82
5:04.5
J06
9
 
12 161
0:05:11.7
Chris Hendriks
Urmond
11,64
5:09.2
J06
10
 
13 162
0:05:14.2
Stewy Bemelmans
urmondia
11,55
5:11.7
J06
11
 
14 154
0:05:16.4
Tim Schouren
BC Boemerang
11,47
5:13.9
J06
12
 
15 151
0:05:30.2
Rafke Vaessen
urmondia
10,99
5:27.6
J06
13
 
16 168
0:06:01.9
Maartje Bie de
Unitas AV
10,03
5:59.0
  M06
3
17 160
0:06:04.8
Bas Nitsch
urmondia
9,95
6:01.9
J06
14
 
18 156
0:06:49.1
Tim De Beer
Urmond
8,87
6:45.9
J06
15
 
19 158
0:06:50.2
Nina Pottgens
De Maaskei
8,85
6:46.9
  M06
4
20 159
0:07:02.8
Tom Klijnen
Sittard
8,58
6:59.4
J06
16
 
21 164
0:09:12.5
Bas Pierey
Urmond
6,57
9:08.1
J06
17
 

Overmuntheloop 2008
Toelichting Jeugd 10 t/m 14 jaar
Exacte afstand is 2000 meter.
In totaal 68 deelnemers.
Leeftijd 10 t/m 14 jaar.
Categorie Toelichting Omschrijving Aantal
J10 Jongens 10 t/m 14 jaar Jongens 10 t/m 14 jaar 50
M10 Meisjes 10 t/m 14 jaar Meisjes 10 t/m 14 jaar 18

Overmuntheloop 2008
Uitslag Jeugd 10 t/m 14 jaar
Plts Startnr
Tijd
Atleet
Club/Plaats
km/u
kmtijd
J10 M10
1 390
0:06:51.0
Bas Janssen
Heerlen
17,52
3:25.5
J10
1
 
2 408
0:06:54.1
Glenn Boessen
Unitas AV
17,39
3:27.1
J10
2
 
3 383
0:06:56.3
Tom Janssen
Heerlen
17,30
3:28.2
J10
3
 
4 385
0:07:09.7
Mayron Simons
Landgraaf
16,76
3:34.9
J10
4
 
5 573
0:07:31.3
Joery Franssen
Unitas AV
15,95
3:45.7
J10
5
 
6 389
0:07:40.6
Sven Hausmann
Landgraaf
15,63
3:50.3
J10
6
 
7 413
0:07:43.1
Stijn Martens
Caesar AV
15,55
3:51.6
J10
7
 
8 414
0:07:45.2
Jan-willem Heyden
Urmond
15,48
3:52.6
J10
8
 
9 382
0:07:45.9
Kevin Hermanns
Landgraaf
15,45
3:53.0
J10
9
 
10 407
0:07:49.6
Lotte Neer van
Echt
15,33
3:54.8
  M10
1
11 355
0:07:50.1
Rick Borjans
Landgraaf
15,32
3:55.1
J10
10
 
12 406
0:08:01.2
Imke Dinteren van
Caesar AV
14,96
4:00.6
  M10
2
13 391
0:08:04.8
Jesse Hanckmann
Urmond
14,85
4:02.4
J10
11
 
14 394
0:08:07.3
Don Jacobs
urmondia
14,78
4:03.7
J10
12
 
15 372
0:08:10.7
Dennis Porada
Landgraaf
14,67
4:05.4
J10
13
 
16 409
0:08:14.4
Evy Paulussen
Caesar AV
14,56
4:07.2
  M10
3
17 357
0:08:20.0
Jamie Habets
Landgraaf
14,40
4:10.0
J10
14
 
18 412
0:08:21.3
Anne Martens
Caesar AV
14,36
4:10.7
  M10
4
19 374
0:08:29.5
Jaimy Spinelli
Landgraaf
14,13
4:14.8
J10
15
 
20 387
0:08:29.9
Bryan Wanders
Kerkrade
14,12
4:15.0
J10
16
 
21 401
0:08:35.8
Joey Sieben
urmondia
13,96
4:17.9
J10
17
 
22 366
0:08:51.2
Jorn Baumler
Landgraaf
13,55
4:25.6
J10
18
 
23 361
0:08:59.4
Bjorn Van der Louw
Landgraaf
13,35
4:29.7
J10
19
 
24 395
0:09:01.6
Remco Ponje
Urmondia
13,29
4:30.8
J10
20
 
25 392
0:09:18.6
Jordi Huntjens
urmondia
12,89
4:39.3
J10
21
 
26 400
0:09:26.4
Joost Schouren
Urmondia
12,71
4:43.2
J10
22
 
27 384
0:09:27.4
Niels Maertzdorf
Landgraaf
12,69
4:43.7
J10
23
 
28 393
0:09:34.3
Nolan Alma
Urmondia
12,54
4:47.2
J10
24
 
29 571
0:09:38.1
Jojan Drogt
Sittard
12,45
4:49.1
  M10
5
30 397
0:09:44.4
Bryan Debie
Urmondia
12,32
4:52.2
J10
25
 
