Home - Algemeen - Voorinschrijving - Prijzen - Parcours - Sponsors - Fotoalbums Overmuntheloop

Route - Uitslagen 2017 - Archief - Tijd Registratie - Links - Gastenboek

 

De tijden zouden kunnen afwijken

UITSLAGEN
OVERMUNTHELOOP, URMOND. NL 24-01-2016

Categorie: Jongens 5 t/m 9 jaar (1 km)
Pl. Nr: Naam: Woonplaats M / F Laps: Race. Time Gap: Km/u
1 203 TIJN VAN HERWIJNEN Elsloo M 1 00:04:23 00:00:00 13,69
2 174 CRISTO ORIE Urmond M 1 00:04:27 00:00:04 13,48
3 8 BOYD SCHEPERS Urmond M 1 00:04:35 00:00:12 13,09
4 19 RUBEN SCHEPERS Urmond M 1 00:04:36 00:00:13 13,04
5 230 NIELS SCHULPEN Stein M 1 00:04:37 00:00:14 13
6 227 VINCE COUMANS Stein M 1 00:04:38 00:00:15 12,95
7 223 SJOERD BECKERS Stein M 1 00:04:39 00:00:16 12,9
8 188 DINESH BOGMAN Urmond M 1 00:04:41 00:00:18 12,81
9 231 RIVER HABETS Stein M 1 00:05:06 00:00:43 11,76
10 234 BO SCHOUTEN Susteren M 1 00:05:24 00:01:01 11,11
11 151 CASPER MUURMANS Urmond M 1 00:05:26 00:01:03 11,04
12 154 LORENZO ALBERTS Urmond M 1 00:05:34 00:01:11 10,78
13 159 TYCHO STORCKEN Urmond M 1 00:05:51 00:01:28 10,26
14 218 KEVIN MEEX Urmond M 1 00:05:55 00:01:32 10,14
15 233 KYO SCHOUTEN Susteren M 1 00:06:04 00:01:41 9,89
16 193 LARS HOOGSTAD Urmond M 1 00:06:07 00:01:44 9,81
17 155 LIAM PELZER Urmond M 1 00:06:09 00:01:46 9,76
18 169 DEMEN BOGMAN Urmond M 1 00:06:15 00:01:52 9,6
19 195 FINN GRISPEN Urmond M 1 00:06:16 00:01:53 9,57
20 191 YERI BERGEVOET Urmond M 1 00:06:18 00:01:55 9,52
21 173 KYAN BERGEVOET Urmond M 1 00:06:23 00:02:00 9,4
22 157 JUP NOTERMANS Urmond M 1 00:06:27 00:02:04 9,3
23 194 ZINO VERBOEKEND Urmond M 1 00:06:43 00:02:20 8,93
24 229 JOEP SCHULPEN Stein M 1 00:06:44 00:02:21 8,91
25 183 JAY VONK Urmond M 1 00:06:49 00:02:26 8,8
26 190 QUINN EHLEN Urmond M 1 00:07:01 00:02:38 8,55
27 217 JADEY RITZEN Urmond M 1 00:07:52 00:03:29 7,63
28 176 STAN HOENEN Urmond M 1 00:07:52 00:03:29 7,63
29 172 KOEN SLIJPEN Urmond M 1 00:08:09 00:03:46 7,36
30 192 SIMON LEMMENS Urmond M 1 00:08:17 00:03:54 7,24
31 133 TOM VAN DEN BERG Urmond M 1 00:08:17 00:03:54 7,24
32 175 NICKA ORIE Urmond M 1 00:08:47 00:04:24 6,83
Categorie: Meisjes 5 t/m 9 jaar (1 km)
Pl. Nr: Naam: Woonplaats M / F Laps: Race. Time Gap: Km/u
1 82 EMMA AARTS Bunde V 1 00:04:26 00:00:00 13,53
2 162 JUULKE NOTERMANS Urmond V 1 00:04:31 00:00:05 13,28
3 163 ZORA VAN DE BROEK Urmond V 1 00:04:58 00:00:32 12,08
4 158 LINNE GOTINK Urmond V 1 00:05:17 00:00:51 11,36
vrijdag 12 februari 2016 1/8
5 177 ISA MEULENBERG Urmond V 1 00:05:32 00:01:06 10,84
6 164 ELLA ROKX Urmond V 1 00:05:34 00:01:08 10,78
7 184 FENNE CREMERS Urmond V 1 00:05:47 00:01:21 10,37
