Home - Algemeen - Voorinschrijving - Prijzen - Parcours - Sponsors - Fotoalbums Overmuntheloop

Route - Uitslagen 2017 - Archief - Tijd Registratie - Links - Gastenboek

Foto's Overmuntheloop 2013

Uitslagenlijst 14e overmuntheloop

Urmond - Zondag 3 februari 2013

JONGE, 1 KM (6-9 JR)
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Mulken van Levi 03 Geleen 3:43
2 Aarts, Falco 04 Bunde 4:06
3 Mischa Hermans 03 Stein Lb 4:12
4 Schenkhuizen Tristan 04 Geleen 4:25
5 Smeets Bodi 05 Elsloo 4:42
6 Kaanen Timo 05 Berg a/d Maas 4:50
7 Hansen Rasmus 05 Urmond 5:03
8 Schoens, Yoeri 05 Stein 5:11
9 Boyd Schepers 07 Urmond 5:50
MEISJ, 1 KM (6-9 JR)
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Mulken, van Isis 03 Geleen 4:20
2 Maud Daemen 03 Stein Lb 4:27
3 Cynthia Kugler 04 Stein Lb 4:30
4 Pirovano, Inge 03 Stein 4:37
5 Laven Carmen 04 Elsloo 5:10
6 Blokzijl, Lisa 05 Geleen 5:14
7 Meerstad Esmee 03 Stein 5:16
8 Kreugel Jinte Urmond 5:31
9 Cokinakis, Alysha 05 Dilsen-Stokkem 5:56
JONGE, 2 KM (10-14 JR)
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jelle Graat 98 Stein Lb 6:39
2 Yago Delait 99 Stein Lb 6:46
3 Giel van Asten 98 Maastricht 6:51
4 Jard Brouns 00 Stein Lb 7:02
5 Nik Lemmens 99 Stein Lb 7:02
6 Niels Cortenraad 99 Stein Lb 7:21
7 Wim Schreurs 98 Stein Lb 7:24
8 Swens Franklin 99 Stein 7:27
9 Joep Janssen 99 Sittard 7:30
10 Alex Smeets 00 Stein Lb 7:34
11 Kyle Hoeveler 98 Stein Lb 7:38
12 Erik van der Horst 01 Oirsbeek 7:38
13 Sjoerd van Mulken 99 Stein Lb 7:45
14 Jim Aerts 00 Stein Lb 7:52
15 Jesper van Golde 00 Stein Lb 7:55
16 Rik Joosten 01 Landgraaf 7:56
17 Daan Houx 99 Stein Lb 7:57
18 Stan Reggers 99 Stein Lb 7:57
19 Brian Weber 01 Landgraaf 7:58
20 Dimitri Metaxas 01 Landgraaf 8:01
21 Oscar Janssen 99 Stein Lb 8:06
22 Jesse Brouns 98 Stein Lb 8:11
23 Lars van Nuil 98 Stein Lb 8:11
24 Mulken, van Cas 99 Maasband 8:14
25 Pirovano, Colin 93 Stein 8:14
26 Lars Pottgens 99 Stein Lb 8:16
27 Jules Phillippens 00 Stein Lb 8:17
28 Sieb Pietersma 98 Stein Lb 8:19
29 Sem Schepers 02 Urmond 8:20
30 Wijhe van Rick 00 Meers 8:22
31 Mulken van Rien 02 Maasband 8:22
32 Pim Thissen 00 Stein Lb 8:25
33 Penners, Daniek 02 Urmond 8:26
34 Melvin Cuypers 01 Landgraaf 8:31
35 Willy Dohmen 99 Stein Lb 8:35
36 Jens Janssen 00 Stein Lb 8:35
37 Niels Peters 99 Stein Lb 8:41
38 Joep Steenstraten 00 Stein Lb 8:42
39 Jimmy Vijgen 01 Landgraaf 8:46
40 Donny Tielemans 00 Stein Lb 8:50
41 Jelle op den Camp 00 Stein Lb 8:53
42 Lars Derhaag 00 Stein Lb 9:10
43 Dani Vossen 98 Stein Lb 9:15
44 Youri Quaedvlieg 00 Stein Lb 9:33
45 Tim Quaedvlieg 01 Landgraaf 9:45
46 Kevin Lkus 01 Landgraaf 11:00
47 Justin Graber 01 Landgraaf 12:41
MEISJ, 2 KM (10-14 JR)
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Famke Schoenmakers 00 Stein Lb 7:23
2 Kyona Lacroix 99 Stein Lb 8:02
3 Kristy Muyrers 99 Stein Lb 8:03
4 Dionne Claessens 00 Geleen 8:12
5 Laura Vluggen 00 Stein Lb 8:13
6 Tessa Vluggen 00 stein 8:27
7 Julie Rossell 98 Stein Lb 8:29
8 Milou Ernes 99 Stein Lb 8:29
