Home - Algemeen - Voorinschrijving - Prijzen - Parcours - Sponsors -Fotoalbums Overmuntheloop

Route - Uitslagen 2017 - Archief - Tijd Registratie - Links - Gastenboek

Foto's 2011

 
JONGE, 1 KM (6-9 JR)
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gommer Willem 01   4:08  
2 Teerds Xander 02   5:07  
3 Arne Paulissen 02 Urmond 5:38  
4 Hendrikx Tristan 03   5:42  
5 Hansen Rasmus 03   5:54  
 
MEISJ, 1 KM (6-9 JR)
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Kerkhoffs Kyra 01   4:39  
2 Milou Dorschu 02 Beek Lb 4:52  
 
JONGE, 2 KM (10-14 JR)
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Martens Stijn 97   7:17  
2 Giel van Asten 98 Maastricht 7:18  
3 Delait Yago 99   7:18  
4 Max Beumers 99 Nederland 7:46  
5 Ritchie Zwart 99 Nederland 7:48  
6 Sjoerd Kramers 01 Nederland 7:58  
7 Levi Hanckmann 99 Nederland 8:06  
8 Herk Van Ruben 98   8:09  
9 Dylan Hoofs 99 Nederland 8:24  
10 Alanis Heinen 99 Nederland 8:39  
11 Joey Sieben 01 Nederland 8:48  
12 Mark Weerts 99 Nederland 8:52  
13 Joost Schouren 01 Nederland 8:53  
14 Jeroen Ponje 01 Nederland 8:55  
15 Ritchie Semeijn 99 Nederland 9:07  
16 Remco Jansen 99 Nederland 9:08  
17 Sem Schepers 01 Nederland 9:14  
18 Daniek Penners 01 Nederland 9:15  
19 Bryan Debie 01 Nederland 9:18  
20 Pöttgens Lars 00   9:18  
21 Nieling Bas 98   9:19  
22 Darion Bosten 99 Nederland 9:38  
23 Cramers Sven 99   9:50  
24 Peeters Dion 98   9:51  
25 Rim Smeets 01 Nederland 10:00  
26 Michel Briels 99 Nederland 10:01  
27 Lars Brendel 99 Nederland 10:06  
28 Snijders Ricardo 00   10:08  
29 Kadouri Chahir 00   10:10  
30 Cox Job 00   10:13  
31 Wetering vd Delano 99   10:17  
32 Jacob Hansen 01 Nederland 10:28  
33 Mike Cortjaens 99 Nederland 10:53  
34 Richter Kevin 97   11:02  
35 Miko Bergrath 01 Nederland 11:13  
36 Bas Clements 01 Nederland 11:14  
37 Mitch Bemelmans 01 Nederland 11:16  
38 Justin Carlitz 99 Nederland 11:57  
39 Bemelmans Stewy 99   11:58  
40 Mirco Koch 01 Nederland 11:58  
41 Frenk Stevenhagen 01 Nederland 11:59  
42 Ruben Smits 01 Nederland 12:08  
43 Victor de Loo 99 Nederland 12:32  
44 Peters Wilfried 87   12:38  
45 Milan Bronneberg 99 Nederland 13:10  
46 Koot Bart 00   13:24  
 
MEISJ, 2 KM (10-14 JR)
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Paulussen Evy 97   7:55  
2 Habets Kim 97   7:59  
3 Rianne de Croock 98 Spaubeek 8:08  
4 Dominique Claessens 97 Geleen 8:27  
5 Kyra Gidding 99 Nederland 9:09  
6 Paulussen Famke 99   9:10  
7 Rachelle Takens 99 Nederland 9:12  
8 Jesse Kaus 99 Nederland 11:18  
9 Jessica Paulus 99 Nederland 12:23  
10 Britt Florakx 99 Nederland 13:23  
11 Naomi Korfer 99 Nederland 13:26  
12 Quincy Burghard 99 Nederland 13:27  
 
MANNE, 3.3 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sterren vd Thijs 92   13:18  
2 Brouwers Michel 79   13:35  
3 Bert Hanckmann 63 Nederland 13:55  
4 Ch Ricoiappa 94   14:02  
5 Lemmens Robin 94   14:07  
6 Bocken Brando 96   14:16  
7 Frenken Deafvon 94   14:25  
8 Jesse Hanckmann 95 Nederland 14:56  
9 Wetering Van de Chris 95   15:40  
10 Herpers Korak 00   16:17  
11 Hool Hendrik-Jan 60   17:40  
 
