Home - Algemeen - Voorinschrijving - Prijzen - Parcours - Sponsors - Fotoalbums Overmuntheloop

Route - Uitslagen 2017 - Archief - Tijd Registratie - Links - Gastenboek

Klik Hier voor foto's Overmuntheloop 2014 gemaakt door Hen Breuls en Organisatie


Uitslagenlijst 15e overmuntheloop

Urmond - Zondag 2 februari 2014

 

J5-9, 1 KM (6-9 JR)
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Aarts Falco 2004 Bunde 3:46  
2 Lenny Hermans 2004 Stein Lb 3:54  
3 Jaimy de Lannoy 2004 Geleen 4:06  
4 Smeets Bodi 2005 Elsloo 4:19  
5 van den Heuvel Jip 2004 Maastricht 4:26  
6 Schoens Yoeri 2005 Stein 4:28  
7 Ilkka Kramer 2005 Urmond 4:39  
8 Roman Kramer 2006 Urmond 4:49  
9 Merijn Bremers 2005 Geleen 4:55  
10 Beckers Luuk 2006 Sten 5:12  
11 Lemmens Thijs 2005 Urmond 5:13  
12 Boyd Schepers 2007 Urmond 5:15  
13 Stijn Meulenbeek 2005 Geleen 5:20  
14 Bergevoet Kyan 2006 Urmond 5:21  
15 Smeets Chanon 2008 Stein 6:16  
 
M5-9, 1 KM (6-9 JR)
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 van den Heuvel Iris 2004 Maastricht 4:08  
2 Cynthia Kugler 2004 Stein Lb 4:21  
3 Marit Bremers 2004 Geleen 4:23  
4 Kreugel Jinte 2006 Urmond 4:40  
5 Laven Carmen 2004 Elsloo 4:58  
6 Blokzijl Liza 2005 Geleen 5:03  
7 Aarts Emma 2007 Bunde 5:08  
8 Cokinakis Alysha 2005 Lanklaar (BEL) 5:23  
9 Konings Elyva 2007 Stein 5:47  
10 Ella Rokx 2007 Urmond 5:57  
11 Evi Lochs 2007 Urmond 6:24  
12 Maddy Kostjens 2008 Stein Lb 6:26  
 