8 166 TESS WIJNS Urmond V 1 00:05:48 00:01:22 10,34
9 167 AIMEE PISTERS Urmond V 1 00:05:58 00:01:32 10,06
10 178 ELENE LECLAIRE Urmond V 1 00:05:59 00:01:33 10,03
11 168 EVI LOCHS Urmond V 1 00:06:01 00:01:35 9,97
12 165 SARAH LAMENS Urmond V 1 00:06:07 00:01:41 9,81
13 160 ASHLEY WOLFS Urmond V 1 00:06:11 00:01:45 9,7
14 232 MIRRE HABETS Stein V 1 00:06:14 00:01:48 9,63
15 186 LINA LOCHS Urmond V 1 00:06:23 00:01:57 9,4
16 196 STERRE VAN DIJK Urmond V 1 00:06:29 00:02:03 9,25
17 187 EVI VAN DE WESTELAKEN Urmond V 1 00:06:49 00:02:23 8,8
18 156 ANOUK LEBENS Urmond V 1 00:06:57 00:02:31 8,63
19 185 JASMINE WAGEMANS Urmond V 1 00:07:01 00:02:35 8,55
20 161 EMMA VAN HINGEL Urmond V 1 00:07:44 00:03:18 7,76
21 189 ELISE LECLAIRE Urmond V 1 00:08:16 00:03:50 7,26
22 12 SERA SAUREN Stein Groenewald V 1 00:08:47 00:04:21 6,83
Categorie: Jongens 10 t/m 14 jaar (2 km)
Pl. Nr: Naam: Woonplaats M / F Laps: Race. Time Gap: Km/u
1 33 TYMO JANSSEN Stein M 1 00:07:02 00:00:00 17,06
2 15 THOM SCHIJNEN Maastricht M 1 00:07:05 00:00:03 16,94
3 222 FALCO AARTS Bunde M 1 00:07:10 00:00:08 16,74
4 85 JESSE KUYPERS Stein Groenewald M 1 00:07:12 00:00:10 16,67
5 95 MISCHA HERMANS Stein Groenewald M 1 00:07:21 00:00:19 16,33
6 87 MYLAN SMEETS Stein Groenewald M 1 00:07:27 00:00:25 16,11
7 199 YOUSIF HANA MEKHA Stein Groenewald M 1 00:07:38 00:00:36 15,72
8 96 RICARDO VISSEREN Stein Groenewald M 1 00:07:39 00:00:37 15,69
9 101 CAMIEL DEBIJE Stein Groenewald M 1 00:07:42 00:00:40 15,58
10 92 STAN WESSELS Stein Groenewald M 1 00:07:43 00:00:41 15,55
11 122 SEM SCHEPERS Stein Groenewald M 1 00:07:44 00:00:42 15,52
12 98 JOCHEM VAN HERWIJNEN Stein Groenewald M 1 00:07:45 00:00:43 15,48
13 224 LENNY HERMANS Stein M 1 00:07:46 00:00:44 15,45
14 100 YVES MAESSEN Stein Groenewald M 1 00:07:47 00:00:45 15,42
15 102 JULES MAESSEN Stein Groenewald M 1 00:07:50 00:00:48 15,32
16 88 JONAS CORNELISSEN Stein Groenewald M 1 00:07:51 00:00:49 15,29
17 91 BORIS GREVEN Stein Groenewald M 1 00:07:52 00:00:50 15,25
18 97 MAX WIJNEN Stein Groenewald M 1 00:08:25 00:01:23 14,26
19 89 GLENN WAYERS Stein Groenewald M 1 00:08:25 00:01:23 14,26
20 43 KORAICHI SOEFIAN Stein Groenewald M 1 00:08:26 00:01:24 14,23
21 148 THOMAS VAN KILSDONK Urmond M 1 00:08:33 00:01:31 14,04
22 171 MIK SMEETS Urmond M 1 00:08:35 00:01:33 13,98
23 144 MIRKO VAN DEN BROEK Urmond M 1 00:08:38 00:01:36 13,9
24 120 BOHDI BROUNS Stein Groenewald M 1 00:08:46 00:01:44 13,69
25 94 LUUK HAMERS Stein Groenewald M 1 00:08:48 00:01:46 13,64
26 93 KOEN DASSEN Stein Groenewald M 1 00:08:49 00:01:47 13,61
