Home - Algemeen - Voorinschrijving - Prijzen - Parcours - Sponsors - Fotoalbums Overmuntheloop

Route - Uitslagen 2017 - Archief - Tijd Registratie - Links - Gastenboek

 

Klik hier voor foto's Overmuntheloop 2015 gemaakt door Hen Breuls deel 1

Klik hier voor foto's Overmuntheloop 2015 gemaakt door Hen Breuls deel 2

Klik hier voor foto's Overmuntheloop 2015 gemaakt door Tinus Dewaide

 

Uitslagenlijst 16e overmuntheloop

Urmond - Zondag 1 februari 2015

 
J5-9, 1 KM (6-9 JR)
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bodi Smeets 2005 Elsloo 3:16  
2 Youri Schoens 2005 Stein 3:27  
3 Jorn van Mulken 2006 Urmond 3:38  
4 Floris Aretz 2006 Elsloo 3:39  
5 Thijs Lemmens 2005 Urmond 3:42  
6 Julian Jacobs   Urmond 3:52  
7 Mirko van den Broek 2005 Urmond 3:54  
8 Boyd Schepers 2007 Urmond 4:03  
9 Dain Elzinga 2005 Urmond 4:03  
10 Cristo Orie 2006 Urmond 4:10  
11 Ravi Hendrix 2005 Urmond 4:10  
12 Vince Coumans 2007 Stein 4:29  
13 Noël Poyck 2007 Spaubeek 4:33  
14 Tijmen Spee 2006 Spaubeek 4:39  
15 Kyan Bergevoet 2006 Urmond 4:40  
16 Jup Notermans 2008 Urmond 4:41  
17 Koen Slijpen 2006 Urmond 4:53  
18 Sem van den WOldenberg 2008 Urmond 5:12  
19 Smeets,Chanon 2008 Stein 5:21  
20 Lorenzo Alberts 2008 Stein Lb 5:31  
21 Liam Pelzer 2008 Urmond 6:05  
22 Rens Meulenberg 2006 Stein Lb 6:58  
23 Nicka Orie 2010 Urmond 7:31  
 
M5-9, 1 KM (6-9 JR)
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jinte Kreugel 2006 Urmond 3:40  
2 Linne Gotink 2008 Urmond 4:38  
3 Kayleigh Klinkenberg 2006 Urmond 4:39  
4 Smeets,Faya 2007 Geleen 4:45  
5 Zora van den Broek 2007 Urmond 4:49  
6 Luna Rours 2006 Urmond 4:53  
7 Erin Eijk 2005 Geleen 4:57  
8 Layla Holanda Riebeiro 2005 Urmond 5:01  
9 Jill Artz 2006 Urmond 5:20  
10 Ella Rokx 2007 Urmond 5:21  
11 Anouk Lebens 2007 Urmond 5:34  
12 Samantha Peters 2005 Urmond 6:02  
13 Sarah Lamens 2006 Urmond 6:02  
14 Floor Vincken 2008 Stein Lb 6:09  
15 Guusje Scheenen 2008 Urmond 6:17  
16 Hope Felix 2006 Urmond 6:45  
17 Fleur Meulenberg 2008 Stein Lb 7:10  
 