31 377
0:09:52.3
Guilermo V.d. Wetering
Landgraaf
12,16
4:56.2
J10
26
 
32 375
0:09:55.0
Robin Stoeber
Heerlen
12,10
4:57.5
J10
27
 
33 398
0:10:10.1
Jeroen Ponje
urmondia
11,80
5:05.1
J10
28
 
34 402
0:10:24.9
Jelle Fegen
Urmondia
11,52
5:12.5
J10
29
 
35 405
0:10:27.3
Stan Saelmans
urmondia
11,48
5:13.7
J10
30
 
36 364
0:10:39.5
Moon Strouken
Landgraaf
11,26
5:19.8
  M10
6
37 359
0:10:40.5
Kimberly Van den Heuvel
Landgraaf
11,24
5:20.3
  M10
7
38 396
0:10:44.4
Danny Habets
urmondia
11,17
5:22.2
J10
31
 
39 404
0:10:45.5
Dion Peeters
urmondia
11,15
5:22.8
J10
32
 
40 399
0:10:50.8
Mitch Bemelmans
urmondia
11,06
5:25.4
J10
33
 
41 403
0:10:53.4
Bas Nieling
urmondida
11,02
5:26.7
J10
34
 
42 368
0:11:12.8
Brian Boekelstein
Landgraaf
10,70
5:36.4
J10
35
 
43 358
0:12:55.9
Rick Heitlager
Landgraaf
9,28
6:28.0
J10
36
 
44 356
0:12:56.3
Erik Delsing
Landgraaf
9,27
6:28.2
J10
37
 
45 353
0:13:21.2
Rhobin Balentien
Eygelshoven
8,99
6:40.6
J10
38
 
46 354
0:13:21.7
Michelle Bisschops
Landgraaf
8,98
6:40.9
  M10
8
47 373
0:13:22.4
Tessa Raven
Landgraaf
8,97
6:41.2
  M10
9
48 411
1:05:08.7
Daphne Odekerken
Stein
1,84
32:34.4
  M10
10

Overmuntheloop 2008
Toelichting 3,3 km
Exacte afstand is 3450 meter.
In totaal 35 deelnemers.
Leeftijd 15 jaar en ouder.
Categorie Toelichting Omschrijving Aantal
HS Heren 15 t/m 34 jaar Heren Senioren 25
H35 Heren 35 jaar en ouder Heren Masters 4
DS Dames 15 t/m 34 jaar Dames Senioren 4
D35 Dames 35 jaar en ouder Dames Masters 2

Overmuntheloop 2008
Uitslag 3,3 km
Plts Startnr
Tijd
Atleet
Club/Plaats
km/u
kmtijd
HS H35 DS D35
1 445
0:11:21.0
Tim Kragten
Caesar AV
18,24
3:17.4
HS
1
     
2 436
0:11:32.5
Thom Heijnen
runnersonly
17,94
3:20.7
  H35
1
   
3 435
0:12:29.2
Paul Konings
runners, only
16,58
3:37.2
HS
2
     
4 449
0:12:42.4
Thijs V.d. sterren
tv stein
16,29
3:41.0
HS
3
     
5 446
0:13:00.7
Frank Tijdink
Caesar AV
15,91
3:46.3
HS
4
     
6 429
0:14:43.4
Ken Hendriks
Urmondia
14,06
4:16.1
HS
5
     
7 438
0:15:17.5
Richard Keus
av maastricht
13,54
4:25.9
HS
6
     
8 419
0:15:27.5
Patrick Kostjens
Urmondia
13,39
4:28.8
HS
7
     
9 450
0:15:33.7
Harrry Hamers
Simpelveld
13,30
4:30.6
  H35
2
   
10 442
0:15:37.6
Giel Van asten
run 2 day
13,25
4:31.8
HS
8
     
11 447
0:15:46.0
Wesley Hoek
Hoensbroek
13,13
4:34.2
HS
9
     
12 448
0:15:48.7
Milou Beelen
atletiek maastricht
13,09
4:35.0
    DS
1
 
13 443
0:16:27.3
Lou Van asten
run 2 day
12,58
4:46.2
    DS
2
 
14 421
0:16:29.6
Joep Westbroek
Urmondia
12,55
4:46.8
HS
10
     
15 420
0:17:12.8
Rico Chiappa
Urmondia
12,03
4:59.4
HS
11
     
16 418
0:17:17.0
Vatcho Grigoryan
Urmondia
11,98
5:00.6
HS
12
     
17 439
0:17:26.3
Danny Hoelbeeks
av maastricht
11,87
5:03.3
HS
13
     
18 464
0:17:26.8
Bryan Debie
Urmondia
11,86
5:03.4
HS
14
     
19 444
0:17:30.3
Sonja Van asten
runsday
11,83
5:04.4
      D35
1
20 437
0:18:28.9
Michel Sijen
atletiek maastricht
11,20
5:21.4
HS
15
     