27 147 JELLE HOUTVAST Urmond M 1 00:08:51 00:01:49 13,56
28 209 BOYD BYRMAN Stein Lb groenewald M 1 00:08:53 00:01:51 13,51
29 121 PELLE SCHOENMAKERS Stein Groenewald M 1 00:08:56 00:01:54 13,43
30 143 VIC HOENEN Urmond M 1 00:08:58 00:01:56 13,38
vrijdag 12 februari 2016 2/8
31 99 BJORN KUSTERS Stein Groenewald M 1 00:09:02 00:02:00 13,28
32 145 TRISTAN HENDRIKX Urmond M 1 00:09:10 00:02:08 13,09
33 149 JOOST LAMENS Urmond M 1 00:09:19 00:02:17 12,88
34 27 MERIJN BREMERS Geleen M 1 00:09:24 00:02:22 12,77
35 3 PAMBU NZUZI Stein Groenewald M 1 00:09:26 00:02:24 12,72
36 179 THIJS LEMMENS Urmond M 1 00:09:27 00:02:25 12,7
37 210 JUUL HUGEL Stein Lb groenewald M 1 00:09:28 00:02:26 12,68
38 113 TEUN JETTEN Geulle M 1 00:09:38 00:02:36 12,46
39 90 CORNE BACHUS Stein Groenewald M 1 00:09:41 00:02:39 12,39
40 180 RAVI HENDRIX Urmond M 1 00:09:50 00:02:48 12,2
41 146 OWEN HEUTS Urmond M 1 00:12:54 00:05:52 9,3
42 153 JOEY RITZEN Urmond M 1 00:13:04 00:06:02 9,18
43 40 ETIENNE JORISSEN Maastricht M 1 00:13:33 00:06:31 8,86
Categorie: Meisjes 10 t/m 14 jaar (2 km)
Pl. Nr: Naam: Woonplaats M / F Laps: Race. Time Gap: Km/u
1 228 SEM PETERS Stein V 1 00:07:45 00:00:00 15,48
2 112 KIRSTEN MAES Geleen V 1 00:07:48 00:00:03 15,38
3 46 JASMIJN GIELEN Stein Groenewald V 1 00:07:50 00:00:05 15,32
4 63 NAOMI MARTENS Stein Groenewald V 1 00:08:06 00:00:21 14,81
5 52 NONA ZWAARD Stein Groenewald V 1 00:08:23 00:00:38 14,31
6 66 JULI SIJSERMANS Stein Groenewald V 1 00:08:24 00:00:39 14,29
7 59 ROBINE REGGERS Stein Groenewald V 1 00:08:27 00:00:42 14,2
8 44 NOOR WISHAUPT Stein Groenewald V 1 00:08:28 00:00:43 14,17
9 198 ANNEMIJN DE ROOY Stein Groenewald V 1 00:08:28 00:00:43 14,17
10 50 MILOU DORMANS Stein Groenewald V 1 00:08:29 00:00:44 14,15
11 58 TESSA JEURISSEN Stein Groenewald V 1 00:08:34 00:00:49 14,01
12 49 KIKI KASSON Stein Groenewald V 1 00:08:36 00:00:51 13,95
13 29 MARIT BREMERS Geleen V 1 00:08:40 00:00:55 13,85
14 48 TRISTIE POLHUPESSY Stein Groenewald V 1 00:08:43 00:00:58 13,77
15 68 MERLE SZIANINA Stein Groenewald V 1 00:08:44 00:00:59 13,74
16 47 VEERLE LUIJKX Stein Groenewald V 1 00:08:45 00:01:00 13,71
17 53 NOVA SMEETS Stein Groenewald V 1 00:08:47 00:01:02 13,66
18 67 EEFJE KOVACS Stein Groenewald V 1 00:08:58 00:01:13 13,38
19 57 KIKI JENNEKENS Stein Groenewald V 1 00:09:00 00:01:15 13,33
20 61 SABINE REUBSAET Stein Groenewald V 1 00:09:00 00:01:15 13,33
21 118 EMMA VOGEL Stein Groenewald V 1 00:09:01 00:01:16 13,31
22 65 MAUD COENJAERTS Stein Groenewald V 1 00:09:12 00:01:27 13,04
23 51 GINA SILLEN Stein Groenewald V 1 00:09:14 00:01:29 13