9 Julie Dormans 98 Stein Lb 8:29
10 Ankie Habets 99 Stein Lb 8:30
11 Maud Schepers 99 Stein Lb 8:41
12 Manon Lutt 00 Stein Lb 8:44
13 Sanne van der Zijden 99 Oirsbeek 8:54
14 Myrtle Straatman 00 Stein Lb 9:02
15 Lotte Kurvers 99 Stein Lb 9:12
16 Isa Keulen 00 Stein Lb 9:20
17 Lyenne Welters 00 Stein Lb 9:35
18 Beau Damoiseaux 00 Stein Lb 9:52
19 Julia van der Linden 99 Stein Lb 10:15
20 Sarah Eummelen 00 Stein Lb 10:23
21 Yael Beaujean 00 Stein Lb 10:57
22 Floortje Stijnen 00 Stein Lb 11:12
23 Kurver Anne 02 Beek 11:13
24 Emma Heinen 00 Stein Lb 11:37
25 Danique Ophelders 00 Landgraaf 12:59
MANNE, 3.3 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Abdi Ali, Mahadi 94 Av. Unitas 11:17 11:17
2 Thymon Houben 98 Stein Lb 12:25 12:25
3 Theo van Puijvelde 68 Sweikhuizen 12:34 12:34
4 Jorn Gerrits 96 Stein Lb 13:10 13:10
5 Chiappa rico 93 Urmond 13:11 13:10
6 Erik Bok 95 Stein Lb 13:25 13:24
7 Guy Swelsen 97 Stein Lb 13:39 13:38
8 Veugen Frank 65 Munstergeleen 13:57 13:56
9 Luc Claessen 97 Stein Lb 13:59 13:59
10 Timo Haberland 96 Stein Lb 14:03 14:03
11 Lemmens Robin 94 Beek 14:15 14:15
12 Hameleers Josch 95 Selfkant 14:19 14:19
13 Kenneth Schenk 97 Stein Lb 14:38 14:36
14 Nick Werdekker 96 Stein Lb 14:52 14:52
15 Hendrik-Jan Hool 60 Kerkrade 15:51 15:48
16 Mike Haberland 97 Stein Lb 16:00 15:59
17 Ruben Deckers 97 Stein Lb 16:04 16:02
18 Jeroen van Tilburg 97 Stein Lb 16:47 16:45
19 Boss Marvin 89 Geleen 16:49 16:47
20 Wijnen, Max 96 Elsloo 18:53 18:44
21 Tinus Dewaide 48 Geleen 19:38 19:33
VROUW, 3.3 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Verkoeijen, Linda 95 Unitas 14:02 14:01
2 Nelleke Scheijen 95 Stein Lb 15:00 15:00
3 Dominique Claessens 97 Geleen 15:02 15:02
4 Guusje Scheijen 95 Stein Lb 15:05 15:05
5 Pien Wishaupt 97 Stein Lb 17:08 17:07
6 Dreessen Sally 74 Dilsen Stokkem (BEL) 17:40 17:36
7 Verona Janssen 70 Geleen 18:13 18:07
8 Sanne Vrijman 97 Stein Lb 18:38 18:34
9 Claryce Gelissen 95 Stein Lb 19:33 19:31
10 Nocky Derix 75 Urmond 22:56 22:48
11 Lilith Brouwer 75 Utrecht 22:56 22:49
12 Wijnen-Close, Nicole 76 Elsloo 23:49 23:39
13 Suzanne Bras 87 Heerlen 24:02 23:59
14 OTTEN, Hanny 47 Elsloo 29:05 28:58
MANNE, 6.6 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Martens Bob 88 Beek 23:48 23:48
2 Crifven Frenken 95 Stein Lb 24:31 24:31
3 Wijnen, Ron 70 Stein 24:37 24:37
4 Opsteijn Steven 76 België 24:44 24:44
5 Luciën Thijssen 95 Berg en Terblijt 25:13 25:13
6 Eric Hermans 65 Stein Lb 25:29 25:28
7 Relouw Bas 91 Sittard 25:33 25:33
8 Pepels Bart 83 Elsloo 26:51 26:51
9 Lantmeeters Kurt 76 Genk 27:21 27:20
10 Frenken Deafvon 94 Stein 28:03 28:03
11 Willems Robert 63 Maastricht 28:44 28:41
12 Fraussen Jean Pierre 63 Urmond 29:38 29:36
13 Schrooten Guy 80 Geleen 29:56 29:55
14 Mark Jacobs 64 Nuth 30:08 30:05
15 Worp Van de Jan 63 Sittard 30:10 30:08
16 Schepers Wim 58 Stein 30:32 30:31
17 Wijnen, Henri 66 Elsloo 31:22 31:21
18 Roumans, Noël 57 Maasmechelen 31:31 31:27
19 Chris van de Wetering 72 Stein Lb 31:32 31:24