J1014, 2 KM (10-14 JR)
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Yago Delait 1999 Stein Lb 6:12  
2 Scheepers Milan 2001 Oirsbeek 6:48  
3 Niels Cortenraad 1999 Stein Lb 6:56  
4 Jard Brouns 2000 Stein Lb 7:06  
5 Alex Smeets 2000 Stein Lb 7:08  
6 Julian Dieteren 1999 Stein Lb 7:10  
7 Luca Bruijnesteijn 1999 Stein Lb 7:11  
8 Mats Erdkamp 2000 Stein Lb 7:14  
9 Bjorn Bours 2000 Stein Lb 7:14  
10 Sjoerd van Mulken 1999 Stein Lb 7:14  
11 Xavier Raeven 2000 Stein Lb 7:15  
12 Lars Ariaans 2000 Stein Lb 7:16  
13 Fabrice Brandts 2001 Stein Lb 7:24  
14 Luca Elzinga 2000 Stein Lb 7:28  
15 Tymo Janssen 2001 Stein Lb 7:29  
16 Bowen Adriaans 2001 Stein Lb 7:32  
17 Kay Hennekens 2000 Stein Lb 7:40  
18 van den Heuvel Thijs 2001 Maastricht 7:41  
19 Rim Nijsten 2001 Stein Lb 7:42  
20 Jesper van Golde 2000 Stein Lb 7:45  
21 Jules Wenmekers 2001 Urmond 7:45  
22 Max Niessen 2000 Stein Lb 7:50  
23 Dylan Bruijnene 2000 Stein Lb 7:52  
24 Mischa Hermans 2003 Stein Lb 7:57  
25 Bart Mertens 2001 Stein Lb 7:58  
26 Stan Bovens 2000 Stein Lb 7:59  
27 Jorn postmade Maaskei 2002 Urmond 7:59  
28 Thei Lemmens 2000 Stein Lb 8:01  
29 Tim Wouters 2000 Stein Lb 8:03  
30 Marco van Term 2001 Stein Lb 8:04  
31 Sem Schepers 2002 Urmond 8:04  
32 Luca Ummels 2001 Stein Lb 8:07  
33 Dylan Dirks 2001 Stein Lb 8:07  
34 Gino Hendriks 2001 Stein Lb 8:11  
35 Ferdy Philippens 2001 Stein Lb 8:12  
36 Kempen Joshua 2000 Bunde 8:13  
37 Jules Philippens 2000 Stein Lb 8:19  
38 Dylan Reijnders 1999 Stein Lb 8:20  
39 Tin Wenmeekers 2000 Stein Lb 8:26  
40 Bas Voncken 2001 Stein Lb 8:27  
41 Daniek Pennersde Maask 2002 Urmond 8:28  
42 Jesse Blokzijl 2001 Stein Lb 8:30  
43 Kay Maas 2001 Stein Lb 8:33  
44 Bram Dorschu 2001 Stein Lb 8:33  
45 Kevin Kusters 2001 Stein Lb 8:34  
46 Luuk van Leendert 2003 Geleen 8:37  
47 Jochem van Herwijnen 2003 Elsloo Lb 8:38  
48 Damian Cornelius 2001 Stein Lb 8:39  
49 Lars govers de Maaskei 2002 Urmond 8:46  
50 Stassen Ferry 2003 Urmond 8:48  
51 Ruben Rokx 2003 Urmond 8:50  
52 Klinkenberg Ryan 2003 Urmond 8:50  
53 Joey Smeets 2001 Urmond 8:52  
54 Luc Bovens 2001 Stein Lb 9:00  
55 Sam Ramackers 2001 Stein Lb 9:06  
56 Daveten Broeke 2001 Stein Lb 9:09  
57 Sem Pepels 2001 Stein Lb 9:10  
58 Nino van Beek 2002 Stein Lb 9:14  
59 Nicky van Weersch 2001 Stein Lb 10:17  
60 Stijn Meels 2000 Stein Lb 10:22  
61 Arne Paulissende Maask 2002 Urmond 10:27  
62 Juul smeetsde Maaskei 2001 Urmond 10:27  
63 Lars van Erpde Maaskei 2002 Urmond 10:40  
64 Etienne Feijende Maask 2002 Urmond 10:58  
65 Quentin d Wildedemaask 2001 Urmond 11:10  
66 Koot Bart 2000 Urmond 13:13  
 