J1014, 2 KM (10-14 JR)
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Milan Scheepers 2001 Oirsbeek 6:29  
2 Tymo Janssen 2001 Stein Lb 6:44  
3 Bjorn Bours 2000 Stein Lb 6:50  
4 Luca Elzinga 2001 Stein Lb 6:57  
5 Xavier Raeven 2000 Stein Lb 7:04  
6 Bas Daemen 2000 Stein Lb 7:14  
7 Bart Mertens 2001 Stein Lb 7:14  
8 Jesse Cuijpers 2002 Stein Lb 7:18  
9 Fabrice Brandts 2001 Stein Lb 7:20  
10 Jesper van Golde 2000 Stein Lb 7:23  
11 Lars Schenk 2002 Stein Lb 7:29  
12 Daniek Penners 2002 Urmond 7:30  
13 Mylan Smeets 2002 Stein Lb 7:31  
14 Bowen Adriaans 2001 Stein Lb 7:35  
15 Julian Aretz 2001 Stein Lb 7:43  
16 Stan Bovens 2000 Stein Lb 7:46  
17 Ferdie Phillippens 2001 Stein Lb 7:49  
18 Robin Leunissen 2001 Stein Lb 7:55  
19 Mika Bovens 2002 Stein Lb 7:56  
20 Mitchel Schumans 2002 Urmond 7:57  
21 Sem Schepers 2002 Stein Lb 8:00  
22 Lenny Hermans 2004 Stein 8:02  
23 MMischa Hermans 2003 Stein 8:03  
24 Jorn Postma 2002 Stein Lb 8:04  
25 Maik Bouts 2002 Stein Lb 8:05  
26 Finn Elzinga 2003 Urmond 8:06  
27 Raf Molin 2002 Stein Lb 8:08  
28 Roel Quadakkers 2002 Stein Lb 8:09  
29 Wouter Niessen 2002 Stein Lb 8:13  
30 Quinn Gerretsen 2002 Stein Lb 8:15  
31 Ties Celissen 2001 Stein Lb 8:16  
32 Ruben Rokx 2003 Urmond 8:29  
33 Tjorven Skerka 2002 Stein Lb 8:41  
34 Pierre Peters 2001 Stein Lb 8:42  
35 Jesse ter Hark 2002 Stein Lb 8:58  
36 Lars Govers 2002 Stein Lb 9:08  
37 Finn Roumen 2003 Stein Lb 9:26  
38 Ryan Klinkenberg 2003 Urmond 9:33  
39 Geronimo Jamin 2002 Urmond 10:01  
40 Joes Copier 2003 Urmond 10:02  
41 Gyan Willems 2002 Urmond 10:14  
42 Sem Penners 2003 Urmond 10:17  
43 Sidney van Hees 2002 Urmond 10:38  
44 Timo van Kessel 2003 Urmond 10:45  
45 Glenn Goossens 2003 Schimmert 12:25  
46 Twan Slijpen 2002 Urmond 12:26  
47 Nick Corbeek 2002 Urmond 12:30  
48 Tjeu Heijnen 2003 Urmond 12:30  
 
M1014, 2 KM (10-14 JR)
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Esmee Ernes 2000 Stein Lb 7:15  
2 Rim Nijsten 2001 Stein Lb 7:45  
3 Myrthe Winkelhuijzen 2000 Stein Lb 7:50  
4 Tessa Vluggen 2000 Stein Lb 7:52  
5 Lisa Vranken 2000 Stein Lb 7:53  
6 Tess Goessens 2004 Elsloo Lb 8:09  
7 Chelsea Odili 2000 Stein Lb 8:13  
8 Noor Wishaupt 2001 Stein Lb 8:13  
9 Sem Peeters 2002 Stein Lb 8:18  
10 Emma Voogd 2002 Stein Lb 8:23  
11 Levi Vrehen 2001 Stein Lb 8:27  
12 Sam Bos 2001 Stein Lb 8:29  
13 Moira Cornelis 2001 Stein Lb 8:34  
14 Kim Bos 2001 Stein Lb 8:34  
15 Jasmijn Gielen 2002 Stein Lb 8:35  
16 Wendy van Dosselaar 2001 Stein Lb 8:37  
17 Jana Noels 2002 Stein Lb 8:46  
18 Quincy Heitzer 2002 Stein Lb 8:51  
19 Mila Banen 2002 Stein Lb 8:56  
20 Myrthe van der Leek 2002 Stein Lb 9:00  
21 Vivian Quaedflieg 2002 Stein Lb 9:00  
22 Roos Steegh 2002 Stein Lb 9:00  
23 Myrthe van Uden 2001 Stein Lb 9:02  
24 Chimene Bergeron 2001 Stein Lb 9:05  
25 Dewi Kraus 2002 Stein Lb 9:07  
26 Anne Kurvers 2002 Stein Lb 9:09  
27 Demi Frederix 2001 Stein Lb 9:16  
28 Renske Hamers 2002 Stein Lb 9:16  
29 JMK van der Sluis 2003 Oirsbeek 9:33  
30 Naomi Omani 2001 Stein Lb 9:34  
31 Sera Sauren 2002 Stein Lb 9:35  
32 Dorien Lemmens 2002 Stein Lb 9:42  
33 Lisanne Spees 2000 Stein Lb 9:49  
34 Dirkje Mak 2001 Stein Lb 9:54  
35 Paulina Breidenbach 2001 Stein Lb 10:09  
36 Maud Verhaegen 2000 Stein Lb 10:18  
37 Aniek Coumans 2001 Stein Lb 10:18  
38 Veerle Brouwers 2001 Stein Lb 10:21  
39 Indy Bemelmans 2002 Urmond 10:46  
40 Danea Lenoir 2002 Stein Lb 10:56  
41 Sophie Wenmekers 2003 Urmond 12:10  
42 Siënna Peeters 2003 Stein Lb 12:12  
43 Ilse Tilmans 2000 Stein Lb 12:22  
 