VROUW, 3.3 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Houben Lisanne 92   14:03  
2 Martens Anne 95   15:20  
3 Reintjens Nicole 63   20:06  
4 Notten Hanny 47   31:02  
5 Lie Judith 54   31:03  
 
MANNE, 6.6 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Floris Ricardo 90   23:09  
2 Lavalle Richard 68   23:18  
3 Tijdink Frank 94   23:39  
4 Kragten Tim 89   24:31  
5 Kamiel Jacobs 92 Nuth 24:37  
6 Claessens Bart 64   24:57  
7 Thomas Richard 69   25:07  
8 Snippe Remco 93   25:14  
9 Crommen Piet 83   25:26  
10 Gommer Henk 63   26:18  
11 Robert Willems 63 Maastricht 26:31  
12 Welters Roy 69   26:35  
13 Gijzen Gerard 61   27:45  
14 Pallada Berry 68   27:58  
15 Claassen Ludi 89   28:05  
16 Bocken Nicky 94   28:48  
17 Pluis John 64   29:43  
18 Jacobs Mark 64   30:26  
19 Dongen van Jack 55   30:29  
20 Nelissen Manuel 74   30:38  
21 Roumans Noel 57   31:11  
22 Dieteren Jack 70   31:15  
23 Dekker René 60   31:41  
24 Worp vd Jan 63   32:33  
25 Pepels Wil 59   32:53  
26 Jansse Jan 60   33:07  
27 Jack Bervoets 67 Stein Lb 33:20  
28 Deguelle Wiel 56   33:22  
29 Thijssen Peter 61   34:37  
30 Geldorp Van Kevin 93   35:29  
31 Sam Hellebrekers 93 Papenhoven 35:30  
32 Tim Dukers 73 Born 35:44  
33 Scroll Jurgen 77   36:24  
34 Erwin Langerak 72 Urmond 36:29  
35 Pijpers Ton 49   37:25  
36 Sobczak Joeri 83   38:01  
37 Dols Jos 54   38:10  
38 Chiappa Vito 59   38:19  
39 Hansen Jesper 72   39:18  
40 frank kerkhoffs 67   39:42  
41 Pijpers Thijs 40   40:51  
42 Peters Johan 77   40:57  
43 Breijer Pascal 71   41:38  
44 Keulen van Marcel 63   44:21  
45 Licciardi Guiseppe 57   44:44  
 
VROUW, 6.6 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tijdink Renee 91   27:51  
2 Spasholetti Elena 67   31:10  
3 Arts Ruca 93   32:39  
4 Deguelle Anjolie 60   33:44  
5 Offermans Petra 66   34:28  
6 Ermans Irene 59   36:46  
7 Joosten Vera 60   37:09  
8 Peeters Laura 79   37:36  
9 Crombag Nicolle 70   37:51  
10 Boorn vd Corrie 53   39:56  
11 Mirjam van Bilsen 59 Born 40:14  
12 Den Ouden Esther 70   40:37  
13 Offeringa Gerte 70   41:49  
 
MANNE, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Diederen Bas 80   33:46  
2 Ende vd Daan 91   34:03  
3 Heiligers Roger 77   34:59  
4 Franssen Jorgen 81   37:04  
5 Rinia Remko 85   37:23  
6 Soeters Frank 87   39:41  
7 Rodjer van de Merwe 81 Buchten 39:47  
8 Jacobs Ralph 77   39:51  
9 Vossius Peter 78   40:30  
10 Sebastiaan Rutten 82 Roermond 40:58  
11 Paulissen Patrick 76   42:55  
12 Op t Broek Ralf 77   42:57  
13 Eert van Michel 78   42:59  
14 Guy Schrooten 80 Urmond 43:01  
15 Buntinx Ralf 83   43:25  
16 Bijsmans Patrick 77   44:33  
17 Sterren van der Thijs 91   46:54  
18 Curfs Roel 78   47:38  
19 Kessels Robin 77   48:30  
20 Marcel Sillen 80 Grevenbicht 50:45  
21 Dennis Heijdendael 77 Geleen 59:57  
 
VROUW, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Celine Deckers 78 Maastricht 56:45  
 