M1014, 2 KM (10-14 JR)
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Famke Schoenmakers 2000 Stein Lb 7:17  
2 Ernes Esmee 2000 Stein Lb 7:31  
3 Dionne Claessens 2000 Geleen 7:59  
4 Maartje Verkoulen 2000 Stein Lb 8:05  
5 Tessa Vluggen 2000 Stein Lb 8:07  
6 Laura Vluggen 2000 Stein Lb 8:10  
7 Ariane d Anjou 2000 Stein Lb 8:16  
8 van der Velde Maud 2000 Maastricht 8:17  
9 Philine d Anjou 2000 Stein Lb 8:21  
10 Melissa Visseren 1999 Stein Lb 8:22  
11 Michelle Weijers 2002 Geleen 8:22  
12 Birte Spronkmans 2000 Stein Lb 8:24  
13 Chelsea Odili 1999 Stein Lb 8:31  
14 Weny van Dosselaar 2001 Stein Lb 8:32  
15 Lisa Vranken 2000 Stein Lb 8:32  
16 Julia van der Linden 1999 Stein Lb 8:46  
17 Maud Daemen 2003 Stein Lb 8:48  
18 Eline Demandt 2000 Beek Lb 8:51  
19 Rachel Heuts 2000 Stein Lb 8:53  
20 Inge Kusters 2000 Stein Lb 8:53  
21 Levi Vrehen 2001 Stein Lb 8:55  
22 Fleur Greven 2000 Stein Lb 8:56  
23 Beau Damoiseaux 2000 Stein Lb 8:57  
24 Mex Nieling 2001 Stein Lb 8:57  
25 Leynne Welters 2000 Stein Lb 9:07  
26 Jill Jaspers 2000 Stein Lb 9:09  
27 Julia Schoonbroodt 2000 Stein Lb 9:10  
28 Chayenna van den Bosch 2000 Stein Lb 9:11  
29 Tessa Gelissen 2001 Stein Lb 9:11  
30 Vonk Luna 2001 Stein 9:13  
31 Ilse Ostendorf 2001 Stein Lb 9:14  
32 Sarah Eummelen 2000 Stein Lb 9:19  
33 Manon Meijers 2001 Stein Lb 9:23  
34 Danielle Kugler 2001 Stein Lb 9:29  
35 Celina Rauch 2001 Stein Lb 9:34  
36 Myrtthe van Uden 2001 Stein Lb 9:49  
37 Asma Eddalya 1999 Stein Lb 9:49  
38 Esra de Jong de Maaske 2002 Urmond 9:51  
39 Manon Lutt 2000 Stein Lb 9:52  
40 Senna Beaumont 2004 Spaubeek 9:57  
41 Naomi Omani 2001 Stein Lb 10:03  
42 Eva Reubsaet 2000 Stein Lb 10:07  
43 Kyra Pallada 2001 Stein Lb 10:10  
44 Loeka Smeets 2001 Stein Lb 10:19  
45 Paulina Breidenbach 2001 Stein Lb 10:25  
46 Lemmens Dorien 2002 Groot Genhout 10:28  
47 Kool Quinty 2001 Berg aan de Maas 10:36  
48 Eddalya Lamia 2000 Stein 10:52  
49 Leonora EmurlahiMaaske 2002 Urmond 10:53  
50 Iris tummersobs Maaske 2002 Urmond 10:55  
51 Merx Ebony 2003 Stein 10:56  
52 Mols Nina 2003 Elsloo 10:56  
53 Mirjam vd naald Maaske 2001 Urmond 10:56  
54 Cheyenne Hendrikxmaask 2001 Urmond 10:57  
55 Lieke v Berkel Demaask 2002 Urmond 10:58  
56 Robin Meex Demaaskei 2002 Urmond 10:58  
57 Hilde tummersde Maaske 2002 Urmond 11:09  
58 Sienne Hanbeukersmaask 2002 Urmond 11:18  
59 Ruben Thans 2000 Stein Lb 11:28  
60 Gioya Willemsen 2002 Stein Lb 11:28  
61 Anoushka Edelhausenmaa 2000 Urmond 11:34  
 
MAN, 3.3 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jonkman Sybout 1997 Heerlen 11:52  
2 Thymon Houben 1998 Stein Lb 12:07  
3 Hermans Eric 1965 Stein 12:21  
4 Feron Gelissen 1998 Stein Lb 12:26  
5 Jelle Graat 1998 Stein Lb 12:34  
6 Bonger Dimitri 1990 Elen (BEL) 12:49  
7 Lemmens Robin 1994 Beek 12:55  
8 Tom Kusters 1996 Stein Lb 13:05  
9 Guy Swelsen 1997 Stein Lb 13:05  
10 Niels van Herwijnen 1998 Stein Lb 13:30  
11 Mike Haberland 1998 Stein Lb 13:33  
12 Brian Theunissen 1998 Stein Lb 13:47  
13 Luc Claessen 1998 Stein Lb 13:55  
14 Wim Schreurs 1998 Stein Lb 14:39  
15 Nick Maas 1998 Stein Lb 15:02  
16 Janssen Davy 1979 Maasmechelen (BEL) 15:02  
17 Kens Richard 1987 Eijsden 15:04  
18 Joel Rossell 1998 Stein Lb 15:11  
19 Tim Luirink 1997 Stein Lb 15:19  
20 Kyle Hoeveler 1998 Stein Lb 15:25  
21 Colin Pirovano 1998 Stein Lb 16:07  
22 Kas van Mulken 1998 Stein Lb 16:24  
23 Jeroen van Tiburg 1998 Stein Lb 16:42  
24 Rik Meex 1998 Urmond 16:54  
25 Caspar Wijnen 1950 Wijlre 17:24  
26 Tinus Dewaide 1948 Geleen 18:22  
27 Salden Nico 1961 Meerssen 22:40  
28 Reijnders Chris 1949 Selfkant-Schalbruch 24:41  
 