MAN, 3.3 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tymon Houben 1998 Stein Lb 12:10  
2 Giel Asten Van 1998 Maastricht 12:31  
3 Sterren vd Thijs 1991 Urmond 12:38  
4 Jelle Graat 1998 Stein Lb 12:42  
5 Niels van Herwijnen 1999 Stein Lb 12:43  
6 Guy Swelzen 1997 Stein Lb 12:44  
7 Knapen,Max 1963 Diepenbeek 13:26  
8 Jard Brouns 1999 Stein Lb 13:45  
9 Alex Smeets 1999 Stein Lb 13:56  
10 Wim Schreurs 1998 Stein Lb 14:21  
11 Brandon Bohlem 1998 Stein Lb caesar 14:39  
12 Niels Douna 1996 Munstergeleen 14:45  
13 Niek Knoben 1998 Stein Lb 14:48  
14 Joep Schepers 1992 Elsloo 14:54  
15 Mats Erdkamp 2000 Stein Lb 15:13  
16 Max Niessen 2000 Stein Lb 15:15  
17 Niels Cortenraad 1999 Stein Lb 15:15  
18 Cas van Mulken 1999 Stein Lb 15:38  
19 Marvin Boss 1989 Geleen 16:05  
 
VROUW, 3.3 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Evy Paulussen 1997 Elsloo 14:34  
2 Dominique Claessens 1997 Geleen 14:51  
3 Melissa Visseren 1999 Stein Lb 16:14  
4 Milou Ernes 1999 Stein Lb 16:28  
5 Kimberly Smeets 1996 Stein Lb 17:59  
6 Pie Wieshaupt 1997 Stein Lb 18:00  
7 Janet Voogel 1976 Schinveld 18:17  
8 Verona Janssen 1970 Geleen 18:54  
9 Dionne Kok 1978 Sittard 23:22  
 
MAN, 6.6 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Koen Bastiaens 1993 Stein Lb 24:18  
2 Crifven Frenken 1995 Stein Lb 24:32  
3 Youri Keulen 1998 Spaubeek 24:36  
4 Kenneth Visseren 1996 Elsloo Lb 24:45  
5 Deafvon Frenken 1994 Stein Lb 24:57  
6 JeanPierre Dieteren 1965 Meerssen 24:59  
7 Rick Wishaupt 1990 Maastricht 25:09  
8 Dennis Heemskerk 1972 Schinveld 25:33  
9 Koen Frohlichs 1991 Maastricht 26:17  
10 Szucs Krisztiav 1976 Heerlen 26:50  
11 Fre Wolters 1959 Swalmen 27:20  
12 Chris Hendrix 1989 Stein Lb 27:39  
13 Bart Smeets 1973 Landgraaf 27:48  
14 Jacobs,Ralph 1977 Elsloo 28:23  
15 Leslie van de Wauw 1980 Elsloo Lb 28:58  
16 Jan Worp van De 1963 Sittard 29:21  
17 Louis Kooymans 1953 Elsloo Lb 29:25  
18 Guy Schrooten 1980 Geleen 29:35  
19 Maurice Paulussen 1966 Catsop 29:46  
20 Wil Pepels 1958 Elsloo 29:57  
21 Wim Vanthoor 1982 Dilsen/Stokkem 30:10  
22 Jurgen Schroll 1977 Elsloo 30:23  
23 Arthur Kolenburg 2000 Eijsden 31:42  
24 John Nelissen 1965 Stein Lb 31:57  
25 Tim Lacroix 1978 Elsloo Lb 32:14  
26 Roger Kolenburg 1964 Eijsden 32:21  
27 Tim van Didden 1989 Stein Lb 33:12  
28 Ralf Verstappen 1986 Urmond 33:35  
29 Paul Ernes 1968 Beek Lb 33:56  
30 Sander Coumans 1987 Stein Lb 34:04  
31 Luud Pallada 1969 Geulle 35:02  
32 Caspar Wijnen 1950 Wijlre 36:15  
33 Jesper Hansen 1972 Urmond 36:17  
34 Sietzema,Sinne 1953 Stein 36:48  
35 Chico Van de Oude Schacht (Hond) 2007 Nattenhoven 38:18  
36 Jean Houben 1958 Nattenhoven 38:19  
37 Raimond Engels 1967 Elsloo 39:04  
38 Bart Claessens 1978 Elsloo 39:24  
 
