Home - Algemeen - Voorinschrijving - Prijzen - Parcours - Sponsors - Fotoalbums Overmuntheloop

Route - Uitslagen 2017 - Archief - Tijd Registratie - Links - Gastenboek

 

1
1833
Bischoff
Fraon
2
1865
Hermans
Mischa
Groenewald
3
1889
Aart
Falco
4
1866
Maessen
Jules
Groenewald
5
1858
Hunteler
Lucas
Groenewald
6
1885
Maessen
Yves
Groenewald
7
1874
Debije
Camiel
Groenewald
8
1884
Visseren
Ricardo
Groenewald
9
1901
Smits
Cedric
10
1854
Hermans
Lenny
Groenewald
11
1861
Wessels
Stan
Groenewald
12
1891
hannoy de
jaimy
geleen
13
1893
smeets
body
elsloo
14
1834
vaessen
gerben
oirsbeek
15
1869
Alphen van
Brent
Groenewald
16
1871
Welman
Stef
Groenewald
17
1867
Greven
Boris
Groenewald
18
1851
Byrman
Kyan
Groenewald
19
1894
v/d sterren
jesper
meersen
20
1835
meisen 
dani
meersen
21
1868
Wouters
Carsten
Groenewald
22
1902
hoevenaars
sem
brussum
23
1898
1e meisje
stijnen
lisan
Groenewald
24
1882
2e meisje
Martens
Naomi
Groenewald
25
1859
Bartholomeus
Levi
Groenewald
26
1853
Driessen
Jordy
Groenewald
27
1870
Eurelings
Stef
Groenewald
28
1836
3e meisje
Lemmens
Marit
Groenewald
29
1886
Dauphin
Sem
Groenewald
30
1879
4e meisje
Sijstermans
July
Groenewald
31
1896
5e meisje
Smeets
Nova
Groenewald
32
1900
allerts 
luuk
elsloo
33
1881
meisje
Zwaard
Nona
Groenewald
34
1832
bartel
esmee
bingelrade
35
1895
smeets
luca
stein
36
1862
Prevaes
Luca
Groenewald
37
1890
pepels
camiel
elsloo
38
1850
meisje
Martens
Juul
Groenewald
39
1878
meisje
Reggers
Robine
Groenewald
40
1838
meisje
Kugler
Cynthia
Groenewald
41
1847
meisje
Rekko
Rowena
Groenewald
42
1750
lemmens 
thijs
Groenewald
43
1883
meisje
Meertens
Isa
Groenewald
44
1892
cuijpers
julie
beek
45
1880
meisje
Dormans
Milou
Groenewald
46
1857
Maessen
Max
Groenewald
47
1855
Bergeron
Luca
Groenewald
48
1846
Habets
Veerle
Groenewald
49
1887
Hamers
Luuk
Groenewald
50
1843
meisje
Verheijen
Luna
Groenewald
51
1837
meisje
Pepels
Evy
Groenewald
52
1848
meisje
Schobben
Britt
Groenewald
53
1876
meisje
Leunissen
Anna
Groenewald
54
1877
meisje
Bos
Noami
Groenewald
55
1899
kreugel
jinte
urmond
56
1860
Lahaye
Mel
Groenewald
57
1842
meisje
Probst
Smilla
Groenewald
58
1875
liesveld
carolina
banholt
59
1856
Gubbels
Martijn
Groenewald
60
1864
Haaren van
Thijs
Groenewald
61
1840
meisje
Rademakers
Bibi
Groenewald
62
1849
meisje
Sauren
Elke
Groenewald
63
1863
Peeters
Finn
Groenewald
64
1841
meisje
Pepels
Anna
Groenewald
65
1873
Denissen
Wesley
Groenewald
66
1872
Colombara
Paolo
Groenewald
67
1844
meisje
Pisters
Evelien
Groenewald