VROUW, 3.3 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Quinty Schoens 1998 Stein Lb 13:14  
2 Dominique Claessens 1997 Geleen 15:10  
3 Zoe Mommers 1997 Stein Lb 15:35  
4 Idi Bindels 1997 Stein Lb 15:50  
5 Jullie Rossell 1998 Stein Lb 16:12  
6 Milou Ernes 1998 Stein Lb 16:18  
7 Julie Dormans 1998 Stein Lb 16:18  
8 Sanne Vrijman 1997 Stein Lb 16:22  
9 Pien Wihaupt 1997 Stein Lb 16:50  
10 Sanne Habets 1998 Stein Lb 16:51  
11 Sem Haemers 1998 Stein Lb 16:53  
12 Chiara van der Leek 1998 Stein Lb 17:33  
13 Maud Schepers 1997 Stein Lb 17:34  
14 Kempen Elisa 1998 Bunde 19:32  
15 Juliette Badart 1998 Stein Lb 19:39  
16 Audrey Schepers 1976 Elsloo Lb 20:26  
17 Wendy Jorissen 1979 Maastricht 20:57  
18 Salden Marion 1961 Meerssen 22:40  
19 Nicole Haane 1965 Elsloo Lb 23:55  
20 otten Hanny 1947 Elsloo 28:30  
 
MAN, 6.6 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Koen Huizinga 1987 Sittard 23:55  
2 Crifven Frenken 1995 Stein Lb 24:17  
3 Opsteijn Steven 1976 Lanklaar B (BEL) 25:07  
4 Boetem Bas 1989 Dilsen-Stokkem (BEL) 25:32  
5 Deafvon Frenken 1994 Stein Lb 25:49  
6 Keulen Youri 1998 Spaubeek 26:46  
7 Luc van den Beuken 1987 Amstenrade 27:27  
8 Ivo Gijzen 1988 Urmond 27:32  
9 Kenneth Visseren 1996 Elsloo Lb 27:44  
10 Wolters Fré 1959 Swalmen 28:13  
11 Niels Meens 1991 Sittard 28:46  
12 Sven Dolstra 1986 Elsloo Lb 28:54  
13 Kooijmans Louis 1953 Elsloo 29:10  
14 Jan van de Worp 1963 Sittard 29:17  
15 Hamers Roy 1966 Susteren 29:28  
16 Gerard Gijzen 1961 Urmond 29:52  
17 Welters Roy 1969 Beek 29:52  
18 Jeroen Huijskens 1986 Maastricht 31:19  
19 Jean Kostjens 1973 Stein Lb 31:20  
20 Dongen van Jack 1995 Meerssen 31:20  
21 Tholen Lars 1983 Stein 31:32  
22 Roger Kolenburg 1964 Eijsden 32:22  
23 Arthur Kolenburg 1999 Eijsden 33:05  
24 Armand Rongen 1976 Stein Lb 33:14  
25 Sunnen Frank 1964 Meerssen 33:22  
26 Ernes Paul 1968 Beek 33:30  
27 Jos Arts 1964 Limbricht 34:10  
28 Marcel Spork 1957 Landgraaf 34:44  
29 Kempen Guido 1961 Bunde 35:14  
30 Habets Luc 1968 Born 35:15  
31 Dirix Leon 1950 Maastricht 35:15  
32 Marvin Boss 1989 Geleen 36:51  
33 Luud Pallada 1969 Geulle 37:00  
34 Ongky Smit 1952 Heerlen 37:00  
35 Freddie Peschen 1967 Brunssum 37:07  
36 Claassen Peter 1948 Hoensbroek 38:30  
37 Jacobs Chrit 1956 Puth 38:59  
38 Jean Houben 1960 urmond 39:04  
39 van de Oude Schacht C 1997 Nattenhoven 39:07  
40 Stoltz Rik 1974 Bunde 39:44  
41 Jos Dols 1954 Einighausen 39:50  
42 Leinders Rob 1954 Urmond 42:32  
43 Flecken Gerd 1953 Selfkant Schalbruch 44:11  
 