20 Kostjens, Jean 73 Stein 32:08 32:08
21 Coninx Leon 52 Maasmechelen 32:14 32:10
22 Cock de Cedric 86 Sittard 33:20 33:16
23 Geelen Marcel 71 Susteren 33:51 33:46
24 Driessen, Gideon 77 Stein 34:09 34:04
25 Bouchons Peter 58 Gronsveld 34:09 34:05
26 Frenken Daine 86 Sittard 35:30 35:26
27 Melick van Herman 48 Weert 35:58 35:56
28 Weerts Henk 57 Born 36:47 36:43
29 Theeven, Jurgen 77 Geleen 36:57 36:55
30 Pierre Muijrers 48 Landgraaf 37:13 37:10
31 Cor van Haaren 66 Landgraaf 37:13 37:10
32 Ton Pijpers 49 Kerkrade 37:57 37:53
33 Rich Lormans 52 Urmond 38:00 37:55
34 Kurt Schlechtweg 73 Beek Lb 40:00 39:52
35 Chiappa Vito 58 Urmond 40:23 40:17
36 Scheurmann, Hans 60 Elsloo 41:09 41:02
37 Theeven Theo 49 Valkenburg 41:18 41:17
38 Gielissen, Hub 47 Beek 42:40 42:34
39 Thijs Pijpers 40 Kerkrade 43:28 43:24
40 Leo Bras 58 Valkenburg Lb 43:53 43:51
41 Hansen, Jesper 72 Urmond 44:38 44:29
42 Keeken van Peter 65 Obbicht 44:46 44:38
VROUW, 6.6 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Houben, Lisanne 91 Bunde 26:32 26:32
2 Coninx Dorine 79 Maasmechelen 30:59 30:56
3 Welt, van Thea 65 Maasmechelen 32:12 32:09
4 Anjolie Deguelle 60 Heerlen 32:54 32:52
5 Joyce Weisbeek 77 Stein Lb 36:08 36:06
6 Ermans Irene 59 Susteren 36:21 36:18
7 Gulikers Claudia 80 Maastricht 37:51 37:46
8 Knoben, Miranda 81 Beek 38:00 37:51
9 Feenstra Joke 62 Sittard 40:06 40:03
10 Tine Jonker 48 Geleen 40:26 40:20
11 Janssen, Melanie 83 Stein 40:57 40:52
12 Verkoeijen, Annelies 64 Stein 41:09 41:00
13 Deckers Inke 70 Stein 41:09 41:03
14 Quaedackers, Barbara 76 Stein 41:10 41:02
15 Marchal, Brigitte 66 Stein 41:13 41:06
16 Damoiseaux, Petter 66 Elsloo 41:26 41:22
17 Franssen, Angeliane 71 Urmond 41:27 41:22
18 Steskens Claudia 87 Susteren 43:51 43:46
19 Constance van Keeken 64 Obbicht 44:45 44:38
20 Geelen Lizette 63 Susteren 44:51 44:44
21 Nicole Rennenberg 70 Susteren 44:52 44:45
22 Fentener van Vlissinge 75 Nienke 47:42 47:38
MANNE, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Remko Rinia 85 Maastricht 35:55 35:54
2 Koen Huizinga 87 Sittard 36:51 36:49
3 Erik van den Heuvel 84 Swalmen 38:14 38:12
4 Merwe Van de Rodjer 81 Buchten 38:56 38:53
5 Peters Tom 90 Geleen 41:07 41:04
6 Gerben van Hameren 91 Maastricht 42:05 42:03
7 Sterren, van der Thijs 91 Urmond 42:30 42:26
8 Sterren, van der Tom 85 Urmond 42:55 42:52
9 Tom Kuypers 85 Elsloo Lb 44:23 44:19
10 Noël Verstappen 84 Echt 46:42 46:36
11 Den Holder, Johan 84 Roermond 47:54 47:47
12 Elders Bram 81 Roermond 48:06 47:58
13 Feddema Otmar 95 Melick 49:46 49:40
14 Hellebrekers, Sam 93 Papenhoven 53:21 53:18
15 Sochacki Fred 80 Hoensbroek 57:17 57:09
VROUW, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Ellis Jacobs 84 Amstenrade 38:52 38:49
2 Maud Golsteyn 80 Nieuwstadt 39:21 39:19
3 Vranken Renee 92 Stein 41:01 40:59
4 Elian Bogers 89 Maastricht 45:24 45:22
MANNE, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Tholen Achim 77 Gangelt 34:10 34:07
2 Smeets Roger 73 Elsloo 34:22 34:20