UITSLAG OVERMUNTHELOOP 3,3KM ALGEMEEN
3,3
Plaats
Naam
Categorie
MIN/KM
Bruto
1
Buntinx, Ralf
M
03:43
0:12:17
2
Jesse Cuijpers
M
03:45
0:12:23
3
Alex Smeets
M
03:46
0:12:26
4
Janssen, Tymo
M
03:49
0:12:35
5
Frenken Deafon
M
03:52
0:12:44
6
Merwe Van de Rodjer
M
03:52
0:12:47
7
Merten, Bart
M
03:53
0:12:48
8
Guy Swelsen
M
03:53
0:12:49
9
Trienes, Sharon
V
03:53
0:12:50
10
Brandts, Fabrice
M
03:54
0:12:51
11
Mats Erdkamp
M
03:55
0:12:54
12
Milan Smeets
M
03:56
0:13:00
13
Beun Rowan
M
03:57
0:13:01
14
Quinten Corvers
M
03:59
0:13:09
15
Roel Gorissen
M
04:00
0:13:12
16
Jasmijn Gielen
V
04:16
0:14:04
17
Piero Colombara
M
04:16
0:14:06
18
Bas Daemen
M
04:21
0:14:22
19
sem schepers
M
04:22
0:14:25
20
Melissa Visseren
V
04:24
0:14:32
21
Penners Sem
M
04:28
0:14:43
22
max niessen
M
04:32
0:14:56
23
mitch woudenberg
M
04:38
0:15:19
24
Milou Ernes
V
04:51
0:16:00
25
Roos Steeghs
V
04:54
0:16:10
26
mila banen
V
04:58
0:16:25
27
Jana Noels
V
04:59
0:16:27
28
Lisa Vranken
V
05:05
0:16:45
29
Uden van, Myrthe
V
05:12
0:17:09
30
Ernes, Paul
M
05:12
0:17:11
31
Cathelijne Kraan
V
05:20
0:17:37
32
Vrehen, Levi
V
05:25
0:17:53
33
Pnkaarts Armand
M
05:25
0:17:54
34
Boetsma, Bart
M
05:26
0:17:55
35
Math Steps
M
05:45
0:18:58
36
Schoonbrood, Karlijn
V
06:42
0:22:06
37
Claassen, Peter
M
06:42
0:22:06
38
Sulmann Kim
V
07:44
0:25:30

UITSLAG OVERMUNTHELOOP 6,6KM ALGEMEEN
6,6
Plaats
Naam
Categorie
MIN/KM
Bruto
1
Vandeputte, Eddy
M
03:30
0:23:09
2
Verboort, Bert
M
03:50
0:25:18
3
Claessens, Bart
M
03:53
0:25:38
4
Wijnen, Ron
M
04:01
0:26:29
5
Camp Op den Bram
M
04:03
0:26:42
6
Eric Hermans
M
04:04
0:26:50
7
Penners Daniek
M
04:06
0:27:03
8
Smeets Ferdy
M
04:14
0:27:56
9
Peter Jansen
M
04:24
0:29:01
10
Paulussen, Maurice
M
04:27
0:29:24
11
Bohlem, Brandon
M
04:29
0:29:35
12
Pepels, Roel
M
04:29
0:29:38
13
Rimister Edgar
M
04:41
0:30:55
14
Dionne Claessens
V
04:42
0:30:58
15
Aretz, Julian
M
04:49
0:31:47
16
Bohler Tom
M
04:54
0:32:20
17
Gelissen, Wendy
V
05:07
0:33:47
18
Allerts, Bart
M
05:20
0:35:13
19
Penders Sandra
V
05:22
0:35:27
20
Smeets Diana
V
05:25
0:35:42
21
Flaken, Garel
M
05:27
0:35:58
22
Lunter, Esther
V
05:30
0:36:16
23
Bosch, John
M
05:30
0:36:19
24
Bas Canton
M
05:37
0:37:03
25
Kurt Schlechtweg
M
05:37
0:37:07
26
Van der Oord, Cees
M
05:44
0:37:49
27
Houben Marco
M
05:50
0:38:27
28
Sietzema, Sinne
M
05:50
0:38:29
29
Weerts, Henk
M
05:52
0:38:42
30
Wahbi Zohavi
M
05:52
0:38:44
31
Snel, Sanne
V
05:52
0:38:46
32
Reintjens, Nicole
V
05:53
0:38:49
33
Smeets, Marij
V
05:56
0:39:07
34
Janssen Verona
V
06:00
0:39:34
35
Eggen Tessa
V
06:06
0:40:18
36
Penders Esther
V
06:07
0:40:20
37
Vermeulen, Nathalie
V
06:21
0:41:53
38
Schnabel, Dianne
V
06:35
0:43:26
39
Nicole Wenmaekers
V
06:35
0:43:26