VROUW, 6.6 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sandra Penders 1982 Beek 34:35  
2 Bianca Senden 1990 Stein Lb 35:03  
3 Irene Ermans 1959 Susteren 36:55  
4 Eugenie van Herwijnen 1968 Elsloo Lb 36:56  
5 Esther Penders 1979 Geleen 38:49  
6 jacobs Lotte 1994 Puth 39:00  
7 Damoiseaux Petter 1966 Elsloo 39:40  
8 Franssen Angelina 1971 Urmond 39:42  
9 van Tilburg Anita 1965 Elsloo 39:43  
10 Reintjens Nicole 1967 Meerssen 40:37  
11 Diana Philips 1973 Geleen 40:38  
12 Vermeulen Nathalie 1968 Ulestraten 41:10  
13 Yvonne Hensgens 1983 Sittard 41:27  
14 Myrthe Janssen 1988 Elsloo Lb 41:35  
15 Jonker Tine 1948 Geleen 41:36  
16 Renate van IJzendoorn 1975 Born 41:38  
17 Simonis Manon 1976 Sittard 43:09  
18 Nocky Derix 1975 Urmond 43:59  
19 Janssen Marjo 1958 Selfkant-Schalbruch 44:18  
20 Constance van Keeken 1964 Obbicht 47:24  
21 Nicole Vrehen 1976 Selfkant (GER) 47:30  
 
MSEN, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Nardozza Vincent 1981 Lanaken (BEL) 34:17  
2 Martens Bob 1988 Beek 35:05  
3 Berben Pieter 1985 Meeuwen (BEL) 36:13  
4 Es van Luc 1984 Neerbeek 37:03  
5 Nick Bocken 1994 Geleen 38:10  
6 Van de Merwe Rodjer 1981 Buchten 39:04  
7 Buntinx Ralf 1982 Lanaken (BEL) 39:06  
8 Koen Bastiaens 1993 Stein Lb 39:07  
9 Pepels Bart 1983 Elsloo 40:36  
10 Mennink Bart 1985 Susteren 40:42  
11 Sterren Van der Thijs 1991 Urmond 42:27  
12 Janssen Rob 1981 Maastricht 42:39  
13 Mense Kevin 1990 Wijnandsrade 43:26  
14 Sterren Van der Tom 1985 Urmond 43:51  
15 Tom Kuypers 1985 Elsloo Lb 44:10  
16 Rick Bekkers 1985 Elsloo Lb 44:33  
17 Guy Schrooten 1980 Geleen 44:44  
18 Roks Tim 1984 Benidorm 44:56  
19 Elders Bram 1981 Roermond 45:08  
20 Billen Bart 1980 Peer (BEL) 45:27  
21 Meuwissen Ramon 1979 Tuddern (GER) 47:20  
22 Goessens Erik 1981 Schimmert 47:23  
23 Hermans Niels 1986 Landgraaf 47:29  
24 Daniels Danny 1988 Bingelrade 48:11  
25 Colan van der Neut 1984 Heerlen 48:13  
26 Lemmens Max 1995 Stein 49:22  
27 Witters Stijn 1995 Meeuwen (BEL) 49:23  
28 Heffels Ivo 1984 Maastricht 49:24  
29 Fabian Swerts 1987 Guttecoven 49:39  
30 Roy Aussems 1987 Hoensbroek 50:49  
31 Franda Paolo 1979 Heusden-Zolder (BEL) 52:29  
32 Sochachi Fred 1980 Hoensbroek 53:03  
33 Andy Maes 1980 Maastricht 54:01  
34 Hellebrekers Sam 1993 Heerlen 56:58  
35 Quinten Peerboom 1997 Elsloo Lb 1:08:54  
 
VSEN, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Vranken Rene 1991 Stein 40:12  
2 Ellis Jacobs 1984 Amstenrade 40:51  
3 Mans Michelle 1994 Neerbeek 47:27  
4 Carmen Jacobs 1981 Oirsbeek 48:15  
5 Op de Oordt Mandy 1990 Maastricht 48:58  
6 Leunissen Myrthe 1988 Landgraaf 55:49  
7 Stobbelaar Suzanne 1986   56:23  
8 Monique Slot 1985 Brunssum 58:57  
9 Claudia Steskens 1987 Susteren 1:03:08  
10 van Mulken Demi 1991 Eindhoven 1:10:03  
 