24 62 SARA VERBOORT Stein Groenewald V 1 00:09:16 00:01:31 12,95
25 60 ANNA LEUNISSN Stein Groenewald V 1 00:09:21 00:01:36 12,83
26 64 EMMA GREVEN Stein Groenewald V 1 00:09:24 00:01:39 12,77
27 119 DEWI KRAUS Stein Groenewald V 1 00:09:33 00:01:48 12,57
28 170 CHARLOTTE GLASMAKERS Urmond V 1 00:10:00 00:02:15 12
29 37 EVELINE JORISSEN Maastricht V 1 00:10:10 00:02:25 11,8
30 182 LAYLA HOLANDA RIBEIRO Urmond V 1 00:10:34 00:02:49 11,36
31 181 JINTHE GRISPEN Urmond V 1 00:11:15 00:03:30 10,67
32 152 JASKA MUSTAFIC Urmond V 1 00:11:26 00:03:41 10,5
33 208 INDY BEMELMANS Stein Lb groenewald V 1 00:11:33 00:03:48 10,39
34 55 NINA STASSEN Stein Groenewald V 1 00:11:35 00:03:50 10,36
35 150 LAURA MUURMANS Urmond V 1 00:11:43 00:03:58 10,24
vrijdag 12 februari 2016 3/8
36 117 ANOUK QUAEDFLIEG Stein Groenewald V 1 00:14:18 00:06:33 8,39
37 226 JULIE CUIJPERS Beek V 1 00:15:24 00:07:39 7,79
38 54 NAOMI BOS Stein Groenewald V 1 00:17:48 00:10:03 6,74
39 216 DEMI CORNELISSEN Stein Groenewald V 1 00:22:58 00:15:13 5,22
DNS 56 SENNA ZANDHOVEL Stein Groenewald V
Categorie: Mannen (3,3km)
Pl. Nr: Naam: Woonplaats M / F Laps: Race. Time Gap: Km/u
1 104 NIELS VAN HERWIJNEN Stein Groenewald M 1 00:12:24 00:00:00 15,97
2 277 DEAVON FRENKEN Stein M 1 00:12:26 00:00:02 15,92
3 129 LUCA ELZINGA Stein Groenewald M 1 00:12:40 00:00:16 15,63
4 128 GUY SWELSEN Stein Groenewald M 1 00:13:01 00:00:37 15,21
5 260 ARON CLAESEN Rekem M 1 00:13:03 00:00:39 15,17
6 220 LENNART JONGEN Wageningen M 1 00:13:04 00:00:40 15,15
7 259 KURT CLAESEN Rekem M 1 00:13:05 00:00:41 15,13
8 103 WIM SCHREURS Stein Groenewald M 1 00:13:08 00:00:44 15,08
9 106 FABRICE BRANDTS Stein Groenewald M 1 00:13:10 00:00:46 15,04
10 105 ALEX SMEETS Stein Groenewald M 1 00:13:10 00:00:46 15,04
11 271 JELLE HOUTVAST Stein M 1 00:13:11 00:00:47 15,02
12 213 KOEN FRENKEN Landgraaf M 1 00:13:12 00:00:48 15
13 127 YARD BROUNS Stein Groenewald M 1 00:13:13 00:00:49 14,98
14 130 MATS ERDKAMP Stein Groenewald M 1 00:13:20 00:00:56 14,85
15 108 BART MERTENS Stein Groenewald M 1 00:13:22 00:00:58 14,81
16 109 BOWEN ADRIAANS Stein Groenewald M 1 00:13:23 00:00:59 14,79
17 274 RICO CHIAPPA Urmond M 1 00:13:34 00:01:10 14,59
18 107 JARNO SIJBEN Stein Groenewald M 1 00:13:41 00:01:17 14,47
19 115 BRANDON BOHLEM Elsloo M 1 00:13:43 00:01:19 14,43
20 239 BERT HANCKMAN Urmond M 1 00:14:33 00:02:09 13,61
21 24 ARTHUR KOLENBURG Eijsden M 1 00:14:48 00:02:24 13,38
22 240 LEVI HANCKMAN Urmond M 1 00:14:49 00:02:25 13,36
23 34 COLIN PIROVANO Stein M 1 00:16:08 00:03:44 12,27
24 25 ROGER KOLENBURG Eijsden M 1 00:16:40 00:04:16 11,88
