Home - Algemeen - Voorinschrijving - Prijzen - Parcours - Sponsors - Fotoalbums Overmuntheloop

Route - Uitslagen 2017 - Archief - Tijd Registratie - Links - Gastenboek

Plts Naam
GJ
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1 chris schepers
77
bree (BEL)
34:43
 
2 Roger Heiligers
77
36:57
 
3 remko rinia
85
maastricht
38:29
 
4 Luuk Janssen
79
38:31
 
5 Dennis Kroon
81
39:25
 
6 Max Bemelmans
82
40:04
 
7 Wim Bullen
81
40:14
 
8 Thijs Thielemans
77
42:10
 
9 ivo gijzen
89
urmond
42:37
 
10 thijs v/d/ sterren
92
urmond
42:50
 
11 Raymond Eberson
79
43:19
 
12 Ralf op het Broek
77
43:50
 
13 nick zwartjes
82
maastricht
44:02
 
14 Patrick Bijsmans
77
44:27
 
15 Tom van de Sterren
85
45:02
 
16 Michel van Eert
78
45:05
 
17 Jeroen Broeren
81
46:27
 
18 Roy Hendrix
75
50:09
 
 
H35/44, 10KM LOOP
Plts Naam
GJ
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1 Joeri Schoffelen
72
33:26
 
2 Chris Moreau
68
36:16
 
3 Lode Raskin
69
37:43
 
4 Maurice Eberson
66
38:03
 
5 Roger Vaessen
71
38:22
 
6 Frans Hool
65
38:53
 
7 Ger Cruts
64
39:33
 
8 Erik Hilkens
66
39:54
 
9 rudy aarts
72
bunde
40:19
 
10 Raoul Spronken
69
40:25
 
11 Vincent van Lieshout
72
41:01
 
12 Ron Klynen
65
42:19
 
13 michel lemmens
71
voerendaal
43:03
 
14 Hans de Bakker
68
43:40
 
15 roy welters
69
beek
43:52
 
16 Hub Wijnands
64
44:38
 
17 Roger Vluggen
68
44:57
 
18 Roger Vluggen
72
45:01
 
19 Ronald Hoogeboom
70
45:41
 
20 Maurice Peters
67
45:49
 
21 Rob Laenen
69
46:09
 
22 richard dirik
71
meers
46:16
 
23 Theo van Puyvelde
69
48:06
 
24 Paul Klinkenberg
65
49:25
 
25 william krautscheid
70
hoensbroek
49:33
 
26 Javier Sarmiento
68
Munstergeleen
49:59
 
27 Roger Franssen
65
51:00
 
28 Robert Wendler
66
52:03
 
29 louis collaris
66
nuth
52:29
 
30 Etienne van Mulken
66
53:25
 
31 Roel Gaj
73
57:41
 
32 Leon Janssen
66
Geleen
58:26
 
 
H45/54, 10KM LOOP
Plts Naam
GJ
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1 Ronny Agten
59
33:54
 
2 Raymond Billen
63
35:02
 
3 wil pepels
58
elsloo
35:20
 
4 jos krist
59
landgraaf
36:13
 
5 Rudy Henquet
54
38:25
 
6 Rene van Uum
61
38:59
 
7 Robert Willems
63
Maastricht
39:02
 
8 Jean Hendriks
59
39:10
 
9 Fons de Bie
63
39:50
 
10 Jos Bohnen
62
40:39
 
11 Pierre Weerts
59
41:14
 
12 Roel Hendriks
63
41:22
 
13 Rene Dekker
59
41:28
 
14 gerard gijzen
62
urmond
41:58
 
15 Toine Janssen
63
42:03
 
16 Jan Offermans
60
42:40
 
17 Ger Arnoldussen
58
43:35
 
18 Paul Smeets
55
45:12
 
19 Boy van Oppen
59
45:26
 
20 mart cremers
60
meers
45:28
 
21 Tasso Goudelis
54
45:42
 
22 Jean-Pierre Immerix
55
46:01
 
23 Noel Rovmans
57
46:36
 
24 Rob Engelbert
59
46:44
 
25 Chrit Jacobs
56
46:44
 
26 Jac Spijkers
63
Sittard
47:06
 
27 Willem Cremers
63
47:20
 
28 Guy Schrooten
Urmond
47:20
 
29 Johan Veddema
59
47:54
 
30 peter vallinga
62
oirsbeek
47:59
 
31 John Oostdijk
60
48:02
 
32 Math Weijzen
62
50:49
 
33 Danny Thiele
54
55:49
 
34 Henk Weerts
57
57:20
 
 
H55/99, 10KM LOOP
Plts Naam
GJ
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1 Henk van Zandvoort
51
42:36
 
2 Jeff Thielle
52
44:14
 
3 Theo Steps
53
46:04
 
4 Jan Coumans
46
47:06
 
5 paul smeets
50
geulle
47:51
 
6 Hub Vranken
54
48:59
 
7 Emanuel Mennen
47
49:00
 
8 Pieter Zeijen
49
49:01
 
 
D15/34, 10KM LOOP
Plts Naam
GJ
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1 Evelien Ruijters
85
Maastricht
40:21
 