VROUW, 6.6 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Christianne Bergmans 1990 Elsloo Lb 29:57  
2 Lilly Schippers 1990 Beek 30:35  
3 Dionne Claessens 2000 Geleen 32:33  
4 Monique Slot 1985 Brunssum 33:56  
5 Penders,Sander 1982 Neerbeek 34:20  
6 Fleur Boelhouwers 1990 Meers 34:40  
7 Uschi Frenken 1966 Stein Lb 37:00  
8 Tine Jonker 1948 Geleen 40:25  
9 Penders,Esther 1979 Geleen 40:40  
10 Joyce Weisbeek 1977 Stein 42:55  
11 Nancy Dreessen 1974 Stein 42:56  
12 Brigitte Cremers 1960 Maastricht 45:16  
13 Helen Bradberry 1966 Maastricht 46:08  
14 Sonja Kerckhoffs 1966 Maastricht 47:57  
15 Resi Maas 1963 Elsloo Lb 51:16  
 
MSEN, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Koen Huizinga 1987 Sittard 35:10  
2 Pieter Berben 1985 Meeuwen 36:16  
3 Wim Hameren Van 1992 Maastricht 37:43  
4 Ralf Buntinx 1982 Lanaken 37:47  
5 Rodjer van de Merwe 1981 Buchten 37:48  
6 Roel Lenssen 1995 Neerharen 40:18  
7 Jorn Lemper 1987 Atletiek Maastricht 40:19  
8 Gerben van Hameren 1991 Hoensbroek 41:47  
9 Rob Janssen 1981 Maastricht 42:28  
10 Nick Bocken 1994 Geleen 42:48  
11 Ralph Boer 1996 Puth 42:49  
12 Tom Kuypers 1985 Elsloo Lb 42:58  
13 Tim Roks 1984 Heerlen 44:58  
14 Rick Coenen 1983 Susteren 45:13  
15 Sterren vd Thijs 1991 Urmond 45:20  
16 Tom Sterren van Der 1985 Urmond 45:20  
17 Erik Bruijneels 1986 Stein 46:54  
18 Niels Hermans 1986 Landgraaf 49:08  
19 Peeters,Mark 1989 Geulle 49:11  
20 Fabian Swerts 1987 Guttecoven 49:54  
21 Sam Hellebrekers 1993 Heerlen 50:53  
22 Wijten,Dennis 1988 grathem 51:21  
23 Bjorn Wauben 1987 Geleen 51:39  
24 Boer,Michael   Puth 52:47  
 
VSEN, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Renée Vranken 1991 Stein 40:22  
2 Ellis Jacobs 1984 Amstenrade 40:52  
3 Denise Janssen 1990 Eys 48:59  
4 Britt Jacobi 1997 Heerlen 49:07  
5 Michelle Lochs 1987 stein 58:09  
6 Claudia Steskens 1987 Susteren 1:03:32  
 
M35, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Roger Heiligers 1977 Beek 35:45  
2 Roel Derckx 1972 Vijlen 37:26  
3 Bas Pierik 1976   37:40  
4 Peter Bellen 1971 België 39:27  
5 Ena,Roberto 1977 Dilsen 39:31  
6 Roger Vrancken 1972 Meerssen 39:37  
7 Marcel Huveneers 1972 Spaubeek 41:35  
8 Rogier Dohmen 1970 Eijsden 43:17  
9 Michel van Eert 1978 Voerendaal 44:36  
10 Ralph Soons 1975 Munstergeleen 45:26  
11 Ivan Hendrix 1971 Montfort 45:41  
12 Marco Duckers 1974 Elsloo Lb 45:56  
13 Josse Bruin De 1979 Klimmen 48:22  
14 Marcel Geelen 1971 Susteren 48:26  
15 Ed Janssen 1973 Sittard 51:40  
16 Rob Dekkers 1975 Beek Lb 51:53  
17 Hansen,Jesper 1972 Urmond 52:52  
18 Robert Lochs 1974 Urmond 53:58  
 