21 441
0:18:33.3
Gregor Franssen
atletiek maastricht
11,16
5:22.7
  H35
3
   
22 440
0:18:41.8
Mat Dinjens
av maastricht
11,07
5:25.2
  H35
4
   
23 461
0:19:53.3
Truus Verwaijen
Caesar AV
10,41
5:45.9
      D35
2
24 463
0:20:23.0
Remco Ponje
Urmondia
10,16
5:54.5
HS
16
     
25 462
0:20:24.2
Stewy Bemelmans
urmondia
10,15
5:54.8
HS
17
     
26 426
0:20:36.0
Derek Meuwissen
Urmondia
10,05
5:58.3
HS
18
     
27 416
0:20:39.4
Tom Gelissen
Urmondia
10,02
5:59.2
HS
19
     
28 425
0:21:00.1
Patrick Smeets
Urmondia
9,86
6:05.2
HS
20
     
29 424
0:21:04.0
Maikel Smeets
Urmondia
9,83
6:06.4
HS
21
     
30 430
0:22:46.9
Desley Bouwhuis
UrmondiA
9,09
6:36.2
    DS
3
 

Overmuntheloop 2008
Toelichting 6,6 km
Exacte afstand is 6889 meter.
In totaal 71 deelnemers.
Leeftijd 15 jaar en ouder.
Categorie Toelichting Omschrijving Aantal
HS Heren 15 t/m 34 jaar Heren Senioren 16
H35 Heren 35 jaar en ouder Heren Masters 37
DS Dames 15 t/m 34 jaar Dames Senioren 5
D35 Dames 35 jaar en ouder Dames Masters 13

Overmuntheloop 2008
Uitslag 6,6 km
Plts Startnr
Tijd
Atleet
Club/Plaats
km/u
kmtijd
HS H35 DS D35
1 225
0:22:25.3
Rob Tijdink
Caesar AV
18,43
3:15.3
HS
1
     
2 218
0:22:36.5
Iwan Theunissen
STB
18,28
3:16.9
  H35
1
   
3 254
0:23:06.8
Martijn Dekker
tvs
17,88
3:21.3
HS
2
     
4 220
0:23:18.7
Carl Bont de
Caesar AV
17,73
3:23.0
HS
3
     
5 235
0:23:41.6
Bob Martens
Caesar AV
17,45
3:26.4
HS
4
     
6 227
0:23:59.0
John Vaessen
Caesar AV
17,23
3:28.9
  H35
2
   
7 219
0:24:14.4
Lode Raskin
Runners Kortessem
17,05
3:31.1
  H35
3
   
8 216
0:25:02.2
Boy Hayen
Runnersonly
16,51
3:38.1
HS
5
     
9 247
0:25:15.6
Rick Ritterbeeks
Caesar AV
16,36
3:40.0
HS
6
     
10 255
0:25:34.7
Jo Schoonbroodt
SABIC
16,16
3:42.8
  H35
4
   
11 228
0:25:41.9
Bart Claessens
Caesar AV
16,08
3:43.8
  H35
5
   
12 252
0:25:52.0
Jean-jacques Herings
Cadier en Keer
15,98
3:45.3
  H35
6
   
13 230
0:26:08.0
Ludi Claassen
Caesar AV
15,82
3:47.6
HS
7
     
14 278
0:26:10.9
Paul Elfering
Wilma
15,79
3:48.0
  H35
7
   
15 222
0:26:19.2
Rodier Vandemerwe
Unitas AV
15,70
3:49.2
HS
8
     
16 231
0:26:26.3
Sjack Hoop
STB
15,63
3:50.3
  H35
8
   
17 269
0:26:35.8
Erwin Gelissen
Stein
15,54
3:51.6
HS
9
     
18 221
0:26:58.9
Robert Willems
Run for Fun
15,32
3:55.0
  H35
9
   
19 279
0:27:07.2
Donald Volleberg
Caesar AV
15,24
3:56.2
HS
10
     
20 275
0:27:09.1
Mark Jacobs
lopersgroep heerlen
15,22
3:56.5
  H35
10
   
21 274
0:27:17.8
Manfred Meijer
lopersgroep Heerlen
15,14
3:57.7
  H35
11
   
22 236
0:27:41.9
Gerard Gijzen
TVS
14,92
4:01.2
  H35
12
   
23 226
0:27:43.7
Niki Collaris
Caesar AV
14,91
4:01.5
      D35
1
24 213
0:27:58.4
Joop Zanders
Loopcentrum
14,78
4:03.6
  H35
13
   