2 Rostitano Celine
81
40:44
 
3 Sabine de Jong
78
50:04
 
4 Celine Deckers
78
58:13
 
5 Miranda Volker
76
Urmond
1:04:08
 
6 Wendy Volker
81
1:04:08
 
 
D3544, 10KM LOOP
Plts Naam
GJ
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1 Inge van Bergen
72
39:52
 
2 Belinda Westera
70
40:05
 
3 Marina Vranken
64
46:06
 
4 Graziella Runchina
68
48:03
 
5 Elana Spagnoletti
67
50:40
 
6 Lissette van Mulken
69
53:32
 
7 Elke de Bakker
67
55:25
 
8 sandra dieteren
67
tuddern (GER)
59:36
 
9 Verona Janssen
70
1:05:53
 
 
D45/99, 10KM LOOP
Plts Naam
GJ
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1 Wendy Houben
49
51:03
 
2 Mireille Ruypers
60
57:53
 
3 Lucia Hoekstra
64
59:36
 
4 Judith Lie
54
1:03:43
 
 
H6,6, 6,6KM
Plts Naam
GJ
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1 Carl de Bont
80
23:23
 
2 Roel Wijmenga
92
24:36
 
3 John Vaessen
55
24:42
 
4 Bart Claessens
64
25:07
 
5 Koen Huizinga
87
25:27
 
6 Roojer vd Merwe
81
25:56
 
7 Bart Pepels
83
25:57
 
8 Rene Bastiaans
58
26:00
 
9 Cris Hendrix
89
26:04
 
10 ludi claassen
89
stein
26:46
 
11 Maurice Paulussen
66
27:11
 
12 Louis Kooymans
53
27:24
 
13 Cris Weerts
92
28:43
 
14 Jean-Pierre Franssen
63
28:57
 
15 Albert van Laarschot
62
29:22
 
16 Cor van Haaren
66
30:16
 
17 Harrie Smeets
50
30:42
 
18 jack claassen
61
stein
31:36
 
19 Rob Tilly
82
32:23
 
20 Jos Duteweerd
63
32:55
 
21 Patrick Schepers
75
Stein Lb
35:08
 
22 Cel Thans
45
35:10
 
23 Vincent Pijpers
72
36:44
 
24 Richard Raven
73
38:04
 
25 Voto Chiappa
58
39:00
 
26 Ton Richter
48
42:44
 
 
D6,6, 6,6KM
Plts Naam
GJ
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1 Brankan Rybakowski
72
31:52
 
2 Mia Houben
53
38:08
 
3 Marij Smeets
55
39:30
 
4 Alice Vrenken
50
39:31
 
5 Marianne Killars
57
42:00
 
 
H3,3, 3,3KM LOOP
Plts Naam
GJ
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1 Tom Ehlen
83
12:23
 
2 Tom Janssen
93
12:49
 
3 Bas Janssen
93
13:07
 
4 Jack Naus
57
13:47
 
5 Ron van Dinteren
64
14:21
 
6 patrick vliegen
75
simpelveld
14:24
 
7 Joep Westbroek
95
16:21
 
8 Marco Bonhof
71
16:47
 
9 Ricco Chiappa
93
16:51
 
10 Greror Franssen
57
18:09
 
 
D3,3, 3,3KM LOOP
Plts Naam
GJ
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1 Renee Vranken
91
14:52
 
2 anneke crawinkel
64
heerlen
17:23
 
3 Anky Breijer
75
22:37
 
 
H2, 2KM LOOP
Plts Naam
GJ
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1 Joery Franssen
97
Heerlen
7:10
 
2 Enock Ekongo
95
Landgraaf
7:37
 
3 Robin Lemmens
94
7:49
 
4 Levy Delait
97
8:17
 
5 Mark van Elteren
94
8:41
 
6 Jorn Baumler
94
8:49
 
7 Jesse Hanckmann
97
Urmond
8:53
 
8 Robin Stoeber
95
8:59
 
9 Joost Schouren
97
9:21
 
10 Stan Saelmans
97
Urmond
9:46
 
11 Maurice Reinartz
95
Landgraaf
10:05
 
12 Dominique van de Berg
96
Landgraaf
10:10
 
13 Jesse Willemsen
94
10:18
 
14 Danny Janssen
96
Landgraaf
12:04
 
 
D2, 2KM LOOP
Plts Naam
GJ
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1 Imke van Dinteren
97
8:02
 
2 Dominique Claessens
97
8:35
 
3 Bionda Gubbels
95
Landgraaf
9:01
 
4 Astrid Lemmens
96
10:09
 
5 Amber Arkenbosch
95
11:56
 
6 Tanja Leurs
94
12:06
 
7 Cheyenne Straube
94
Landgraaf
13:00
 
8 Sayara Paffen
95
Landgraaf
13:00
 
 
H1, 1KM LOOP
Plts Naam
GJ
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1 Delait Yago
99
3:52
 
2 Levi Hanckmann
00
Urmond
4:13
 
3 Stan Slob
99
Eijsden
4:43
 
4 Joep Saelmans
99
Urmond
4:48
 
5 Schouren
99
4:48
 
6 Kloot Bart
00
6:40
 
 
D1, 1KM LOOP
Plts Naam
GJ
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1 Pauliussen Famke
99
4:54
 
2 Claessens Dionne
00
5:02