MANNE, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Smeets Roger 73   32:41  
2 Delait Patrick 69   34:10  
3 Pollen Jeroen 71   34:17  
4 Rousseau Roger 72   35:00  
5 Leliaert Andy 75   35:55  
6 Eberson Maurice 66   37:28  
7 Raskin Lode 69   38:03  
8 Leo Kokkelkorn 67 Heerlen 39:17  
9 Kurt Claesen 69 Rekem (BEL) 39:18  
10 Widdershoven Victor 73   42:25  
11 Puijvelde van Theo 69   42:35  
12 Stienen Rudi 74   43:10  
13 Maurice Paulussen 66 Elsloo Lb 43:16  
14 Savelkoul Leon 68   44:44  
15 Meeks Maurice 69   44:52  
16 Drion Daniël 75   45:09  
17 De Leo Natalino 71   45:37  
18 Duckers Marco 74   45:58  
19 Voorter Richard 74   46:08  
20 Houben Sjoerd 74   46:32  
21 Stassen Ernest 67   47:02  
22 Wijnen Henri 66   47:11  
23 Martens Ronald 72   48:09  
24 Lux Rico 67   48:20  
25 Smeets Ronald 68   48:48  
26 Smolders Mario 72   49:36  
27 Roy Hendrix 75 Grevenbicht 50:01  
28 Joeri Verboord 75 Limbricht 50:02  
29 Ouden den Patrick 70   52:03  
30 Van As Jo 68   52:35  
31 Etienne Bonten 70 Heerlen 54:55  
32 Bart Martens 68 Rekem (BEL) 56:45  
 
VROUW, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bergen van Inge 72   39:54  
2 Runchina Graziella 67   47:18  
3 Mulken Van Libette 69   52:36  
4 Jeurissen Inge 73   53:57  
5 Willems Simone 75   54:24  
6 Verona Janssen 70 Geleen 1:06:07  
 
MANNN, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dieteren Jean-Pierre 65   36:26  
2 Jos Krist 59 Landgraaf 37:01  
3 Bosch John 63   37:36  
4 Quadvlieg Maurice 65   38:59  
5 Smeets Rudi 63   39:05  
6 Uum van René 61   39:23  
7 Cruts Ger 64   39:57  
8 Drent Peter 64   40:20  
9 De Bie Fons 63   40:22  
10 Martens Hans 61   40:23  
11 Bohnen Jos 62   40:24  
12 Bos Cor 64   40:34  
13 Bastiaens Rene 58   41:08  
14 Veerdonk vd Harold 64   42:10  
15 Lenaerst Marc 64   42:15  
16 Nijssen Bert 61   42:38  
17 Reinders Andre 60   42:45  
18 Jansen Toine 63   43:03  
19 Gregoire Dolf 62   43:08  
20 Palmans Roger 66   43:21  
21 Koeijmans Paul 59   43:56  
22 Herman Gerards 57 Landgraaf 44:24  
23 De Graaf Arnoud 63   44:43  
24 Urlings Peter 64   45:21  
25 Jo Vestjens 60 Baexem 45:29  
26 Spijkers Jac 63   45:30  
27 Adang Walter 65   45:33  
28 Schijns Raymond 62   48:28  
29 Lemmerling Gerard 56   48:35  
30 Hellebrekers Ron 60   48:37  
31 Janssen Bert 59   50:24  
32 Manoch Dick 60   52:12  
33 Heerden Theo 61   54:04  
34 Verhoeven Sjarel 56   55:09  
 
VROUW, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bloemen Christa 66   46:14  
2 Busman Wilma 58   50:31  
3 Houben Wendy 49   51:58  
4 Kol111964kman Jose 64   53:56  
5 Maas José 58   54:24  
6 Smeets Kitty 62   56:47  
 
MANNE, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Vaessen John 55   38:47  
2 Geelen Henny 55   41:45  
3 Kooymans Louis 53   42:26  
4 Peters Jack 55   44:23  
5 Smeets Paul 55   44:52  
6 Thiessens Gerard 54   44:59  
7 Drent Joep 50   46:34  
8 Broeck vd Raphael 53   46:42  
9 Immmerix Jean-Pierre 55   49:56  
10 Thiele Danny 54   50:52  
11 Hamers Harry 54   53:07  
12 Muijrers Pierre 48   53:20  
13 Kloor Funs 55   58:25  
14 Janssen Fred 48   1:00:23