M35, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Smeets Roger 1973 Elsloo 33:20  
2 Tholen Achim 1977 Gangelt (GER) 34:05  
3 Lenaert Andy 1975 Niel bij As (BEL) 35:43  
4 Franken Patrick 1974 Sittard 37:07  
5 Jean-Jacques Herings 1969 Cadier en Keer 38:18  
6 Ena Roberto 1977 Dilsen (BEL) 38:21  
7 Bert Verboort 1970 Stein Lb 39:52  
8 Jacobs Ralph 1977 Elsloo 40:12  
9 Cuijpers Roger 1971 Beek 40:15  
10 Ten Vaarwerk Robert 1971 Elsloo 40:39  
11 Dumoulin Martin 1975 Schinnen 40:55  
12 Gregor Notten 1972 Elsloo Lb 40:58  
13 André Postema 1969 Maastricht 41:00  
14 Laenen Rob 1969 Beek 42:08  
15 Marcel Huveneers 1972 Spaubeek 42:12  
16 Habets Marc 1976 Simpelveld 44:55  
17 Dennis Berix 1973 Elsloo Lb 45:40  
18 Chris van de Wetering 1972 Stein Lb 45:55  
19 Marco Duckers 1974 Elsloo Lb 46:13  
20 Meeks Maurice 1969 Maastricht 46:22  
21 Johan Jorissen 1971 Maastricht 46:58  
22 Davy Janssen 1974 Stein Lb 48:14  
23 Roel Konings 1975 Sittard 48:15  
24 Geelen Marcel 1971 Susteren 50:03  
25 Jochen van de Wetering 1975 Maastricht 50:15  
26 Coenen Roy 1972 Kerkrade 50:18  
27 Mols Pascal 1971 Elsloo 50:48  
28 Rutten Raymond 1974 Elsloo 51:18  
29 Wolter Heiko 1973 Gangelt (GER) 51:26  
30 Ramond Meulenbeek 1975 Geleen 53:51  
31 Tom van den Berg 1978 Schinnen 54:24  
32 Pascal Schepers 1972 Elsloo Lb 54:33  
33 Frank Bausch 1971 Nieuwstadt 55:15  
34 John Lemmens 1971 Elsloo Lb 55:45  
35 Jeroen Waltmans 1973 Geleen 56:32  
36 Schlechtweg Kurt 1973 Beek 1:00:07  
 
V35, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Son Van Lydia 1977 Born 49:06  
2 Lisbeth Evers 1972 Hulsberg 49:49  
3 Wollendorf Kim 1974 Elsloo 54:25  
4 Nancy Janssen 1974 Stein Lb 55:13  
5 Joyce Weisbeek 1977 Stein Lb 55:13  
6 Schrijen Natascha 1969 Berg a/d Maas 57:00  
7 Van Mulken Lisette 1969 Maasband 57:00  
8 Danielle Notten-Marcha 1972 Elsloo Lb 59:20  
9 Verona Janssen 1970 Geleen 1:02:43  
 