25 212 JESSE BLOKZIJL Stein Lb groenewald M 1 00:17:28 00:05:04 11,34
26 254 JOHN COENEN Hoensbroek M 1 00:20:07 00:07:43 9,84
27 255 RENCO COENEN Hoensbroek M 1 00:23:16 00:10:52 8,51
Categorie: Vrouwen (3,3km)
Pl. Nr: Naam: Woonplaats M / F Laps: Race. Time Gap: Km/u
1 124 FAMKE SCHOENMAKERS Stein Groenewald V 1 00:13:10 00:00:00 15,04
2 72 TESSA VLUGGEN Stein Groenewald V 1 00:13:14 00:00:04 14,96
3 71 ESMEE ERNES Stein Groenewald V 1 00:13:28 00:00:18 14,7
4 275 SERA SMEETS Stein V 1 00:13:39 00:00:29 14,51
5 238 BRITT JACOBI Landgraaf V 1 00:14:28 00:01:18 13,69
6 73 MELISSA VISSEREN Stein Groenewald V 1 00:14:45 00:01:35 13,42
7 81 LISA VRANKEN Stein Groenewald V 1 00:15:15 00:02:05 12,98
8 75 INGE SIJSTERMAN Stein Groenewald V 1 00:15:32 00:02:22 12,75
9 69 MOLOU ERNES Stein Groenewald V 1 00:15:33 00:02:23 12,73
10 211 LIEKE VERKOULEN Stein Lb groenewald V 1 00:15:55 00:02:45 12,44
11 74 LYENNE WELTERS Stein Groenewald V 1 00:15:56 00:02:46 12,43
12 28 JUDITH BEENTJES Geleen V 1 00:16:05 00:02:55 12,31
13 70 IDI BINDELS Stein Groenewald V 1 00:16:07 00:02:57 12,29
vrijdag 12 februari 2016 4/8
14 246 TESSA ARNOLDUSSEN Oirsbeek V 1 00:16:12 00:03:02 12,22
15 78 MIRTHE VAN UDEN Stein Groenewald V 1 00:16:21 00:03:11 12,11
16 76 LEVI VREHEN Stein Groenewald V 1 00:17:05 00:03:55 11,59
17 77 BIRGIT JANSSEN Stein Groenewald V 1 00:17:38 00:04:28 11,23
18 126 ALYSHA KLEINEN Stein Groenewald V 1 00:18:11 00:05:01 10,89
19 80 WENDY VAN DOSSELAAR Stein Groenewald V 1 00:18:32 00:05:22 10,68
20 125 LAURA PENDERS Stein Groenewald V 1 00:18:33 00:05:23 10,67
21 7 ESTHER BEUGELS Sittard V 1 00:24:15 00:11:05 8,16
Categorie: Mannen (6,6km)
Pl. Nr: Naam: Woonplaats M / F Laps: Race. Time Gap: Km/u
1 253 KOEN BASTIAENS Stein M 1 00:22:50 00:00:00 17,34
2 273 YOURI KEULEN Spaubeek M 1 00:23:16 00:00:26 17,02
3 201 WILLY PETER Bilzen M 1 00:23:17 00:00:27 17,01
4 23 SJORS STOMMEL Stein M 1 00:24:00 00:01:10 16,5
5 237 MARK VAN ERP Nattenhoven M 1 00:24:58 00:02:08 15,86
6 236 JULES CROUZEN Eben Emael M 1 00:25:01 00:02:11 15,83
7 241 ERIC HERMANS Stein M 1 00:26:09 00:03:19 15,14
8 272 RALF BUNTINX Lanaken M 1 00:26:55 00:04:05 14,71
9 265 MICHEL DECKERS Maastricht M 1 00:27:05 00:04:15 14,62
10 207 PERRY UBACHS Elsloo M 1 00:27:26 00:04:36 14,43
11 264 RAOUL SPRONKEN Maastricht M 1 00:27:56 00:05:06 14,18
12 263 LUC HUNTJENS Susteren M 1 00:28:24 00:05:34 13,94
13 225 MAURICE SZLANINA Spaubeek M 1 00:28:31 00:05:41 13,89
14 13 JOHN NELISSEN Stein M 1 00:28:36 00:05:46 13,85
15 262 JAN VAN DE WORP Sittard M 1 00:28:37 00:05:47 13,84