3 Heiligers, Roger 77 Beek 35:29 35:27
4 Theunissen, Iwan 72 Landgraaf 35:36 35:34
5 Houten van Leo 68 Lanaken 37:34 37:33
6 Marco Debets 74 Hoensbroek 37:57 37:56
7 Lars van der Eerden 77 Nieuwstadt 38:34 38:34
8 Jean-Jacques Herings 69 Cadier en Keer 39:01 39:00
9 Lode Raskin 69 Diepenbeek (BEL) 40:15 40:14
10 Jacobs, Ralph 77 Elsloo 41:29 41:27
11 Theo van Puijvelde 68 Sweikhuizen 42:08 42:04
12 Lemmens, Michel 71 Voerendaal 42:58 42:54
13 Blokzijl Robert 72 Geleen 43:44 43:39
14 Richard Dirix 71 Maastricht 45:08 45:02
15 Lieshout, van Vincent 72 Beek 45:28 45:23
16 Ronald Martens 72 Elsloo 46:51 46:45
17 Bijsmans Patrick 77 Maastricht 47:22 47:17
18 Davy Janssen 74 Stein Lb 47:22 47:19
19 Ronald Smeets 68 Brunssum 52:02 51:57
20 Haar van de Harold 71 Echt 55:27 55:22
21 Hansen, Jesper 72 Urmond 1:00:27 1:00:18
VROUW, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Mulken, van Lisette 69 Maasband 55:59 55:52
2 Verona Janssen 70 Geleen 1:00:48 1:00:44
MANNN, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Dieteren Jean-Pierre 65 Rothem 38:03 38:01
2 Deenen?, Frans 61 Venray 38:15 38:13
3 Riksen Rob 63 nuth 38:41 38:41
4 Pallada Berry 67 Etten-Leur 39:27 39:25
5 Van Uum Rene 61 Maastricht 40:30 40:26
6 Geelen Henny 59 Susteren 40:30 40:27
7 Goessens, Wil 62 Geleen 41:02 41:00
8 Cor Bos 64 Geleen 41:12 41:10
9 Gijzen Gerard 61 Urmond 41:28 41:25
10 Dolf Gregoire 62 Sittard 41:35 41:32
11 Hool Frans 65 Merkelbeek 42:03 41:59
12 Cremers Bert 61 Geleen 42:09 42:06
13 Lenaerts Marc 64 St,Truiden 42:19 42:15
14 Willems Robert 63 Maastricht 42:32 42:28
15 Pluis John 64 Catsop 43:14 43:11
16 Homminga, René 63 Landgraaf 43:32 43:27
17 Kremer Richard 66 Landgraaf 44:02 43:57
18 Hanssen Jos 63 Schinveld 44:33 44:28
19 Hendrik Spijker 66 Stein Lb 44:48 44:42
20 Hendrikx Paul 60 Bunde 45:07 44:59
21 Peters Maurice 67 Meers 46:18 46:11
22 Urlings Peter 64 Bemelen 46:50 46:44
23 Roger Sliepen 63 Maastricht 47:52 47:45
24 Mulken, van Etiënne 66 Maasband 49:59 49:53
25 Leon Fransen 61 Geleen 54:09 54:01
26 Manoch Dickie 60 Valkenburg a/d Geul 54:10 54:00
27 Lukken Erik 63 Beek 55:59 55:52
28 Vlissingen van Chris 60 Utrecht 1:01:39 1:01:33
VROUW, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Lunter Esther 66 Born 51:11 51:06
2 Tiny Boelhouwers 60 Stein Lb 52:53 52:49
3 Jardim, Joyce 60 Venray 56:32 56:27
4 Angelique van Hoepen 64 Maastricht 56:53 56:47
MANNE, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Vleeshouwers, Sjaak 56 Buchten 41:10 41:08
2 Broens Rene 55 Echt 41:10 41:10
3 Thiele Jeff 52 Stein 45:06 45:04
4 Herman Gerards 57 Landgraaf 45:50 45:45
5 Gerardts Jan 54 Echt 47:28 47:25
6 Wiel Dequelle 56 Heerlen 47:38 47:34
7 Paul Smeets 55 Beek Lb 49:02 48:54
8 Math Maes 55 Meerssen 49:02 48:54
9 Vullings Giel 42 Heerlen 49:29 49:24
10 Jacobs, Chrit 56 Puth 49:51 49:42
11 Hoven Jan 57 Kerkrade 50:14 50:07
12 Staps Theo 55 Beek 50:45 50:38
13 Jacobs Pie 54 Maastricht 54:08 54:02
14 Lei Collaris 55 Puth 55:37 55:30
15 Hoven C 52 Brunssum 58:20 58:13