25 253
0:28:28.3
Joeri Thissen
run 2 day
14,52
4:08.0
HS
11
     
26 258
0:28:43.6
Bert Kuhl
Unitas AV
14,39
4:10.2
  H35
14
   
27 224
0:29:15.2
Simon Roumen
Stein
14,13
4:14.8
    DS
1
 
28 234
0:29:18.8
Desiree Meels
Caesar AV
14,10
4:15.3
      D35
2
29 259
0:29:26.1
Albert Laarschot van de
Unitas AV
14,04
4:16.4
  H35
15
   
30 251
0:29:32.2
Rob Aspers
Stein
13,99
4:17.3
HS
12
     
31 229
0:29:34.9
Jack Claassen
Stein
13,97
4:17.6
  H35
16
   
32 212
0:29:36.1
Cor Haaren van
STB
13,96
4:17.8
  H35
17
   
33 232
0:29:48.7
Saskia Rademakers
STB Landgraaf
13,87
4:19.6
      D35
3
34 240
0:29:58.0
Bram Berkhof
Athletiek Maastricht
13,79
4:21.0
HS
13
     
35 223
0:29:59.1
Ed Sabel
Maasrunners
13,78
4:21.2
  H35
18
   
36 237
0:30:04.7
Harrie Smeets
Urmond
13,74
4:22.0
  H35
19
   
37 241
0:30:09.7
Rene Clement
achilles top
13,70
4:22.7
  H35
20
   
38 248
0:30:20.7
Rob Mensink
Eindhoven
13,62
4:24.3
HS
14
     
39 250
0:30:31.0
Jack Van Dongen
Meerssen
13,54
4:25.8
  H35
21
   
40 233
0:31:14.8
Jan Neutelings
Caesar AV
13,23
4:32.1
  H35
22
   
41 268
0:31:23.4
Jos ErdKamp
DSM Running Team
13,17
4:33.4
  H35
23
   
42 276
0:32:08.8
Marcel Lejeune
Lopersgroep Gem. Heerlen
12,86
4:40.0
  H35
24
   
43 277
0:32:09.1
Hein Bodelier
Lopersgroep Gem. Heerlen
12,86
4:40.0
  H35
25
   
44 211
0:32:20.6
Jos Duteweerd
STB
12,78
4:41.7
  H35
26
   
45 215
0:32:36.2
Jos Odekerken
Stein
12,68
4:44.0
  H35
27
   
46 273
0:33:24.9
Roger Franssen
palemiger runners
12,37
4:51.0
  H35
28
   
47 270
0:33:28.5
Gerard Biesmans
Limbricht
12,35
4:51.6
  H35
29
   
48 246
0:34:25.5
Theo Huntjens
Caesar AV
12,01
4:59.8
  H35
30
   
49 264
0:35:06.3
Jos Dols
Einighausen
11,77
5:05.7
  H35
31
   
50 245
0:35:12.5
Marlies De wolde
Caesar AV
11,74
5:06.6
      D35
4
51 271
0:35:45.3
Luc Habets
Limbricht
11,56
5:11.4
  H35
32
   
52 239
0:35:58.7
Kristof Berben
TC Tongeren
11,49
5:13.4
HS
15
     
53 249
0:36:08.8
Hans Van Wakeren
Unitas AV
11,44
5:14.8
  H35
33
   
54 214
0:36:11.3
Miriam Paulussen
Caesar AV
11,42
5:15.2
      D35
5
55 257
0:36:27.7
Eric Machiels
jolafit center
11,34
5:17.6
  H35
34
   
56 256
0:36:28.1
Nicole Crombag
jolafit center
11,33
5:17.6
      D35
6
57 263
0:36:33.3
Peter Claassen
Hoensbroek
11,31
5:18.4
  H35
35
   
58 272
0:36:51.2
Vivian Jansen
tvs
11,22
5:21.0
      D35
7
59 244
0:37:49.4
Simone Scheuermann
Loopgroep Meers
10,93
5:29.4
    DS
2
 
60 242
0:37:50.0
Cel Thans
Loopgroep Meers
10,93
5:29.5
  H35
36
   
61 243
0:37:50.9
Wil Bouts
Loopgroep Meers
10,92
5:29.6
  H35
37
   
62 217
0:38:02.3
Denise Theunissen
Sittard
10,87
5:31.3
      D35
8
63 210
0:38:12.7
Elly Neer van
Echt
10,82
5:32.8
      D35
9
64 209
0:38:51.0
Mia Houben
Urmond
10,64
5:38.4
      D35
10
65 260
0:39:43.8
Martine Van Randeraat
Berneau
10,40
5:46.0
    DS
3
 