16 245 GER ARNOLDUSSEN Amstenrade M 1 00:28:40 00:05:50 13,81
17 250 WIL PEPELS Elsloo M 1 00:29:14 00:06:24 13,55
18 261 GASTON MAGNEE Beek M 1 00:29:51 00:07:01 13,27
19 251 THIJS PIJPERS Kerkrade M 1 00:31:21 00:08:31 12,63
20 280 PETER CLAASSEN Hoensbroek M 1 00:32:12 00:09:22 12,3
21 279 MARIJN BODELIER Beek M 1 00:32:27 00:09:37 12,2
22 114 FRANK JETTEN Geulle M 1 00:32:34 00:09:44 12,16
23 235 PIETER VRIJENS Kanne M 1 00:32:36 00:09:46 12,15
24 276 KYRO DEBEIJ Geleen M 1 00:32:37 00:09:47 12,14
25 248 RENE SCHOUTEN Susteren M 1 00:32:45 00:09:55 12,09
26 266 MARK JACOBS Nuth M 1 00:32:46 00:09:56 12,09
27 242 BAS KRAUS Elsloo M 1 00:32:48 00:09:58 12,07
28 257 FRED ROHNER Buchten M 1 00:34:00 00:11:10 11,65
29 256 RENE COENEN Heerlen M 1 00:55:24 00:32:34 7,15
30 278 FREDDIE PESCHEN Brunssum M 1 00:55:46 00:32:56 7,1
31 111 CASPAR WIJNEN Wijlre M 1 00:56:13 00:33:23 7,04
32 39 JOHAN JORISSEN Maastricht M 1 00:56:13 00:33:23 7,04
33 116 HUUB BIRO Geulle M 1 00:56:13 00:33:23 7,04
Categorie: Vrouwen (6,6km)
Pl. Nr: Naam: Woonplaats M / F Laps: Race. Time Gap: Km/u
1 35 ELLIS JACOBS Amstenrade V 1 00:25:42 00:00:00 15,41
2 252 EVY PAULUSSEN Elsloo V 1 00:28:50 00:03:08 13,73
3 131 DIONNE CLAESSENS Geleen V 1 00:32:31 00:06:49 12,18
4 258 CHANTAL BOS Geleen V 1 00:32:33 00:06:51 12,17
vrijdag 12 februari 2016 5/8
5 270 MIEKE SMEETS Geulle V 1 00:32:34 00:06:52 12,16
6 247 DAPHNE EIJKENBOOM Susteren V 1 00:32:37 00:06:55 12,14
7 244 GERTE OFFERINGA Landgraaf V 1 00:41:06 00:15:24 9,64
8 139 VERONA JANSSEN Geleen V 1 00:56:13 00:30:31 7,04
9 38 REBECCA JORISSEN Maastricht V 1 00:56:13 00:30:31 7,04
Categorie: Mannen Sen (10 km)
Pl. Nr: Naam: Woonplaats M / F Laps: Race. Time Gap: Km/u
1 221 PATRICK STISINGER Maastricht M 1 00:32:55 00:00:00 18,86
2 298 PIET CROMMEN Bilzen M 1 00:34:32 00:01:37 17,98
3 286 JONATHAN PUT Bree M 1 00:36:05 00:03:10 17,21
4 17 CRIFVEN FRENKEN Stein M 1 00:36:15 00:03:20 17,13
5 290 RUBEN QUAGLIARA Maasmechelen M 1 00:36:33 00:03:38 16,99
6 299 KENNY BERTELS Genk M 1 00:37:11 00:04:16 16,7
7 41 NICK BOCKEN Geleen M 1 00:37:49 00:04:54 16,42
8 2 RODJER VAN DE MERWE Buchten M 1 00:38:14 00:05:19 16,24
9 197 ROEL LENSSEN Neerharen (B) M 1 00:38:45 00:05:50 16,02
10 335 WIM VAN HAMEREN Maastricht M 1 00:40:38 00:07:43 15,28
11 84 TIM HANSSEN Bunde M 1 00:41:42 00:08:47 14,89
12 214 CHRIS HENDRIX Stein M 1 00:42:18 00:09:23 14,68
13 110 ROB HENDRIKS Elsloo M 1 00:42:40 00:09:45 14,55
14 326 TOM VAN DER STERREN Urmond M 1 00:45:54 00:12:59 13,53
15 324 THIJS VAN DER STERREN Urmond M 1 00:45:56 00:13:01 13,52