M45, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Richard Lavalle 1968 Landgraaf 35:27  
2 Moreau Chris 1968 Neeroeteren (BEL) 37:44  
3 Houten Van Leo 1968 Lanaken (BEL) 37:51  
4 Rob Riksen 1963 Nuth 38:29  
5 Bart Claessens 1964 Geleen 38:38  
6 Loe Kokkelkorn 1967 Heerlen 38:48  
7 Rene van Uum 1961 Maastricht 39:13  
8 Eberson Maurice 1966 Roosteren 39:54  
9 Theo van Puijvelde 1968 Sweikhuizen 39:57  
10 Hendriks Roel 1963 Urmond 41:08  
11 Verreussel Peter 1968 Susteren 41:09  
12 Geelen Henny 1959 Susteren 41:17  
13 Robert Willems 1963 Maastricht 41:29  
14 Goessens Wil 1962 Geleen 41:31  
15 Bohnen Jos 1962 Susteren 41:37  
16 Lenaerts Marc 1964 St-Truiden (BEL) 41:45  
17 Marcel van Herwijnen 1966 Elsloo Lb 41:59  
18 Bos Cor 1964 Geleen 42:17  
19 Erdkamp Robert 1966 Stein 42:36  
20 Pluis John 1964 Catsop 42:41  
21 John van Eys 1965 Nuth 43:27  
22 Savelkoul Leon 1968 Dieteren 43:44  
23 Jaschullowski Hans 1966 Selfkant (GER) 43:55  
24 Spijker Hendrik 1966 Stein 45:36  
25 Kusters Eric 1968 Sittard 45:38  
26 Wim Dohmen 1960 Sittard 45:42  
27 Peters Maurice 1967 Meers 46:34  
28 Kerstges Erwin 1966 Geleen 46:37  
29 Urlings Peter 1964 Bemelen 46:50  
30 Schuyren Marcel 1959 Vijlen 47:56  
31 Boer Michael 1959 Puth 48:13  
32 de Boer Steven 1961 Maastricht 48:32  
33 Freens Leon 1961 Elsloo 49:32  
34 Marc Knoben 1963 Elsloo Lb 49:34  
35 Bakker Bart 1962 Gangelt (GER) 51:24  
36 Peet Notten 1962 Stein Lb 51:31  
37 van Beek Mayk 1966 Heerlen 51:40  
38 Van Mulken Etienne 1966 Maasband 52:30  
39 van der Linden Tom 1965 Geleen 52:41  
40 Pat Waltmans 1969 Geleen 52:43  
41 Leon Fransen 1961 Geleen 52:43  
42 Manoch Dick 1960 Valkenburg 54:26  
 
V45, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rusman Wilma 1958 Geleen 48:48  
2 Anjolie Deguelle 1960 Heerlen 49:14  
3 Smeets Diana 1965 Stein 49:44  
4 Peters Bertie 1956 Berg aan de Maas 50:15  
5 Tiny Boelhouwers 1960 Stein Lb 50:42  
6 Marchal Martine 1963 Zutendaal (BEL) 51:14  
7 Lunter Esther 1966 Born 52:57  
8 Van Welt Thea 1965 Maasmechelen (BEL) 53:04  
9 Marie-louise Maes 1955 Maastricht 55:00  
10 Wendy Houben 1949 Maastricht 58:41  
11 Lizette Geelen 1962 Susteren 1:08:01  
 
M55, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Pepels Wil 1958 Elsloo 38:13  
2 Krist Jos 1959 Landgraaf 38:27  
3 John Vaessen 1955 Stein Lb 39:29  
4 Jo Schoonbroodt 1950 Maastricht 39:43  
5 Hans Smeets 1947 Gulpen 40:49  
6 Rene Broens 1955 Echt 41:43  
7 Georg Stiel 1956 Bocholtz 42:24  
8 René Bastiaens 1958 Stein Lb 42:48  
9 Drent Joep 1950 Maastricht 43:38  
10 Thiele Jeff 1952 Stein 43:44  
11 Henk van Zantvoort 1951 Weert 44:55  
12 Esters Paul 1955 Zutendaal (BEL) 45:47  
13 Raphael Van Den Broeck 1953 Hasselt (BEL) 46:53  
14 Jan Muijrers 1945 Voerendaal 47:00  
15 Wiel Deguelle 1956 Heerlen 47:46  
16 Immerix Jean Pierre 1955 Veldwezelt (BEL) 48:12  
17 Ruud Mullenders 1956 Elsloo Lb 48:20  
18 Johan Visschers 1955 Elsloo Lb 50:42  
19 Lemmerling Gerard 1956 Maastricht 51:33  
20 Roumans Noël 1957 Maasmechelen (BEL) 51:37  
21 Staps Theo 1955 Beek 51:44  
22 John Maes 1954 Maastricht 51:48  
23 Peter Bakker 1946 Sweikhuizen 52:07  
24 Peters Chrétien 1954 Berg aan de Maas 52:13  
25 Ger Lormans 1957 Sittard 52:30  
26 Danny Thiele 1954 Maastricht 53:00  
27 Hamers Harry 1954 Simpelveld 55:20  
28 Wakeren Van Hans 1949 Stein 56:24  
29 Chiappa Vito 1958 Urmond 1:01:43  
30 Smeets Paul 1950 Geulle 1:10:03  
 
www.uitslagen.nl