UITSLAG OVERMUNTHELOOP 10KM +45 VROUWEN
10
Plaats
Naam
Categorie
MIN/KM
Bruto
1
Hoeberichts Christel
V
05:01
0:50:14
2
Sabine Plummen van Liere
V
05:30
0:55:01
3
Smeets Yvonne
V
05:49
0:58:09
4
Bertram, Maria
V
06:13
1:02:14
5
Hansen Marga
V
06:23
1:03:54
6
Janssen Verona
V
06:45
1:07:27
7
Geelen Lizette
V
06:55
1:09:12
8
Conny Knols
V
07:31
1:15:07

UITSLAG OVERMUNTHELOOP 10KM -45 VROUWEN
10
Plaats
Naam
Categorie
MIN/KM
Bruto
1
Broers, Astrid
V
05:17
0:52:46
2
Ramakers Marloes
V
05:29
0:54:51
3
Bertram, Petra
V
05:36
0:55:56
4
Nicole Vrehen
V
05:47
0:57:47
5
Feller Aukje
V
05:53
0:58:49

UITSLAG OVERMUNTHELOOP 10KM -35 VROUW
10
Plaats
Naam
Categorie
MIN/KM
Bruto
1
Van Es-Vranken, Renee
V
03:49
0:38:06
2
Ellis Jacobs
V
03:51
0:38:34
3
Denise Janssen
V
04:28
0:44:35
4
Mans, Michelle
V
05:08
0:51:17
5
Steskens, Claudia
V
06:23
1:03:54

UITSLAG OVERMUNTHELOOP 10KM +55 MANNEN
10
Plaats
Naam
Categorie
MIN/KM
Bruto
1
Broens Ren?
M
04:22
0:43:41
2
Thiele Jeff
M
04:39
0:46:27
3
Cortleven Willy
M
04:40
0:46:39
4
Jacobs, Paul
M
04:44
0:47:19
5
Geraedts Jan
M
04:49
0:48:07
6
Immerix, Jean-Pierre
M
05:05
0:50:50
7
Bradberry, Mark
M
05:33
0:55:31
8
Hamers Harry
M
06:36
1:06:05
9
Chris Berends
M
07:31
1:15:08

UITSLAG OVERMUNTHELOOP 10KM -55 MANNEN
10
Plaats
Naam
Categorie
MIN/KM
Bruto
1
Marcke Van Pascal
M
03:37
0:36:06
2
Moreau Christophe
M
03:50
0:38:19
3
Ten Vaarwerk, Robert
M
03:53
0:38:54
4
Jean-Jacques Herings
M
03:57
0:39:26
5
T?schenb?nner, Klaus
M
03:59
0:39:54
6
Raskin Lode
M
04:02
0:40:23
7
Bart Liesveld
M
04:04
0:40:40
8
Bruls, Robert
M
04:06
0:40:57
9
Bohnen, Jos
M
04:14
0:42:15
10
Van Sleeuwen, Axel
M
04:19
0:43:09
11
Pienk Fred
M
04:21
0:43:33
12
Bos, Cor
M
04:25
0:44:07
13
Brandts Maurice
M
04:28
0:44:37
14
Jos Hanssen
M
04:38
0:46:17
15
Goessens, Jean-Pierre
M
04:45
0:47:34
16
Van Mulken, Jan
M
04:48
0:48:01
17
Geelen Marcel
M
04:52
0:48:45
18
Bakker Bart
M
05:28
0:54:35
19
Wahbi Mohamed
M
05:36
0:56:01