16 318 TUM GOOSSENS Bunde M 1 00:46:39 00:13:44 13,31
17 206 MARTIJN SCHRÖDER Geleen M 1 00:46:41 00:13:46 13,3
18 204 NIELS HERMANS Landgraaf M 1 00:46:50 00:13:55 13,26
19 205 TIM ROKS Elsoo M 1 00:47:07 00:14:12 13,18
20 341 LARS THOLEN Stein M 1 00:48:02 00:15:07 12,93
21 309 TIM VAN DIDDEN Stein M 1 00:49:59 00:17:04 12,42
22 1 RALF VERSTAPPEN Urmond M 1 00:50:06 00:17:11 12,39
23 343 RICO CHIAPPA Urmond M 1 00:52:03 00:19:08 11,93
24 42 MELVIN SCHMITZ Urmond M 1 01:08:02 00:35:07 9,13
DNS 136 PIETER BERBEN Meeuwen M
Categorie: Vrouwen Sen (10 km)
Pl. Nr: Naam: Woonplaats M / F Laps: Race. Time Gap: Km/u
1 288 MANUALA SOCCOL Genk V 1 00:36:51 00:00:00 16,85
2 215 RENÉE VRANKEN Stein V 1 00:37:52 00:01:01 16,4
3 202 DENISE JANSSEN Eys V 1 00:48:17 00:11:26 12,86
4 313 CLAUDIA STESKENS Susteren V 1 00:58:36 00:21:45 10,6
Categorie: Mannen 35-44 (10 km)
Pl. Nr: Naam: Woonplaats M / F Laps: Race. Time Gap: Km/u
1 292 ROGER SMEETS Elsloo M 1 00:33:05 00:00:00 18,77
2 316 ROY PLOUM Landgraaf M 1 00:36:50 00:03:45 16,86
3 297 TOM PARTOUNS Bilzen M 1 00:37:29 00:04:24 16,56
4 83 ROGER VRANCKEN Meerssen M 1 00:39:29 00:06:24 15,73
5 331 DENNIS LYNANDT Kerkrade M 1 00:41:10 00:08:05 15,08
6 319 PATRICK BIJSMANS Maastricht M 1 00:44:21 00:11:16 14
7 312 MICHEL VAN EERT Ubachsberg M 1 00:44:42 00:11:37 13,89
8 320 JÙRGEN SCHROLL Elsloo M 1 00:45:17 00:12:12 13,71
9 296 MARCEL GREVEN Kerkrade M 1 00:46:51 00:13:46 13,25
vrijdag 12 februari 2016 6/8
10 310 REMY NOTERMANS Urmond M 1 00:48:04 00:14:59 12,92
11 333 MARCEL GEELEN Susteren M 1 00:49:00 00:15:55 12,67
12 315 MAARTEN WAAIJER Veldhoven M 1 00:51:48 00:18:43 11,99
13 6 ED JANSSEN Sittard M 1 00:52:16 00:19:11 11,88
14 339 MIKE STORCKEN Sittard M 1 00:53:14 00:20:09 11,66
15 304 MARCEL BROERS Beek M 1 00:54:36 00:21:31 11,37
Categorie: Vrouwen 35-44 (10 km)
Pl. Nr: Naam: Woonplaats M / F Laps: Race. Time Gap: Km/u
1 334 LIZETTE GEELEN Susteren V 1 00:50:04 00:00:00 12,4
2 305 ASTRID BROERS Beek V 1 00:51:11 00:01:07 12,13
3 287 MARTINE NIVELLES Bilzen V 1 00:55:49 00:05:45 11,12
4 141 PETRA BERTRAM Baesweiler V 1 00:56:11 00:06:07 11,05
5 327 WENDY THIELE Genk V 1 00:57:16 00:07:12 10,84
6 328 ANJA BESSEMS Sittard V 1 01:06:44 00:16:40 9,3
Categorie: Mannen 45-54 (10 km)
Pl. Nr: Naam: Woonplaats M / F Laps: Race. Time Gap: Km/u
1 282 JEAN-PIERRE DIETEREN Meerssen M 1 00:37:17 00:00:00 16,65
2 285 MARCEL VAN DE POL Landgraaf M 1 00:38:47 00:01:30 16,01
3 22 BERT VERBOORT Stein M 1 00:40:05 00:02:48 15,49
4 311 FRANS HOOL Merkelbeek M 1 00:40:40 00:03:23 15,27
5 32 JEAN-JACQUES HERINGS Cadier en Keer M 1 00:41:21 00:04:04 15,02