V35, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Nicole Warnier 1973 Eijsden 42:59  
2 Pierik,Wendy 1979 Jabeek 46:54  
3 Verona Janssen 1970 Geleen 1:02:28  
 
M45, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Pascal Van Marcke 1967 Alken 35:33  
2 Bart Claessens 1964 Geleen 37:35  
3 Jean-Jacques Herings 1969 Cadier en Keer 38:20  
4 Rob Latwen 1969 Beek 39:17  
5 Rob Riksen 1963 Nuth 39:29  
6 Pol Van de Marco 1968 Heerlen 40:14  
7 Hendrik Spijker 1966 Stein Lb 40:48  
8 Jos Bohnen 1962 Susteren 41:01  
9 Maurice Quaedvlieg 1965 Heerlen 41:09  
10 Fred Pierik Pierik 1964 Jabeek 41:26  
11 Cor Bos 1964 Geleen 41:29  
12 Roel Hendriks 1963 Urmond 41:49  
13 Bert Cremers 1961 Geleen 42:10  
14 Wil Goessens 1962 Geleen 42:58  
15 Koen Mobels 1962 Valkenburg 43:04  
16 Rob Brugman 1969 Cadier en Keer 43:06  
17 Theo van Puijvelde 1968 Sweikhuizen 44:18  
18 Jos Hanssen 1963 Schinveld 44:44  
19 Fernand Chappin 1964 Maastricht 45:36  
20 Jef Schillings 1963 Puth 45:38  
21 Kerstges,Erwin 1966 Geleen 47:30  
22 Ed Sabel 1961 Beek 47:46  
23 Toine Jansen 1963 Stein Lb 48:39  
24 Jan Gerrits 1966 Beek 48:47  
25 Roger Kierkels 1969 Munstergeleen 48:55  
26 Mulken Van Etienne 1966 Maasband 49:21  
27 Leon Fransen 1961 Geleen 51:03  
28 Bart Bakker 1962 Gangelt 51:16  
29 Hub Larue 1967 Sittard 51:30  
30 Guido Maas 1960 Elsloo 53:36  
 
V45, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Caroline Houben 1969 Beek Lb 47:49  
2 Wilma Rusman 1958 Geleen 49:22  
3 Miranda Janssen 1964 Maastricht 52:11  
4 Tiny Boelhouwers 1960 Stein Lb 52:13  
5 Esther Lunter 1966 Born 52:54  
6 Wendy Houben 1949 Maastricht 56:32  
7 Lizette Geelen 1962 Susteren 1:05:16  
8 Marlies Deuss 1963 Nattenhoven 1:07:22  
 
M55, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jo Schoonbroodt 1950 Maastricht 40:12  
2 Broeck vd Raphael 1953 Hasselt 41:28  
3 Georg Stiel 1956 Bocholtz 41:50  
4 Henny Geelen 1959 Susteren 41:51  
5 Hans Smeets 1947 Gulpen 42:00  
6 Hans Vinkeveen Van 1956 Maastricht 42:27  
7 Joep Drent 1950 Maastricht 42:57  
8 Thiele,Jeff 1952 Stein 43:50  
9 Jan Muijrers 1945 Voerendaal 46:24  
10 John Vaessen 1955 Stein 48:25  
11 Noël Roumans 1957 Maasmechelen 49:45  
12 Johan Visschers 1955 Elsloo Lb 51:02  
13 Mark Bradberry 1958 Maastricht 52:37  
14 Ron Hellebrekers 1960 Papenhoven 53:44  
15 Danny Thiele 1954 Maastricht 54:10  
16 Guido Philippaers 1944 Hasselt 54:29  
17 Russ Jack 1955 Berg en Terblijt 54:30  
18 Harrie Hamers 1954 Simpelveld 59:29  
19 Wiek Tilleman 1950 Valkenswaard 1:00:36