UITSLAG OVERMUNTHELOOP 10KM -45 MANNEN
10
Plaats
Naam
Categorie
MIN/KM
Bruto
1
Diederen Bas
M
03:32
0:35:15
2
Heiligers, Roger
M
03:43
0:37:11
3
Van Gorp, Teun
M
03:45
0:37:33
4
Vrancken Roger
M
03:52
0:38:38
5
Kroon Dennis
M
03:58
0:39:43
6
Merwe Van der Rodjer
M
04:03
0:40:33
7
Lenssen Onno
M
04:14
0:42:19
8
Rob Hendriks
M
04:16
0:42:42
9
Metten Ralph
M
04:23
0:43:48
10
Raoul Adjobo
M
04:38
0:46:16
11
Francesco Rocco
M
04:42
0:47:02
12
Ivan Baldacu
M
04:46
0:47:35
13
Martens Ronald
M
04:50
0:48:15
14
Rocca, Simon
M
05:03
0:50:31
15
Vinchen Ivo
M
05:08
0:51:18
16
Schouten, Ren?
M
05:32
0:55:24

UITSLAG OVERMUNTHELOOP 10KM -35 MAN
10
Plaats
Naam
Categorie
MIN/KM
Bruto
1
Huizinga Koen
M
03:34
0:35:36
2
Jacobs, Arne
M
03:40
0:36:41
3
Bertels Kenny
M
03:42
0:36:56
4
Nick Bocken
M
03:48
0:38:00
5
Jurjen Knarren
M
03:48
0:38:04
6
Davis, Rolf
M
03:49
0:38:14
7
Hendrix Chris
M
04:01
0:40:05
8
Bas Utens
M
04:10
0:41:40
9
Sven Breuls
M
04:11
0:41:48
10
Sterren Van der Thijs
M
04:22
0:43:38
11
Schr?der, Martijn
M
04:31
0:45:14
12
Tholen Lars
M
04:33
0:45:33
13
Roy Jacobs
M
04:47
0:47:48
14
Remo Franssen
M
04:58
0:49:44
15
Bas Hoekstra
M
05:12
0:51:57
16
Ralf Verstappen
M
05:14
0:52:23
17
Sander Coumans
M
05:32
0:55:16
18
Fr?sch Timo
M
05:32
0:55:17