66 262
0:40:11.6
Karin Van Nuil
wrt
10,28
5:50.1
      D35
11
67 265
0:43:21.0
Marion Notermans
Unitas AV
9,53
6:17.6
      D35
12

Overmuntheloop 2008
Toelichting 10 km
Exacte afstand is 10349 meter.
In totaal 159 deelnemers.
Leeftijd 15 jaar en ouder.
Categorie Toelichting Omschrijving Aantal
HS Heren 15 t/m 34 jaar Heren Senioren 21
H35 Heren 35 t/m 44 jaar Heren Masters 1 55
H45 Heren 45 t/m 54 jaar Heren Masters 2 39
H55 Heren 55 jaar en ouder Heren Masters 3 14
DS Dames 15 t/m 34 jaar Dames Senioren 10
D35 Dames 35 jaar en ouder Dames Masters 20

Overmuntheloop 2008
Uitslag 10 km
Plts Startnr
Tijd
Atleet
Club/Plaats
km/u
kmtijd
HS H35 H45 H55 DS D35
1 1507
0:32:18.7
Joeri Schoffelen
Belgie
19,22
3:07.3
  H35
1
       
2 1583
0:32:23.4
Bas Diederen
Pegasus
19,17
3:07.8
HS
1
         
3 1599
0:33:26.8
Patrick Delait
Caesar AV
18,57
3:13.9
  H35
2
       
4 1516
0:33:42.7
Ronny Agten
VABCO MOL
18,42
3:15.4
    H45
1
     
5 1573
0:33:52.6
Renzo Roumen
Caesar AV
18,33
3:16.4
HS
2
         
6 1571
0:34:09.2
Jean Herpers
STB
18,18
3:18.0
  H35
3
       
7 1531
0:34:19.2
Wil Pepels
Caesar AV
18,09
3:19.0
    H45
2
     
8 1574
0:34:26.3
Rik Meylaers
VABCO MOL
18,03
3:19.7
      H55
1
   
9 1500
0:34:32.8
Rudi Smeets
Belgie
17,97
3:20.3
  H35
4
       
10 1593
0:34:46.4
Roger Heiligers
Caesar AV
17,86
3:21.6
HS
3
         
11 1506
0:35:28.4
Ronny Weytjens
Belgie
17,50
3:25.7
HS
4
         
12 1655
0:35:31.5
Mark Van erp
ron for run
17,48
3:26.0
  H35
5
       
13 1587
0:35:36.1
Lars Van der eerden
Run for Fun
17,44
3:26.4
  H35
6
       
14 1591
0:35:46.3
Patrick Franken
Pegasus
17,36
3:27.4
HS
5
         
15 1608
0:35:49.4
Jos Krist
STB
17,33
3:27.7
    H45
3
     
16 1601
0:36:02.7
Ger Bodelier
STB
17,23
3:29.0
  H35
7
       
17 1595
0:36:11.5
Ger Lemmens
stap
17,16
3:29.8
  H35
8
       
18 1542
0:36:22.9
Lou Maas
Atletiek Maastricht
17,07
3:30.9
  H35
9
       
19 1536
0:36:33.6
Math Roberts
Unitas AV
16,98
3:32.0
    H45
4
     
20 1529
0:36:37.7
Rob Riksen
STB
16,95
3:32.4
  H35
10
       
21 1545
0:37:10.3
Leo Kokkelkorn
AV STB
16,70
3:35.5
  H35
11
       
22 1597
0:37:13.7
Inge Van Bergen
Unitas AV
16,68
3:35.8
          D35
1
23 1586
0:37:16.4
Maud Golsteyn
Schalbruch
16,66
3:36.1
        DS
1
 