6 132 DOLF GREGOIRE Sittard M 1 00:41:30 00:04:13 14,96
7 337 BART LIESVELD Banholt M 1 00:41:36 00:04:19 14,92
8 323 ROGER PALMANS Maaseik M 1 00:41:53 00:04:36 14,82
9 293 RON VAN ES Stein M 1 00:41:56 00:04:39 14,81
10 295 LODE RASKIN Diepenbeek M 1 00:42:35 00:05:18 14,58
11 268 COR BOS Merelstraat 11 M 1 00:42:43 00:05:26 14,53
12 283 JAN WINTERS Urmond M 1 00:43:29 00:06:12 14,28
13 303 MARC VONCKEN Beek M 1 00:44:05 00:06:48 14,08
14 321 MAURICE PETERS Meers M 1 00:44:52 00:07:35 13,84
15 243 HENRI WIJNEN Elsloo M 1 00:44:52 00:07:35 13,84
16 300 ED SABEL Beek M 1 00:46:48 00:09:31 13,27
17 329 RAYMOND OFFERMANS Geleen M 1 00:46:53 00:09:36 13,24
18 284 JAN VAN MULKEN Stein M 1 00:48:10 00:10:53 12,89
19 342 LEON FRANSEN Geleen M 1 00:48:30 00:11:13 12,8
20 338 TOINE JANSEN Elsloo M 1 00:48:47 00:11:30 12,73
21 21 RONALD SMEETS Brunssum M 1 00:48:50 00:11:33 12,71
22 308 BART BAKKER Brunssum M 1 00:51:02 00:13:45 12,17
23 330 ARTHUR HENDRIKS Geleen M 1 00:53:20 00:16:03 11,64
24 14 ROGER FRANSSEN Heerlen M 1 00:56:53 00:19:36 10,91
Categorie: Vrouwen 45-99 (10 km)
Pl. Nr: Naam: Woonplaats M / F Laps: Race. Time Gap: Km/u
1 291 SANDRA NIJST Maasmechelen V 1 00:55:48 00:00:00 11,13
2 5 TINE JONKER Geleen V 1 00:57:56 00:02:08 10,72
3 140 VERONA JANSSEN Geleen V 1 01:05:21 00:09:33 9,5
4 289 MARIA BERTRAM Baesweiler V 1 01:15:25 00:19:37 8,23
Categorie: Mannen 55-59 (10 km)
Pl. Nr: Naam: Woonplaats M / F Laps: Race. Time Gap: Km/u
vrijdag 12 februari 2016 7/8
1 137 GEORG STIEL Bocholtz M 1 00:42:42 00:00:00 14,54
2 269 PIERRE MUIJRERS Landgraaf M 1 00:43:12 00:00:30 14,37
3 307 PETER GORISSEN St. Geertruid M 1 00:44:51 00:02:09 13,84
4 332 PAUL HENDRIKX Bunde M 1 00:45:04 00:02:22 13,78
5 322 HENNY GEELEN Susteren M 1 00:45:22 00:02:40 13,69
6 302 WILLY CORTLEVEN Riemst M 1 00:45:24 00:02:42 13,68
7 325 JEFF THIELE Stein M 1 00:45:26 00:02:44 13,67
8 267 LOUIS KOOYMANS Stein M 1 00:45:28 00:02:46 13,66
9 306 MATH MAES Meerssen M 1 00:50:48 00:08:06 12,22
10 294 JOHAN VISSCHERS Elsloo M 1 00:51:02 00:08:20 12,17
11 314 THEO STAPS Beek M 1 00:51:18 00:08:36 12,1
12 281 HARRIE HAMERS Simpelveld M 1 00:54:57 00:12:15 11,3
13 336 DANNY THIELE Maastricht M 1 00:55:28 00:12:46 11,19
14 26 MARK BRADBERRY Maastricht M 1 00:55:45 00:13:03 11,14
15 301 HENK ENGELEN Vlodrop M 1 00:56:01 00:13:19 11,08
16 340 JACK REISS Berg en Terblijt M 1 00:58:34 00:15:52 10,6
17 142 ROLF BERTRAM Baesweiler M 1 01:15:23 00:32:41 8,24
Event: Overmuntheloop, Urmond Datum: 24-01-2016
Organisator: Loopvrienden Urmond
. .
vrijdag 12 februari 2016 8/8