UITSLAG OVERMUNTHELOOP 10KM ALGEMEEN
10
Plaats
Naam
Categorie
MIN/KM
Bruto
1
Diederen Bas
M
03:32
0:35:15
2
Huizinga Koen
M
03:34
0:35:36
3
Marcke Van Pascal
M
03:37
0:36:06
4
Jacobs, Arne
M
03:40
0:36:41
5
Bertels Kenny
M
03:42
0:36:56
6
Heiligers, Roger
M
03:43
0:37:11
7
Van Gorp, Teun
M
03:45
0:37:33
8
Nick Bocken
M
03:48
0:38:00
9
Jurjen Knarren
M
03:48
0:38:04
10
Van Es-Vranken, Renee
V
03:49
0:38:06
11
Davis, Rolf
M
03:49
0:38:14
12
Moreau Christophe
M
03:50
0:38:19
13
Ellis Jacobs
V
03:51
0:38:34
14
Vrancken Roger
M
03:52
0:38:38
15
Ten Vaarwerk, Robert
M
03:53
0:38:54
16
Jean-Jacques Herings
M
03:57
0:39:26
17
Kroon Dennis
M
03:58
0:39:43
18
T?schenb?nner, Klaus
M
03:59
0:39:54
19
Hendrix Chris
M
04:01
0:40:05
20
Raskin Lode
M
04:02
0:40:23
21
Merwe Van der Rodjer
M
04:03
0:40:33
22
Bart Liesveld
M
04:04
0:40:40
23
Bruls, Robert
M
04:06
0:40:57
24
Bas Utens
M
04:10
0:41:40
25
Sven Breuls
M
04:11
0:41:48
26
Bohnen, Jos
M
04:14
0:42:15
27
Lenssen Onno
M
04:14
0:42:19
28
Rob Hendriks
M
04:16
0:42:42
29
Van Sleeuwen, Axel
M
04:19
0:43:09
30
Pienk Fred
M
04:21
0:43:33
31
Sterren Van der Thijs
M
04:22
0:43:38
32
Broens Ren?
M
04:22
0:43:41
33
Metten Ralph
M
04:23
0:43:48
34
Bos, Cor
M
04:25
0:44:07
35
Denise Janssen
V
04:28
0:44:35
36
Brandts Maurice
M
04:28
0:44:37
37
Schr?der, Martijn
M
04:31
0:45:14
38
Tholen Lars
M
04:33
0:45:33
39
Raoul Adjobo
M
04:38
0:46:16
40
Jos Hanssen
M
04:38
0:46:17
41
Thiele Jeff
M
04:39
0:46:27
42
Cortleven Willy
M
04:40
0:46:39
43
Francesco Rocco
M
04:42
0:47:02
44
Jacobs, Paul
M
04:44
0:47:19
45
Goessens, Jean-Pierre
M
04:45
0:47:34
46
Ivan Baldacu
M
04:46
0:47:35
47
Roy Jacobs
M
04:47
0:47:48
48
Van Mulken, Jan
M
04:48
0:48:01
49
Geraedts Jan
M
04:49
0:48:07
50
Martens Ronald
M
04:50
0:48:15
51
Geelen Marcel
M
04:52
0:48:45
52
Remo Franssen
M
04:58
0:49:44
53
Hoeberichts Christel
V
05:01
0:50:14
54
Rocca, Simon
M
05:03
0:50:31
55
Immerix, Jean-Pierre
M
05:05
0:50:50
56
Mans, Michelle
V
05:08
0:51:17
57
Vinchen Ivo
M
05:08
0:51:18
58
Bas Hoekstra
M
05:12
0:51:57
59
Ralf Verstappen
M
05:14
0:52:23
60
Broers, Astrid
V
05:17
0:52:46
61
Bakker Bart
M
05:28
0:54:35
62
Ramakers Marloes
V
05:29
0:54:51
63
Sabine Plummen van Liere
V
05:30
0:55:01
64
Sander Coumans
M
05:32
0:55:16
65
Fr?sch Timo
M
05:32
0:55:17
66
Schouten, Ren?
M
05:32
0:55:24
67
Bradberry, Mark
M
05:33
0:55:31
68
Bertram, Petra
V
05:36
0:55:56
69
Wahbi Mohamed
M
05:36
0:56:01
70
Nicole Vrehen
V
05:47
0:57:47
71
Smeets Yvonne
V
05:49
0:58:09
72
Feller Aukje
V
05:53
0:58:49
73
Bertram, Maria
V
06:13
1:02:14
74
Hansen Marga
V
06:23
1:03:54
75
Steskens, Claudia
V
06:23
1:03:54
76
Hamers Harry
M
06:36
1:06:05
77
Janssen Verona
V
06:45
1:07:27
78
Geelen Lizette
V
06:55
1:09:12
79
Conny Knols
V
07:31
1:15:07
80
Chris Berends
M
07:31
1:15:08