24 1537
0:37:17.6
Jonathan Put
avt
16,65
3:36.2
HS
6
         
25 1544
0:37:25.2
Fons De Bie
Unitas AV
16,59
3:36.9
    H45
5
     
26 1505
0:37:51.6
Mon Billen
Belgie
16,40
3:39.5
  H35
12
       
27 1625
0:37:53.3
Rob Laenen
Beek
16,39
3:39.7
  H35
13
       
28 1508
0:37:57.8
Jean Pierre Paumen
Belgie
16,36
3:40.1
    H45
6
     
29 1504
0:38:01.3
Christophe Moreau
Belgie
16,33
3:40.4
  H35
14
       
30 1607
0:38:02.1
Theo Dreesen
MACD
16,33
3:40.5
    H45
7
     
31 1522
0:38:33.1
Jeroen Van Zoelen
Berneau
16,11
3:43.5
HS
7
         
32 1589
0:38:38.9
Jean Hendriks
Venlo
16,07
3:44.1
    H45
8
     
33 1535
0:39:09.6
Rene Bastiaens
Stein
15,86
3:47.0
    H45
9
     
34 1612
0:39:11.7
Ger Cruts
Caesar AV
15,84
3:47.2
  H35
15
       
35 1615
0:39:19.1
Egid Neutelings
tc maastricht
15,79
3:48.0
    H45
10
     
36 1646
0:39:25.0
Maurice Quadvlieg
Achilles-Top
15,75
3:48.5
  H35
16
       
37 1640
0:39:25.5
Mario Hensels
lopersgroep lanaken
15,75
3:48.6
    H45
11
     
38 1638
0:39:26.1
Frans Loyen
Lanaken
15,75
3:48.6
    H45
12
     
39 1513
0:39:28.1
Marco Klijnen
Vet Nederland
15,73
3:48.8
  H35
17
       
40 1642
0:39:30.3
Mouloud Abraik
Caesar AV
15,72
3:49.0
HS
8
         
41 1528
0:39:33.3
Rene Dekker
upstairs team
15,70
3:49.3
    H45
13
     
42 1555
0:39:52.6
Remko Rinia
msav uros
15,57
3:51.2
HS
9
         
43 1613
0:39:55.1
Erik Hilkens
Weert
15,56
3:51.4
  H35
18
       
44 1576
0:40:05.2
Jan Offermans
zoladz runners
15,49
3:52.4
    H45
14
     
45 1622
0:40:11.1
Harold Veerdonk van de
Gulick Runners
15,45
3:53.0
  H35
19
       
46 1546
0:40:15.0
Jack Peters
TV Stein
15,43
3:53.4
    H45
15
     
47 1570
0:40:17.7
Rudy Aarts
Bunde
15,41
3:53.6
  H35
20
       
48 1572
0:40:24.3
Lara Klaassen
STB
15,37
3:54.3
          D35
2
49 1577
0:40:41.3
Tom V.d. sterren
tv stein
15,26
3:55.9
HS
10
         
50 1512
0:40:43.0
Maurice Paulussen
Caesar AV
15,25
3:56.1
  H35
21
       
51 1549
0:40:44.9
Peter Cortenraad
Schimmert
15,24
3:56.2
    H45
16
     
52 1578
0:40:47.8
Ronald Dols
Stein
15,22
3:56.5
    H45
17
     
53 1515
0:40:57.3
Louis Vn Gaal
Amsterdam
15,16
3:57.4
    H45
18
     
54 1525
0:41:25.0
John Pluis
Caesar AV
14,99
4:00.1
  H35
22
       
55 1581
0:41:26.8
Ger Arnoldssen
Zoladzrunners
14,98
4:00.3
    H45
19
     
56 1530
0:41:30.4
Toine Jansen
TVS
14,96
4:00.6
  H35
23
       
57 1639
0:41:37.9
Harry Van der aart
lopersgroep lanaken
14,92
4:01.4
      H55
2
   
58 1616
0:41:41.6
Evelien Ruijters
atletiek Maastricht
14,89
4:01.7
        DS
2
 
59 1658
0:41:42.1
Maarten Kooij van
Uros
14,89
4:01.8
HS
11
         
60 1663
0:41:46.6
Ralph Jacobs
Stein TV
14,86
4:02.2
  H35
24
       
61 1556
0:41:50.6
Luuk Janssen
msav uros
14,84
4:02.6
HS
12
         
62 1609
0:42:10.8
Raymond Eberson
Gulick Runners
14,72
4:04.5
  H35
25
       
63 1532
0:42:18.3
Michel Lemmens
Voerendaal
14,68
4:05.3
  H35
26
       
64 1527
0:42:18.7
Carel Claassen
atla
14,68
4:05.3
  H35
27
       
65 1656
0:42:32.8
Stefan Bringmans
Born to run
14,59
4:06.7
  H35
28
       
66 1502
0:42:38.4
Jean Pierre Vleeshauwers
Belgie
14,56
4:07.2
HS
13
         
67 1539
0:42:48.2
Leo Van kan
Geleen
14,51
4:08.2
    H45
20
     
68 1565
0:43:00.0
Raymond Offermans
wmr
14,44
4:09.3
  H35
29
       
69 1510
0:43:10.7
Manon Wenmekers
Run for Fun
14,38
4:10.3
          D35
3
70 1633
0:43:18.6
Vincent Lieshout van
TVS
14,34
4:11.1
  H35
30
       
71 1630
0:43:22.1
Hans De bakker
Gulick Runners
14,32
4:11.4
  H35
31
       
72 1534
0:43:26.8
Jo Damoiseaux
Geleen
14,29
4:11.9
  H35
32
       
73 1519
0:43:33.9
Hub Wijnands
Zoladz Runners
14,25
4:12.6
  H35
33
       
74 1594
0:43:34.5
Javier Sarmiento
Munstergeleen
14,25
4:12.6
  H35
34
       
75 1567
0:43:37.6
Marcel Van Herwijnen
Elsloo
14,23
4:12.9
  H35
35
       
76 1503
0:43:42.8
Jean Pierre Dirckx
Belgie
14,20
4:13.4
    H45
21
     
77 1660
0:43:49.2
Albert Heyens
Loopgroep lanaken
14,17
4:14.1
    H45
22
     
78 1644
0:43:57.3
Paul Jehoul
Geleen
14,13
4:14.8
  H35
36
       
79 1610
0:43:59.2
Marcel Hart ter
Sittard
14,12
4:15.0
  H35
37
       
80 1562
0:44:00.1
Ralf Op t Broek
tvs
14,11
4:15.1
HS
14
         
81 1614
0:44:03.0
Patrick Bijsmans
Maastricht
14,10
4:15.4
HS
15
         
82 1517
0:44:07.9
Lucie Van Gastel
Runzday
14,07
4:15.9
          D35
4
83 1620
0:44:09.7
Laurent Wijnants
De Uitslovers Zutendaal
14,06
4:16.0
      H55
3
   
84 1554
0:44:13.2
Jan Coumans
lopersgroep Meers
14,04
4:16.4
      H55
4
   
85 1603
0:44:14.6
Mieke Flupsen
Unitas AV
14,03
4:16.5
          D35
5
86 1602
0:44:15.3
Paul Smeets
av unitas
14,03
4:16.6
      H55
5
   
87 1553
0:44:16.9
Jeff Thiele
Stein
14,02
4:16.7
      H55
6
   
88 1641
0:44:23.2
Eric Blommers
Elsloo
13,99
4:17.3
  H35
38
       
89 1588
0:44:42.0
Math Weijzen
Papenhoven
13,89
4:19.2
    H45
23
     
90 1548
0:44:54.2
Tasso Goudelis
Maasmechelen
13,83
4:20.3
    H45
24
     
91 1523
0:45:19.2
Boy Van Oppen
TV Stein
13,70
4:22.8
    H45
25
     
92 1501
0:45:26.8
Chrita Bloemen
Belgie
13,66
4:23.5
          D35
6
93 1643
0:45:31.0
Ron Hellebrekers
Papenhoven
13,64
4:23.9
    H45
26
     
94 1575
0:45:44.6
Lau Bouten
Baarlo
13,57
4:25.2
      H55
7
   
95 1511
0:45:48.7
Jean Houben
Run for Fun
13,55
4:25.6
    H45
27
     
96 1651
0:46:01.9
Fernand Schrijvers
De Uitslovers Zutendaal
13,49
4:26.9
  H35
39
       
97 1558
0:46:02.9
Esther Ruijters
atletiek maastricht
13,48
4:27.0
        DS
3
 
98 1569
0:46:03.5
Leo Kimps
Uitslovers Zutendaal
13,48
4:27.0
    H45
28
     
99 1659
0:46:06.7
Remco Huijdts
Maastricht
13,47
4:27.3
  H35
40
       
100 1637
0:46:08.1
Marc Knoben
Elsloo
13,46
4:27.5
  H35
41
       
101 1541
0:46:12.0
They Luckers
Gulick Runners
13,44
4:27.9
      H55
8
   
102 1582
0:46:15.9
Peter Vallinga
Zoladz
13,42
4:28.2
  H35
42
       
103 1520
0:46:20.0
Andy Nijnatten van
Caesar AV
13,40
4:28.6
    H45
29
     
104 1521
0:46:28.0
Michel Van Eert
Unitas AV
13,36
4:29.4
HS
16
         
105 1564
0:46:40.7
Guido Janssen
janssencian
13,30
4:30.6
  H35
43
       
106 1557
0:46:41.7
Marco Duckers
HLV Elsloo
13,30
4:30.7
HS
17
         
107 1631
0:47:01.4
Peter Smeets
Stein
13,20
4:32.6
    H45
30
     
108 1635
0:47:14.3
Ronald Martens
Elsloo
13,14
4:33.9
  H35
44
       
109 1592
0:47:19.1
Jef Schillings
Caesar AV
13,12
4:34.3
  H35
45
       
110 1550
0:47:25.6
Wilma Rusman
Unitas AV
13,09
4:35.0
          D35
7
111 1538
0:47:27.0
Hein Boldelier
lopersgroep heerlen
13,09
4:35.1
      H55
9
   
112 1598
0:47:48.1
Graziella Ruichima
Stein
12,99
4:37.1
          D35
8
113 1579
0:47:51.3
Jan Notermans
Unitas AV
12,98
4:37.4
    H45
31
     
114 1657
0:48:02.0
Johan Visschers
Loopgroep Elsloo
12,93
4:38.5
    H45
32
     
115 1650
0:48:03.9
Esmee Van Slageren
stv
12,92
4:38.7
        DS
4
 
116 1568
0:48:04.6
Frank Eisenga
STB Landgraaf
12,92
4:38.7
    H45
33
     
117 1624
0:48:12.2
Elmar Beekman
Triathlon Club Maastricht
12,88
4:39.5
  H35
46
       
118 1654
0:48:29.6
Wim Doors
Geleen
12,80
4:41.1
  H35
47
       
119 1645
0:48:51.6
Jean-marie Stijns
Eurocontrol
12,71
4:43.3
      H55
10
   
120 1606
0:48:57.9
Jos Hamers
Loopgroep Eslsloo
12,68
4:43.9
      H55
11
   
121 1543
0:49:07.0
Frank Vleugels
STB
12,64
4:44.8
  H35
48
       
122 1632
0:49:11.8
Ger Ter Horst
Stein
12,62
4:45.2
    H45
34
     
123 1585
0:49:15.6
Marina Vranken
Geleen
12,61
4:45.6
          D35
9
124 1559
0:49:35.4
Ton Mostard
Unitas AV
12,52
4:47.5
      H55
12
   
125 1518
0:49:53.7
Harry Hamers
Simpelveld
12,44
4:49.3
    H45
35
     
126 1619
0:49:54.2
Steven Van houtvin
Maastricht
12,44
4:49.3
HS
18
         
127 1540
0:49:54.8
Martin Wolvekamp
Sittard
12,44
4:49.4
HS
19
         
128 1626
0:50:07.6
Peter Vanroosmalen
Maasmechelen
12,39
4:50.6
  H35
49
       
129 1628
0:50:14.7
Ton Linssen
Voerendaal
12,36
4:51.3
  H35
50
       
130 1621
0:50:29.9
Herman Wijnands
Heerlen
12,30
4:52.8
    H45
36
     
131 1618
0:50:34.0
Ruth Meex
Maastricht
12,28
4:53.2
        DS
5
 
132 1611
0:50:57.8
Frans Snel
Maastricht
12,18
4:55.5
    H45
37
     
133 1623
0:51:20.5
Franc Wetzels
Geleen
12,09
4:57.7
  H35
51
       
134 1566
0:51:45.3
Sabine De jong
Maastricht TC
12,00
5:00.1
        DS
6
 
135 1551
0:52:13.2
Luc Cools
stap
11,89
5:02.8
  H35
52
       
136 1604
0:52:13.8
Nancy Ogier
stad
11,89
5:02.8
          D35
10
137 1636
0:52:21.8
Marie-jeanne Dassen
lopersgroep lanaken
11,86
5:03.6
          D35
11
138 1627
0:52:47.8
Diana Schins
Gulick Runners
11,76
5:06.1
          D35
12
139 1526
0:52:52.8
Louis Collaris
zoladz
11,74
5:06.6
  H35
53
       
140 1653
0:53:15.0
Joes Vaninijnanten
Hoensbroek
11,66
5:08.7
    H45
38
     
141 1524
0:53:58.9
Celine Deckers
Atletiek Maastricht
11,50
5:13.0
        DS
7
 
142 1533
0:54:43.9
Martine Nelissen
Urmond
11,35
5:17.3
        DS
8
 
143 1652
0:55:05.8
Anika Douven
Caesar AV
11,27
5:19.4
        DS
9
 
144 1629
0:55:49.9
Elke De bakker
Gulick Runners
11,12
5:23.7
          D35
13
145 1617
0:55:55.2
Carla Sollet
Maastricht TC
11,10
5:24.2
        DS
10
 
146 1514
0:57:42.7
Harrie Kusters
Avon Heerlen
10,76
5:34.6
      H55
13
   
147 1552
0:58:29.3
Lucia Hoekstra
Unitas AV
10,62
5:39.1
          D35
14
148 1590
0:58:45.3
Gabrielle V benthem
wrt
10,57
5:40.6
          D35
15
149 1560
0:59:58.8
Anita Nijsten
Caesar AV
10,35
5:47.7
          D35
16
150 1561
1:00:32.3
Liesbeth Willems
Caesar AV
10,26
5:51.0
          D35
17
151 1605
1:02:23.4
Judith Lie
Unitas AV
9,95
6:01.7
          D35
18
152 1634
1:13:48.1
Verona Janssen
Geleen
8,41
7:07.9
          D35
19